Σάββατο, 7 Δεκεμβρίου 2013

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Α1 & Α2 κατηγορίας του 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/12/2013
(Α2)  Photo Έκφραση - Chaplins  61-43
Διαιτητές: Ανυφαντάκη, Μαρκουλάκης.
Δεκάλεπτα: 17-5, 31-14, 48-29, 61-43.

Photo Έκφραση (Κιουρτσιδάκης): Μανιατάκης, Κιουρτσιδάκης 2, Σταγκουράκης 14(2), Ρούλιος 21, Βαλιλάκης 11, Οικονομάκης 5(1), Μακρυδάκης, Μανωλουδάκης, Σαλβαράκης 4, Κόκας, Παπαδογιαννάκης 4.
Chaplins (Τσαγκαράκης): Γιουλούντας 2, Βαγιωνάκης 3(1), Τζωρτζίνης 4, Διαμανταράκης 4,  Τζανιδάκης, Ανδροκνικίδης 5(1), Αντωνάκης 9, Πατάτας 14, Αγγελίδης 2.
(Α2)  Δικηγόροι - Xpress Copy 30-51
Διαιτητές: Ανυφαντάκη, Μαρκουλάκης.
Δεκάλεπτα: 10-6, 19-22, 27-33, 30-51.
Δικηγόροι (Τζανουδάκης): Αργυρόπουλος 15 (3), Προκοπάκης, Παυλόπουλος, Τσικνάκης, Παπαδάκης, Νικολιδάκης, Φανουργάκης, Πετρακάκης 3(1), Πετροπουλάκος 6, Γεωργαλής 2, Τζανουδάκης 4, Ραπτάκης.
Xpress Copy (Χατζηδάκης): Φιτσανάκης 4, Ζήσιμος 4, Ορφανουδάκης 14, Γιακουμπής 7, Ηλιάκης 2, Φεσσάς 3,  Σπίτας 9, Πιοτογιαννάκης 6,  Μουλίτσας 2.
(Α1)  STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 89-51
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 13-10, 37-20, 61-33, 89-51
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 (Βουγιουκαλάκης): Γεωργίου, Ρωμανιουδάκης 7(1), Αγγελάκης 6, Βασιλάκης Ε.19(1) , Λαδάκης 9(1), Βουγιουκαλάκης, Ρακιντζής 7(1), Μιχαλάκης 11(1), Καραβάνης 14, Βελονάκης 2, Φωτάκης 2, Κιαγιαδάκης 12.
Φοιτητές (Κατσανεβάκης ): Γιανωούλης, Παπαγούρας 4, Φραντζεσκάκης 1, Κονιτόπουλος 12(2), Κανουπάκης 2, Κασάπης 17 (3), Αρσάνογλου 5(1), Παπαγρηγορίου, Σεγρεδάκης 3(1), Κατσανεβάκης 7.
(Α1)  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - HAAGEN DAZS 50-73
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 13-10, 37-20, 61-33, 89-51
Πανεπιστήμιο (Τρανταλίδης): Χειμωνίδης 3, Βότζης, Μάνεσης 9 (3), Τρανταλίδης 2, Μαμαλάκης, Μπαραδάκης 4(1), Μαθηνός 6, Μπεμπής 12, Ροδινός 10,Τζενεβράκης 4, Χαιρέτης.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Ξενίδης, Σπανόπουλος 5, Κυριακόπουλος, Καλαϊτζάκης 12(1), Βασιλείου  8(2), Χατζηδάκης 2, Μπονατάκης , Πλεμμένος  10(1), Θερμιώτης 5, Γκογκίτσας 28(3), Πηγουνάκης 3(1).
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 2013-2014
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ 2013-2014
(Α1)  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ 46-63
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ασπρούλη.
Δεκάλεπτα: 14-8, 23-20, 31-37, 46-63.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Ξαφόπουλος , Νικολιδάκης 14(2), Θεοδωράκης, Δαμιανός 2, Πρίτσκας 9(1), Κιοσσές , Ψύρρας 2, Τασιούλης 7(1), Ασπρούλης 2, Γρηγοράκης 2, Πλιανός 6(2), Κουτσοδιάκου.
Στοά Μελωδίας (Μαθιουδάκης): Οικονόμου, Ζαφειρόπουλος 5(1), Γιαμπουδάκης, Σταυρουλάκης Ν.  9(1),  Γκάτζιας 14(2), Ανυφαντάκης, Σταυρουλάκης Χ. 6(2), Μπραζιώτης, Σταυρουλάκης - Παττακός , Τσίχλης 5(2), Χαρκιανάκης , Ζουμπεράκης 24.

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/2013

(Α2)  Cul de Sac – Γιατροί  50-46
Διαιτητές: Καμπίτσης, Πελίκα
Δεκάλεπτα: 10-15, 26-25, 38-42, 50-46

Cul de Sac (Κυδωνάκης): Καζάνης 8, Παλαφούτης Σ. 3 (1), Φιτσανάκης, Καθαράκης 18 (2), Γιουρτζάκης, Καμπουράκης, Παπαδάκης, Χριστουλάκης, Θεοδώρου, Σταράκης, Παλαφούτης Μ.  9, Σταυρουλάκης , Τσουπάκης , Παπαδόπουλος 12.
Γιατροί (Σιβαρόπουλος): Χόμπης 6, Σταυρουλάκης 6, Τζανάκης 7(1),Καταρτζής 5(1), Σιβαρόπουλος, Καλφόπουλος, Ζαχαράκης 8 , Παρασχάκης 7, Βασιλάκης, Ζαφείρης 7.

