Σάββατο, 7 Μαρτίου 2015

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 9ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορία Α' & B' Ομίλου 2014-2015

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6/3/2015
(Α2-Α) S/M 7 DAYS - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 54-38
Διαιτητές: Θεοδωρακης, Μαρκουλακης.
Δεκάλεπτα: 17-8, 31-17, 45-24, 54-38.
S/M 7 DAYS (Καθαράκης): Καζάνης 7, Παλαφούτης Ι. 4, Παναγιωτόπουλος 4, Παυλιδάκης 8, Παλαφούτης 22(1), Παπαδόπουλος 9(1) 
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Λάππα 10, Ρόμπου, Μπαρκάτσα, Ξανθέα Θ. 2, Κουμπούλη 2, Δοξάκη, Καραταράκη 3(1), Τρούλη 2, Ξανθέα Ι 3(1), Κάζα 2, Κεραμισάνου 6, Κίτσιου 8 

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/3/2015
(Α2-Α) Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - COSTA-COSTA  50-57
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Πελίκα.
Δεκάλεπτα: 9-9, 30-21, 40-43, 50-57.
Α.Δ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Καραγιάννης 21, Μπουλούμπασης 5, Καλοκύρης, Καρυπίδης, Πολυδορόπουλος 8(1), Ξανθόπουλος, Παπαδομιχελάκης 4, Γαλητσιάνου 12(1), Φραγκιουδάκης, Κουκουμπεδάκης.
COSTA COSTA  (Mακρυδάκης): Χριστουλάκης 38(4), ΣΙβαρόπουλος 4, Τεριζογλου, Βασιλάκης, Λαμπρίδης 1, Σταυρουλάκης 2, Γιοβάοβιτς 4, Κλάδος 8.
(Α2-Β) GARDEN ART - ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ 27-58
Διαιτητές: Καθαράκης, Πελίκα.
Δεκάλεπτα: 2-20, 10-30, 20-40, 27-58.
GARDEN ART (Φραγκιαδάκης): Φουντουλάκης 2, Μαράκης 6, Βουτσαδάκης 2,  Φραγκιαδάκης Μιχ. 5, Βαρούχας 5(1), Γαλλιός, Πατάτας 4, Φραγκιαδάκης Ματ. 3. 
ΤΥΠΟΕΚΔΟΤΙΚΗ ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Θεοδοσόπουλος): Καπαρός 4, Ρωμανιουδάκης 10, Κονταξάκης Μ. 4, Θεοδοσόπουλος 1, Περαντωνάκης 8, Τσιμπισκάκης 9, Κεραμιανάκης 2, Κονταξάκης Ν. 8(1), Σαμψών 10, Μπαμιάκης Α. 2.
(Α1)   ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ  63-40
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 25-10, 39-17, 52-28, 63-40.
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ (Μαθιουλάκης): Σταυρουλάκης Ν. 7(1), Γκάτζιας 10, Σταυρουλάκης Χρ. 11(3), Μαραγκουδάκης 2, Τσίχλης 17(2), Χαρκιανάκης 4, Ζουμπεράκης 12.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κιουρτσιδάκης, Σταγκουράκης 6, Βασιλάκης 2 , Οικονομάκης 3(1), Ρούλιος 22, Μακριδάκης , Μπερνιδάκης 4, Κουλουριώτης, Σαλβαράκης 3(1).
 Photo by Theodwra Xanthea
(Α1)   HAAGEN DAZS - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 80-52
Διαιτητές: Κώτσου, Χριστινάκης.
Δεκάλεπτα: 14-17, 29-27, 54-39, 80-52.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης) : Θερμιώτης 9, Κούμουλος 15(2), Πλεμμένος 8(2) , Καλαιτζάκης 14(2) , Βασιλείου 6 , Κυρμιζάκης , Πουλ 12, Γκογκίτσας 9(3) , Κουγιουμτζάκης 4(1) , Πηγουνάκης 3(1).
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Μανέτας 4, Γεωργιόπουλος 2, Σεγρεδάκης 3(1), Δούκας, Κονιτόπουλος 5, Πελιβανίδης 8, Βλάχος ,  Οικονόμου 2, Καρακεσίσογλου 2, Αναγνωστόπουλος, Κόης 6, Στάμος 20(1).
.
(Α1)   ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - XPRESS COPY 41-34
Διαιτητές: Κώτσου, Χριστινάκης.
Δεκάλεπτα: 7-7, 18-17, 23-28, 41-34.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης, Γαβράς, Μαθηνός 2, Μάνεσης, Τρανταλίδης, Μιχαλάκης 10, Ροδινός 12, Χαιρέτης, Τζενεβράκης 17(2).
XPRESS COPY (Χατζηδάκης): Φιτσανάκης 2, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 12, Γιακουμπής 5, Ηλιάκης, Τσουλάκης 2, Ζήσιμος, Σπίτας 8, Πιοτογιαννάκης, Τζανάκης 5(1).

