Πέμπτη, 11 Δεκεμβρίου 2014

Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 3ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορία Α & B' Ομίλου 2014-2015

Τετάρτη 10/12/2014
(A2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - VOYAGER  37-52
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρκουλάκης Α.
Δεκάλεπτα: 10-16, 16-31, 29-21, 37-52.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς) : Κάζα 8, Ξανθέα, Επιτροπάκη 7, Καραταράκη 14(2), Τρούλη, Κεραμισάνου 2, Κίτσιου 6(1). 
VOYAGER (Μυλωνάς): Δίβαρης 9(1), Παπαδάκης Π. 7(1) , Λάζαρης 13, Κοκονας , Σταυρουλιδάκης 4, Κωνσταντινίδης 6, Ανδρεαδάκης 4, Ανδρονικίδης 3, Γατούδης 6
 
Παρασκευή 12/12/2014
(A1)   ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  67-52
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 17-10, 29-24, 41-38, 67-52
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Μενέτας 6 , Κονιτόπουλος 24(1), Αναγνωστόπουλος 4(1) , Αθανασόπουλος  3, Βλάχος, Καρακεσίσογλου 10, Σεγρεδάκης , Γεωργιόπουλος, Οικονόμου 2, Δούκας, Κόης 9, Πελιβανίδης 9.

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης 3(1), Μαθηνός 6, Βότζης 13(3), Μάνεσης 3(1), Τρανταλίδης, Χαιρέτης , Τζενεβράκης 5, Μιχαλάκης 13(1), Ροδινός 9, Παπαδογιαννάκης.

Σάββατο 13/12/2014

(A2-B) GARDEN ART - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 40-55
Διαιτητές: Καθαράκης, Μαρκουλάκης Α.
Δεκάλεπτα: 4-10, 12-24, 25-36, 40-55.
GARDEN ART (Φραγκιαδάκης): Φουντουλάκης 5(1), Μαράκης, Βουτσαδάκης 4, Βαρούχας 6, Φραγκιαδάκης Μιχ. 8, Γαλλιός 4, Πατάτας, Φραγκιαδάκης Ματ. 11, Κολυβάκης 2.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  (Τζανουδάκης) : Αργυρόπουλος 13, Τζανουδάκης, Κακλαμάνος 23, Καλαϊτζάκης 4(1), Παπαδάκης Κ. 9, Γεωργαλής, Νικολιδάκης, Πετροπουλάκος 4, Παπαδάκης Ι., Φανουργάκης 2.

(A2-A) ΑΘΙΒΟΛΕΣ - ΓΙΑΤΡΟΙ 50-64

Διαιτητές: Κώτσου, Σταυρουλάκης
Δεκάλεπτα: 11-18, 19-31, 35-47, 50-64.

ΑΘΙΒΟΛΕΣ (Μελαδάκης Ι.): Μελαδάκης Ι. 12(2), Δρακάκης 13(3), Αντωνάκης, Βαρδάκης 13, Σερεμέτης 7(1), Μελαδάκης Μαρ. 3, Σμπυράκης 2.

ΓΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Φουσταλιεράκης 3Κατναρτζής 8,Γούδας 9, Σαμωνάκης 4, Σιβαρόπουλος ,Ζαφείρης 2, Παρασκάκης 8, Βασιλάκης 6, Σταυρουλάκης, Μπλαβάκης , Ζαχαράκης 24.

(A1)  ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ -  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ- ΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  51-86 
Διαιτητές: Κώτσου, Σταυρουλάκης
Δεκάλεπτα: 5-17, 20-46, 38-70, 51-86 

ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ (Μαθιουλάκης): Σταυρουλάκης Ν. 13 (3), Γκάτζιας  6 (1), Ανυφαντάκης, Σταυρουλάκης Χρ. 5 (1), Μαραγκουδάκης 4, Τσίχλης 5 (1), Χαρκιανάκης 4, Ζουμπεράκης 14.
ΕΚΠ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Μ. Σαββοργινάκης): Μ. Σαββοργινάκης 12 (4), Καίσαρης 20 (1), Μίχας 12, Πετρακάκης 8 (2), Μαθιουδάκης 7 (1), Παπαδάκης 6, Β. Σαββοργινάκης 7 (1), Ιερωνυμάκης 4.