(Α2)  Metropolis – Voyager  76-33

Διαιτητές: Καμπίτσης, Πελίκα
Δεκάλεπτα: 16-10, 41-19, 51-23, 76-33

Μetropolis (Μακρυδάκης): Βασιλάκης Ζ., Μακρυδάκης, Σιβαρόπουλος 3, Κλάδος 17, Βασιλάκης Γ. 4, Πίτερης 10 (2), Σφυρής 2, Χριστουλάκης 40 (5).
Voyager (Δροσουλάκης): Διβαρης 1, Ανδρεαδάκης 2, Λάζαρης 10, Δροσουλάκης, Σταυρουλιδάκης Σ. 14 (2), Κωσταντινίδης, Dont 4, Ρογδάκης 2.



(Α2)  Φοιτήτριες – ΣΥ.ΦΑΡ.  39-67
Διαιτητές: Καλαϊτζής, Ανυφαντάκη
Δεκάλεπτα: 12-15, 17-32, 27-44, 39-67

Φοιτήτριες (Κεραμισάνου): Λάππα 11, Μπόθου 6, Κουρμπέτη 6, Χρονοπούλου 14, Κίτσιου 2, Κεραμισάνου, Τρούλη.
ΣΥΦΑΡ (Παπαδάκης):  Χηνιαδάκης 16, Κουκουβάγιας 6, Παπαδάκης 17 (1), Κούνουπας 2, Ζερβουδάκης , Κριτσωτάκης 11, Λαμπόβας 4, Καβρουλάκης 11.


(Α1)  Α.Δ. Ρεθύμνου - Καφενείο Ηρώων  44-53
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 10-8, 17-24, 30-32, 44-53

Α.Δ Ρεθύμνου (Καλοκύρης): Κυριακάκης 11 (1), Τζατζάκης 1, Κιαγιάς, Καλοκύρης 2, Ζολώτας, Παρθενιώτης 12, Παπάς, Ραπτάκης, Παπαμιχελάκης 6, Γιαλητσιάνου 7 (1), Φραγκιουδάκης 5 (1), Κουκουμπεδάκης.
Καφενείο Ηρώων (Δημητριάδης): Δημητριάδης 9 (1), Μαράκης, Λίτινας, Βουτσαδάκης 2, Φραγκιαδάκης Μιχ. 5, Χατζής, Βαρούχας, Δασκαλάκης 21, Γαλλιός 2, Φραγκιαδάκης Ματ. 4, Γαλεράκης 2, Ζαχαρόπουλος 8.

(Α1)  ΕΛ.ΑΣ. - Εκπ./Ιδ. Υπάλληλοι  51-59

Διαιτητές: Χριστινάκης Ε., Χριστινάκης Βασ
Δεκάλεπτα: 14-18, 20-33, 38-45, 51-59

ΕΛ.ΑΣ (Γιαλητσιάνου): Πετρίδης, Δαμανάκης 3 (1), Αντουράκης 12, Τριπολιτάκης, Μαμαλάκης 12, Μαλλιαρός, Κωνσταντινίδης, Πατέντας 12, Κανλής 12 (1).
Εκπ./Ιδ.Υπάλληλοι (Σαβοργιανάκης): Σαβοργιανάκης Μ. 8 (2), Πετρακάκης 3 (1), Μαθιουδάκης 2, Καίσαρης 6, Σαβοργιανάκης Β. 6, Μίχας 7, Παπαδάκης 11 (1), Ιερωνυμάκης, Λαμπαρδάκης 16 (1).



(Α1)  Δήμος Αγ. Βασιλείου - Ελεύθεροι Επαγγελματίες  49-68

Διαιτητές: Χριστινάκης Ε., Χριστινάκης Βασ.
Δεκάλεπτα: 15-10, 18-32, 26-52, 49-68

Δήμος Αγίου Βασιλείου (Θεοδοσουλάκης): Ρουκουνάκης 2, Καλλιγιάννης 2, Παπαδάκης Εμ., Κανακάκης 1, Παπαδάκης Χ. 24 (1), Βιολάκης 4, Καλογεράκης, Παπαδογιαννάκης, Παπαδάκης Στ. 2, Παναγιωτάκης 14 (2), Θεοδοσουλάκης.
Ελ. Επαγγελματίες (Γιαννακάκης): Κατσαντώνης 19 (2), Δούβρος 2, Θυμιατζής, Θεοδοσόπουλος, Πατέρας 13 (1), Δρουδάκης 2, Αραμπατζόγλου 10, Αλυγιζάκης 8, Συριανόγλου 3 (1), Μοσχάκης 11.


(Α2) ΤΕΕ Ρεθύμνου - Ιδ. Υπάλληλοι 54-65
Δεκάλεπτα: 19-11, 27-28, 41-52, 54-65
Διαιτητές: Καθαράκης Β, Μαρκουλάκης Ε
ΤΕΕ Ρεθύμνου (Νικολάου): Μπουρμπάκης, Νικολάου 8, Λαμπρινός 2, Μαθιουδάκης 18, Μαλας, Μπερβανάκης Σ. 13 (1), Ρουσσάκης, Δασκαλάκης Μ. 8, Μπερβανάκης Γ, Λελεδάκης 5 (1), Δασκαλάκης ΣΝ., Καλησπεράκης.
Ιδ. Υπάλληλοι (Φουντιδάκης): Μαμαλάκης, Τζαγκαράκης 26 (2), Αδρανης 2, Περπιράκης 7 (1), Μπαμιαδάκης, Καπετανάκης 7 (1), Σταυρουλάκης, Γιακουμάκης Ε., Διδασκάλου 23 (1), Γιακουμάκης Ι.