Δευτέρα, 1 Ιουνίου 2015

Τελική Φάση A1 & A2 - 20ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2014-2015

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 20ου ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 
ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2014-2015
ΧΩΡΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΓΑΛΛΟΥ

ΜΙΚΡΟΣ & ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ: 
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Ρεθύμνου "Μελίνα Μερκούρη"

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
  1. HAAGEN DAZS
  2. ΕΛ.ΑΣ
  3. ΦΟΙΤΗΤΕΣ
  4. ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
  5. ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
  6. ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ
  7. Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
  8. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
  9. XPRESS COPY
  10. PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΘΕΣΕΙΣ
A
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1-8
Π1
22/3
17:15
Α1 -  1η ΟΜΑΔΑ
ΕΛ.ΑΣ 
47
Α1 - 8η ΟΜΑΔΑ
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ
40
1-8
Π2
22/3
15:30
Α1 - 2η ΟΜΑΔΑ
HAAGEN DAZS
60
Α1 - 7η ΟΜΑΔΑ
ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
41
1-8
Π3
21/3
19:30
Α1- 3η ΟΜΑΔΑ
ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
89
Α1 - 6η ΟΜΑΔΑ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
55
1-8
Π4
22/3
19:00
Α1- 4η ΟΜΑΔΑ
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
47
Α1 - 5η ΟΜΑΔΑ
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
52
ΘΕΣΕΙΣ
A
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1-4
Η1
29/320:15
ΝΙΚΗΤΗΣ Π1
ΕΛ.ΑΣ
54
ΝΙΚΗΤΗΣ Π4
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
39
1-4
Η2
29/318:30
ΝΙΚΗΤΗΣ Π2
HAAGEN DAZS
74
ΝΙΚΗΤΗΣ Π3
ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
59
5-8
Η3
28/319:45
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Π1
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ
70
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Π4
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
55
5-8
Η4
29/315:00
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Π2
ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
57
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Π3
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
47

ΘΕΣΕΙΣ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1-2
19:00
ΝΙΚΗΤΗΣ Η1
ΕΛ.ΑΣ
51
ΝΗΚΗΤΗΣ Η2
HAAGEN DAZS
64
3-4
17:00
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η1
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
63
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η2
ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
55
5-6
4/4
21:00
ΝΙΚΗΤΗΣ Η3
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ
48
ΝΙΚΗΤΗΣ Η4
ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
62
7-8
4/4
19:15
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η3
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
82
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η4
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
59

ΘΕΣΕΙΣ
A
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
9-12
Α1
29/3
13:15
Α1- 9η ΟΜΑΔΑ
XPRESS COPY
49
Α1- 10η ΟΜΑΔΑ
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
46

Α2  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΙΛΟΙ Α2 (περισσότερα εδώ)
ΘΕΣΕΙΣ
A
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1-4
A2.1
13/3
21:45
Α2-A  1η ΟΜΑΔΑ
ΓΙΑΤΡΟΙ
43
Α2-B  4η ΟΜΑΔΑ
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
33
1-4
A2.2
15/3
16:00
Α2-A  2η ΟΜΑΔΑ
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
53
Α2-B  3η ΟΜΑΔΑ
PLATANOS TOURS
63
1-4
A2.3
15/3
14:30
Α2-A  3η ΟΜΑΔΑ
S/M 7 DAYS
35
Α2-B  2η ΟΜΑΔΑ
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
49
1-4
A2.4
14/3
18:00
Α2-A  4η ΟΜΑΔΑ
COSTA COSTA
35
Α2-B  1η ΟΜΑΔΑ
ΤΥΠΟΕΚΔ.ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ
45

ΤΕΛΙΚΟΙ Α2 (περισσότερα εδώ)
ΘΕΣΕΙΣ
A
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1-4
T1
21/3
16:00
ΝΙΚΗΤΗΣ A2.1
ΓΙΑΤΡΟΙ
37
ΝΙΚΗΤΗΣ A2.3
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
40
1-4
T2
21/3
17:45
ΝΙΚΗΤΗΣ A2.2
PLATANOS TOURS
40
ΝΙΚΗΤΗΣ A2.4
ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ
47
1-2
29/3
16:45
ΝΙΚΗΤΗΣ T1
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
42
ΝΙΚΗΤΗΣ T2
ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ
30
3-4
28/3
18:00
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Τ1
ΓΙΑΤΡΟΙ
42
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Τ2
PLATANOS TOURS
54

ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΟΔΟΥ-ΠΑΡΑΜΟΝΗΣ Α1 (περισσότερα εδώ)
ΘΕΣΕΙΣ
Α1
A
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
9-12
Ο1
4/4
15:45
ΝΙΚΗΤΗΣ Α1
XPRESS COPY
33
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Κ
ΓΙΑΤΡΟΙ
34
9-12
Ο2
4/4
17:30
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Α1
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
20
ΝΙΚΗΤΗΣ Κ
PLATANOS TOURS
0

ΑΝΟΔΟΣ ΣΤΗΝ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  2015-2016
  1. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Α2 - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  2. ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ ΤΕΛΙΚΟΥ Α2 - ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ
  3. ΝΙΚΗΤΗΣ  Ο1 - ΓΙΑΤΡΟΙ
  4. ΝΙΚΗΤΗΣ Ο2 - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