(A2-A) COSTA-COSTA - ΣΥ.ΦΑ.Ρ 53-43
Διαιτητές: Καμπίτσης, Μακρογιάννης Γ.
Δεκάλεπτα: 11-14, 28-26, 35-33, 53-43.
COSTA-COSTA (Σιβαρόπουλος): Χριστουλάκης 12 (2), Οικονόμου, Τζαγκαράκης 2,Σιβαρόπουλος 8, Τεριζόγλου 10 (1), Βασιλάκης Γ. 2, Σφυρής, Πλευράκης 9 (2), Κλάδος 8, Σαμψών 2.
ΣΥ.ΦΑ.Ρ. (Παπαδάκης Θ.): Παναγιωτάκης 4, Κούνουπας, Χηνιάδης, Κριτσωτάκης 23(3), Ζερβουδάκης  6, Μπουζουνιεράκης 6, Καβρουλάκης 4.

(A2-B) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 30-50
Διαιτητές: Καμπίτσης, Μακρογιάννης Γ.
Δεκάλεπτα: 2-8, 12-24, 15-36, 30-50
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Καζίλας): Λεμπιδάκης, Αντωνίου 11(1), Καζίλας  3, Καμαρίτης 10(2), Σφακιανάκης 1, Κόκκινος, Βροντάκης, Μαυρομάτης, Πηγουνάκης 3 (1), Αστρινάκης 2, Νικολουδάκης.
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Μαμαλάκης): Γκόγκος, Κυριακάκης, Θανάσης, Μαμαλάκης Σ.11 (2), Ουρανός, Μακρυδάκης, Γεωργακάκης 7, Κλωνάρης 7 (1), Ψωμάς 6, Φουντουκίδης 19, Μαμαλάκης Α., Σπυριδάκης.

Κυριακή 14/12/2014

(A2-B) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ  33-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στ., Ανυφαντάκη
Δεκάλεπτα: 7-8, 16-16, 23-29, 33-39
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Σφακιανάκης): Λαγουδάκης, Λαμπρινός 2, Ρουσάκης, Γαλερός 5 (1), Μπερβανάκης 7 (1), Μπουρμπάκης 2, Δασκαλάκης Μ. 12, Ξενίδης, Σφακιανάκης, Δασκαλάκης Ν. 5 (1), Καλησπεράκης.
ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Αντουράκης): Καπαρός 5, Ρωμανιουδάκης 10(2), Περαντωνάκης 3, Θεοδοσόπουλος 8 (2), Σαμψών, Μανιατάκης, Μπαμιάκης, Κεραμιανάκης, Κονταξάκης Ν. 8, Μανιολουδάκης, Τσιμπισκάκης 5.

(A2-B) ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ  46-66
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στ., Ανυφαντάκη
Δεκάλεπτα: 8-13, 20-31, 35-50, 46-66
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Γιακουμάκης): Παραδεισανός, Αλεξάκης, Τζαγκαράκης 10 (2), Δοξαστάκης, Σταθόπουλος 27 (1), Καπετανάκης 9 (1), Γιακουμάκης, Φουντιδάκης, Παυλάκης.
ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ (Δημητριάδης): Δημητριάδης 4, Δουζίνας, Λίτινας 16 (4), Παντελάκης 17, Πολοπετράκης 6, Γαμβρελάς 7, Αντωνογιαννάκης 14, Σταυρουλάκης 2, Γαλεράκης.