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3/2015
 ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  2014-2015
(Α2-Β) ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ  0-20 α.α.

(Α2-Α) VOYAGER – ΓΙΑΤΡΟΙ  46-59

Διαιτητές: Μαρινάκης, Φλουρής
Δεκάλεπτα: 6-11, 24-23, 34-41, 46-59
VOYAGER (Μυλωνάς): Σταυρουλιδάκης 4, Ντοντ, Ανδρεαδάκης 11, Ανδρονικίδης 8, Λάζαρης 23, Μυλωνάς.
ΓΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Βασιλάκης, Φουστελιεράκης 6, Σταυρουλάκης 6, Καταρτζής 4, Γούδας 19, Σιβαρόπουλος, Ζαφείρης, Παρασχάκης 11, Ζαχαράκης 13.

(Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΣΥ.ΦΑ.Ρ.  40-46
Διαιτητές: Μαρινάκης, Φλουρής
Δεκάλεπτα: 6-19, 18-29, 30-34, 40-46
ΡΑΨΩΔΙΑ (Xόμπης): Χόμπης 8, Βαμβακάς, Γρηγοράκης 10, Βερυκάκης 6, Σταυρουλάκης Β., Πατεράκη 15 (2).
ΣΥ.ΦΑ.Ρ. (Παπαδάκης Θ.): Κουκουβάγιας 7, Κούνουπας 2, Ζερβουδάκης 20, Λαμπόβας 6 (2), Μπουζουνιεράκης 1, Καβρουλάκης 10.

(Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – ΑΘΙΒΟΛΕΣ  20-0 α.α.

(Α2-Β) ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - PLATANOS TOURS  54-53 β΄παρ.
(43-43 καν.αγώνας, 47-47 α’ παρ.)

Διαιτητές: Καμπίτσης, Αρτεμάκη
Δεκάλεπτα: 13-12, 20-21, 29-34, 43-43 καν.αγώνας, 47-47 α’ παρ., 54-53 β’ παρ.)
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Μαμαλάκης): Γκόγκος, Παπάς 3 (1), Κυριακάκης 8 (2), Θανάσης 7 (1), Μαμαλάκης Σ. 12, Ουρανός, Γεωργακάκης 11 (1), Κλωνάρης, Ψωμάς 4, Μαμαλάκης Α., Παρθενιώτης 9.
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Βροντάκης, Αγγελάκης 16, Γιάκας 4, Βουγιουκαλάκης Β. 4, Βουγιουκαλάκης Μ., Γεωργίου 13 (1), Σανδαλάκης 1, Σκούφογλου 2, Φωτάκης 13, Πετράκης.

(Α1) ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ -  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  60-69
Διαιτητές: Καθαράκης, Ξυλάς
Δεκάλεπτα: 11-27, 25-43, 36-57, 60-69
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Μοσχάκης, Τριπολιτάκης 10, Θεοδοσόπουλος 4, Βασιλάκης 22 (4), Μαραβελάκης, Πολιτάκης 13 (1), Αραμπατζόγλου, Αλυγιζάκης 11, Συριανόγλου.
ΕΚΠ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Μ. Σαββοργινάκης): Μ. Σαββοργινάκης 3 (1), Καίσαρης 5 (1), Μίχας 19 (3), Πετρακάκης, Μαθιουδάκης, Παπαδάκης 21 (4), Β. Σαββοργινάκης 8 (1), Κατσανεβάκης 5, Ιερωνυμάκης 8.

(Α1) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. - ΕΛ.ΑΣ  56-74
Διαιτητές: Καθαράκης, Ξυλάς
Δεκάλεπτα: 13-23, 25-37, 40-58, 56-74
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Θεοδοσουλάκης): Βιολάκης 2, Κανακάκης 4, Παπαδάκης Χαρ. 3, Καλογεράκης 9, Σταυρουλάκης 10 (1), Παπαδογιαννάκης, Οικονομίδης 28 (4), Θεοδοσουλάκης.
ΕΛ.ΑΣ. (Γαλητσιάνου): Ρακιντζής 5 (1), Δαμανάκης 3 (1), Καραβάνης 14, Λαμπαρδάκης 3 (1), Μαμαλάκης 14, Κωνσταντινίδης, Δημουλάς 5, Κανλής 30.


ΡΕΠΟ : (Α2-Β) ΟΙΩΝΟΣ ΡΑΚΑΔΙΚΟ