Τρίτη, 18 Μαρτίου 2014

Αποτελέσματα αγώνων ημιτελικών Α1 & Α2 κατηγορίας του 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/3/14
(Α1)  Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ 47-42 (θέσεις 11-12)
Διαιτητές: Καθαράκης, Μαρκουλάκης.
Δεκάλεπτα: 12-11, 13-8, 10-14, 12-9.
Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Δαφνομήλης 2, Κιαγιάς 11(3), Καλοκύρης 9 (1), Ραπτάκης 5, Παπαμιχελάκης 8, Γαλητσιάνου 10(2), Φραγκιουδάκης 2, Παπαδομιχελάκης
ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ (Γαλεράκης): Δημητριάδης 12 (2), Μαράκης 1, Βαρούχας 8 (2), Φραγκιαδάκης 1, Γαλεράκης 5.

(Α1)  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 43-35  (θέσεις 9-10)
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ανυφαντάκη.
Δεκάλεπτα: 12-12, 8-7, 8-5, 16-11.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Χαιρέτης): Βιδιαδάκης , Μαθηνός 2, Βότζης 6 , Μάνεσης 6 (2), Χαιρέτης 2, Τζενεβράκης 7, Μαμαλάκης, Ροδινός 20 (1), Μπεμπής.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Παπαδήμας, Ξαφόπουλος, Πλιανός 6, Κιοσσές 4, Δαμιανός, Παλτατσίδης , Κουτσολιάκου, Ψύρρας 18 (4), Πρίτσκας 1, Νικολιδάκης 6 (1), Γρηγοράκης, Ασπρούλης.

(Α1)  ΔΗΜ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80  55-58  (θέσεις 5-8)
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ανυφαντάκη.
Δεκάλεπτα: 19-11, 7-27, 13-9, 16-11.
ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Θεοδοσουλάκης): Ρουκουνάκης , Καραζούπης 11 (1),  Παπαδάκης Μ. 2, Κανακάκης 18, Παπαδάκης Χ. 15, Βιολάκης, Καλογεράκης 3 (1), Παπαδάκης Σ., Παπαδογιαννάκης, Παναγιωτάκης, Θεοδοσουλάκης 6.
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 (Ρωμανιουδάκης): Καπαρός 12 (2), Κιαγιαδάκης, Αγγελάκης 3, Γεωργίου 2,  Ρακιντζής 4, Πολιτάκης 21 (4), Βελονάκης 14,  Βροντάκης 2, Βουγιουκαλάκης Μ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/3/14
(Α2)  ΤΕΕ Ρεθύμνου - Voyager 44 - 39 (από αναβολή)
Διαιτητές: Καλαϊτζής, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 6-8, 14-6, 9-9, 15-16
ΤΕΕ Ρεθύμνου (Σφακιανάκης): Νικολάου 17 (1), Λαμπρινός 9, Μπερβανάκης Σ. 10 (1), Μπουρμπάκης, Σφακιανάκης 2, Δασκαλάκης 2, Καλησπεράκης 4.
Voyager (Δροσουλάκης): Λάζαρης 19, Δροσουλάκης 1, Σταυρουλιδάκης, Ανδρεδάκης 3 (1), Dont 2, Ρογδάκης 7 (1), Μυλωνάς 7.
 CUL DE SAC 2014
PHOTO ΕΚΦΡΑΣH 2014
(Α2) CUL DE SAC - PHOTO ΕΚΦΡΑΣH 42 - 52 (θέσεις 2-3)
Διαιτητές: Καλαϊτζής, Ανυφαντάκη.
Δεκάλεπτα: 12-13, 16-16, 10-7, 4-16.
Cul De Sac (Κυδωνάκης): Καζάνης 5, Καμπουράκης 1, Καθαράκης 16 (3), Παπαδάκης, Φιτσανάκης, Χριστουλάκης 2, Ι. Παλαφούτης 2, Μ. Παλαφούτης 14 (1), Παπαδόπουλος 2.
Photo Έκφραση (Κιουρτσιδάκης): Ηλιάκης, Κιουρτσιδάκης 3 (1), Σταγκουράκης 12 (2), Βασιλάκης 7 (1), Ρούλιος 17, Μακρυδάκης, Μανιατάκης 10, Σαλβαράκης 3 (1), Κόκας, Παπαδογιαννάκης.

(Α1) ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ - ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 49 - 47 (θέσεις 5-8)
Διαιτητές: Χριστινάκης, Ανυφαντάκη.
Δεκάλεπτα: 8-13, 10-11, 8-13, 23-10.
Στοά Μελωδίας (Μαθιουλάκης): Ζαφειρόπουλος 1, Ν. Σταυρουλάκης 9 (2), Γκάτζιας 9 (1), Ανυφαντάκης, Χ. Σταυρουλάκης 5 (1), Μπραζιώτης, Σταυρουλάκη-Παττακός, Τσίχλης 6, Χαρκιανάκης 2, Κ. Ζουμπεράκης 17.
Ελεύθεροι Επαγγελματίες (Μ. Γιαννακάκης): Κατσαντώνης 18, Δούβρος, Θυμιατζής, Σ. Θεοδοσόπουλος, Πατέρας, Δρουδάκης 10, Μαραβελάκης, Αραμπατζόγλου, Αλυγιζάκης 4, Συριανόγλου, Μοσχάκης 15.
(Photo By Nikh Kitsiou)
Περισσότερες Φωτογραφίες στο Facebook
(Α1)  HAAGEN DAZS - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 82 - 60  (θέσεις 1-4)
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σταυρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 21-10, 18-18, 16-14, 27-18.
Haagen Dazs (Γ. Ξενίδης): Θερμιώτης 3, Κούμουλος 17 (1), Πλεμμένος 8 (1), Χατζηδάκης, Καλαϊτζάκης 15 (4), Βασιλείου 13, Μπονατάκης, Γκογκίτσας 10, Κουγιουμουτζής 3, Πηγουνάκης 11 (3).
Φοιτητές (Ν. Προβιάς): Πελιβανίδης 5, Φραντζεσκάκης 3 (1), Παπαγούρας 7, Κοντιόπουλος 10 (2), Κασάπης 10 (2), Παπαγρηγορίου 6, Σεγρεδάκης, Κατσανεβάκης 9, Κόης 10.

(Α1) ΕΚΠ./ ΙΔ. ΥΠΑΛΛ - ΕΛ.ΑΣ. 50 - 57  (θέσεις 1-4)
Διαιτητές: Χριστινάκης, Σταυρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 13-10, 14-16, 7-11, 16-20.
Εκπαιδευτικοί/Ιδ. Υπάλληλοι (Μ. Σαββοργινάκης): Μ. Σαββοργινάκης, Καίσαρης 11 (1), Μίχας 14 (1), Πετρακάκης, Μαθιουδάκης 1, Παπαδάκης 3, Β. Σαββοργινάκης 6, Ιερωνυμάκης 4, Λαμπαρδάκης 11.
ΕΛ.ΑΣ. (Γαλητσιάνου-Κ. Δαμανάκης): Πετρίδης 7, Αντουράκης 8, Τσάβαλος 18 (1), Τριπολιτάκης, Μαμαλάκης 8, Μαλλιαρός, Κωνσταντινίδης, Πατέντας 3, Κανλής 13.