(A2-A) S/M 7 DAYS – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ  45-56
Διαιτητές: Καλαϊτζής, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 5-10, 14-21, 24-33, 45-56

S/M 7 DAYS (Καθαράκης): Καζάνης 6, Παλαφούτης Σ. 3 (1), Παναγιωτόπουλος, Παυλιδάκης 6, Χριστουλάκης, Παλαφούτης Μ. 8, Παπαδόπουλος 4, Σταράκης 2, Καθαράκης 16 (1).
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Νικολιδάκης) : Νικολιδάκης 12, Ξαφόπουλος 6, Παλτατσίδης, Βουμβουράκης, Πλιανός 14, Κιοσσές, Δαμιανός 5 (1), Τασιούλης 19 (2).
(A2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ - Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ  19-73
Διαιτητές: Καλαϊτζής, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 5-19, 10-34, 18-55, 19-73
ΡΑΨΩΔΙΑ (Xόμπης) : Βαμβακάς 3 (1), Σαπουτζής 2, Γρηγοράκης 6, Νιωτάκης, Τζιρίτας 3 (1), Βερυκάκης 3, Σταυρουλάκης Β. 2, Πατεράκη.
Α.Δ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Μπουλούμπασης 11 (1), Καραγιάννης 17, Κιαγιάς, Καλοκύρης, Καρυπίδης 15, Πολυδωρόπουλος 2, Ξανθόπουλος 7, Παπαμιχελάκης 11, Γαλητσιάνου 8, Κουκουμπεδάκης 2, Κλειδής , Παπαδομιχελάκης.

(A1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  41-77
Διαιτητές: Χριστινάκης Επ., Αρτεμάκη
Δεκάλεπτα: 3-21, 13-45, 27-65, 41-77
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Ηλιάκης 3, Κιουρτσιδάκης 6 (2), Σταγκουράκης 10 (1), Βασιλάκης, Οικονομάκης, Ρούλιος 18 (2), Μακριδάκης, Μανιατάκης 3 (1), Μπερνιδάκης, Κουλουριώτης 1, Μανιάτογλου.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Μοσχάκης 1, Δούβρος, Τριπολιτάκης, Θεοδοσόπουλος 6 (2), Βασιλάκης 11 (2), Μαραβελάκης 2, Πολιτάκης 18 (2), Αραμπατζόγλου 2, Αλεβιζάκης 8, Συριανόγλου 7 (2), Δρουδάκης 9, Κιαγιαδάκης 13.

(A1) HAAGEN DAZS - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  73-44
Διαιτητές: Χριστινάκης Επ., Αρτεμάκη
Δεκάλεπτα: 23-6, 43-18, 62-32, 73-44

HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Πλεμμένος 11 (3), Κούμουλος 12 (2), Χατζηδάκης 4, Καλαϊτζάκης 19 (4), Κυρμιζάκης 2, Πουλ. 10, Γκογκίτσας 8 (2), Κυριακόπουλος , Πηγουνάκης 7 (1).
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Θεοδοσουλάκης): Παπαδάκης Μ. 2, Κανακάκης 1, Παπαδάκης Χαρ. 11, Τσάβαλος 8, Καλογεράκης 4, Σταυρουλάκης 7, Παπαδογιαννάκης, Παπαδάκης Στ., Οικονομίδης 11, Θεοδοσουλάκης .

(A1)  ΕΛ.ΑΣ - XPRESS COPY 57-41

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 16-9, 26-21, 39-31, 57-41
XPRESS COPY (Χατζηδάκης): Πιοτογιαννάκης 5, Καλογεράκης 1, Ορφανουδάκης 6, Ηλιάκης 8, Γιακουμπής 4(1), Ζήσιμος 5(1),Σπίτας 5(1),  Φεσσας 5(1).,Κεφαλογιάννης, Τζανάκης.
ΕΛ.ΑΣ (Γαλητσιάνου): Δαμανάκης 8(1), Καραβάνης 19, Πετρίδης 4, Λαμπαρδάκης 2, Μαμαλάκης 1, Κωνσταντινίδης 4, Κανλής 19(3), Μαλλιαρός.


ΡΕΠΟ : (A2-B) PLATANOS TOURS