Σάββατο, 1 Νοεμβρίου 2014

Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορία Α' & B' Ομίλου 2014-2015

Σάββατο 1 Νοεμβρίου 2014

(Α2-B)  ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  28-45

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 10-11, 12-31, 16-37, 28-45.

ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Καζιλας) : Μαυρομάτης, Καμαρίτης, Αστρινάκης, Καζιλας, Αντωνίου 14(1), Σφακιανάκης, Νικολουδάκης, Λεπιδάκης, 6(2), Βροντάκης 2, Κόκκινος 6.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  (Τζανουδάκης) : Αργυρόπουλος 23(3), Τζανουδάκης 2, Παυλόπουλος, Παπαδάκης Κ. 8, Νικολιδάκης, Γεωργαλής 2, Πετροπολάκος 2, Παπαδάκης Ι. 2, Φανουργάκης 6.


ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 2014-2015
(Α2-A)  ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ  31-60
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 6-13, 8-29, 16-43, 31-60.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς) : Λάππα 2, Κουμπούλη, Καζά 9, Ξανθέα Δ., Επιτροπάκη, Κίτσιου 8(2), Καραταράκη 4, Τρούλη 2, Ξανθέα Ι. 5, Κεραμισάνου 1, Μπαρκατσα.
Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης) : Δαφνομήλης, Καρασιάνης 8, Κιαγ'ας 8(1), Καλοκύρης, Καρυπίδης 2, Παπαδομιχελάκης, Ε. Ξανθόπουλος 10, Ραπτάκης 4, Παπαμιχελάκης 6, Γιαλητσιάνου 11(1), Φραγκιουδάκης 11, Κλειδής.
(Α2-B)  ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ  39-60
Διαιτητές: Χανιαλάκης, Μαρινάκης.
Δεκάλεπτα: 12-15, 19-30, 32-43, 39-60.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Σφακιανάκης) : Γαλερός 2, Νικολάου 3(1),  Λαπμρινός Σ. Μαθιουδάκης 17(1),  Λαπμρινός Α. 5, Ρουσσάκης 4, Δασκαλάκης Μ. 8, Σφακιανάκης, Δασκαλάκης Ν., Καλησπεράκης.
ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ (Δημητριάδης) : Δημητριάδης 5, Λίτινας 1, Ζαχαρόπουλος 24, Γαμβρελάς 6, Αντωνογιαννάκης 11,  Σταυρουλάκης 9(3), Γαλεράκης 4. 
COSTA-COSTA 2014-2015
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 2014-2015
(Α2-A)  COSTA-COSTA - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 32-47
Διαιτητές: Χανιαλάκης, Μαρινάκης.
Δεκάλεπτα: 8-10, 13-22, 24-38, 32-47.
COSTA-COSTA (Μακριδάκης-Οικονόμου) : Χριστουλάκης 10(2), Οικονόμου, Τζαγκαράκης, Σιβαρόπυλος 2, Τερίλογλου 2, Βασιλάκης, Λαμπρίδης 3, Μπραζιώτης 2, Σταυρουλάκης 6, Βότσογλου 2, Σαμψών, Κλάδος 5.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Νικολιδάκης) : Νικολιδάκης 12(4), Ξαφόπουλος 8, Παλτατσίδης 6, Πλιανός 4, Κιοσσές 4, Δαμιανός 5(1), Βουμβουράκης 3, Θεοδωράκης, Τασιούλης 4, Ασπρούλης 1.
Κυριακή 2 Νοεμβρίου 2014

(Α2-A)   ΑΘΙΒΟΛΕΣ – VOYAGER  39-26
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Φλουρής
Δεκάλεπτα: 7-4, 19-14, 31-15, 39-26
ΑΘΙΒΟΛΕΣ (Μελαδάκης Ι.): Μελαδάκης Ι. 10 (1), Δρακάκης 4, Βαρδάκης 13 (1), Σερεμέτης 4, Μελαδάκης Μαρ. 8.
VOYAGER (Δροσουλάκης): Δίβαρης 8 (2), Παπαδάκης Παν. 2, Λάζαρης 3, Δροσουλάκης, Κοκονάς Ι. 2, Σταυρουλάκης 4, Ανδρεαδάκης 5, Χατζάκης, Ανδρονικίδης 2, Μυλωνάς.

(Α2-B)   GARDEN ART - ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 46-53 (43-43 καν. αγώνας)
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Φλουρής
Δεκάλεπτα: 7-9, 21-18, 33-33, 43-43 (καν.αγώνας), 46-53
GARDEN ART (Φραγκιαδάκης): Μαράκης 7, Ψιστάκης 2, Βουτσαδάκης 11, Φραγκιαδάκης Μ. 6, Βαρούχας 8 (2), Φουντουλάκης 2, Πατάτας 4, Φραγκιαδάκης Ματ. 6.
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Γιακουμάκης): Λαδάκης, Τζαγκαράκης 24 (1), Δοξαστάκης, Σταθόπουλος 13 (1), Καπετανάκης 16 (3), Γιακουμάκης, Φουντιδάκης.
ΓΙΑΤΡΟΙ 2014-2015
ΣΥ.ΦΑ.Ρ. 2014-2015
(Α2-A)   ΓΙΑΤΡΟΙ - ΣΥ.ΦΑ.Ρ.  45-30
Διαιτητές: Σμυρνάκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 11-9, 20-18, 31-21, 45-30
ΓΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Σταυρουλάκης 3, Καταρτζής 6, Γούδας 7, Σαμωνάκης, Σιβαρόπουλος, Ζαφείρης 7, Παρασχάκης 6, Ζαχαράκης 16 (1).
ΣΥ.ΦΑ.Ρ. (Παπαδάκης Θ.): Μπουζουνιεράκης, Ψυχαράκης, Παπαδάκης 8 (1), Κούνουπας, Καβρουλάκης 5, Κριτσωτάκης 3, Ζερβουδάκης 12 (2), Λαμπόβας, Παναγιωτάκης 2.
 PLATANOS TOURS 2014-2015
ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ 2014-2015
(Α2-B)  PLATANOS TOURS - ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ 56-28
Διαιτητές : Θεοδωράκης, Σμυρνάκης 
Δεκάλεπτα: 13-8, 26-11, 42-17, 56-28
PLATANOS TOURS (Πετράκης) : Πετράκης, Αγγελάκης 31, Σανδαλάκης, Βουγιουκαλάκης Μ. 11, Βουγιουκαλάκης Β. , Γεωργίου 6 (2) , Φωτάκης 2, Βροντάκης 6 (2) 
ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Αντουράκης) : Καπαρός 2, Ρωμανιουδάκης 12(2), Κόκας 4(1), Θεοδοσόπουλος 2 , Τσιμπισκάκης 4, Μανιατάκης 4, Κεραμιανάκης, Κονταξάκης, Κονταξάκης, Μπαμιάκης, Σαμψών.
 ΡΑΨΩΔΙΑ  2014-2015
Α2-A)   ΡΑΨΩΔΙΑ - S/M 7 DAYS  38-58
Διαιτητές : Θεοδωράκης, Σμυρνάκης 
Δεκάλεπτα:  12-15, 19-32, 25-48, 38-58.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Xόμπης: Xόμπης , Γρηγοράκης 7, Μιωτάκης, Τζιρίτας 3(1), Γκάμπλιας 20 (4), Βερικάκης, Σταυρουλάκης Β. , Πατεράκη 7 (1).
S/M 7 DAYS (Καθαράκης ) : Kαζάνης 9, Καθαράκης 24(4), Παναγιωτόπουλος 4, Παυλιδάκης 5 , Χριστουλάκης 2, Παλαφούτης 5, Παπαδόπουλος 9.

ΡΕΠΟ (Α2-B) : ΚΟΥΜΟΙ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