Σάββατο, 17 Δεκεμβρίου 2016

Αποτέλεσμα 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου και 5η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017.

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2016
(A2-A) CRETA FARMS - L'Étoile du Sud  59-52 παρ. (59-52 καν.)
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 03-16, 19-26, 35-39, 52-52, παρ. 59-52.
CRETA FARMS (Μαθιουλάκης): Μπραζιώτης, Καραογλάνης 1, Σταυρουλάκης Ν. 9(1), Κριτσωταλάκης Κ. 33(6), Κριτσωταλάκης Β. 3(1), Σταυρουλάκης Β. 4, Σταυρουλάκης Χ. 9.
L'Étoile du Sud (Παπαδάκης) : Παυλιδάκης 9, Μαυράκης 2, Βουτσαδάκης 4, Φλουρής 6, Παπαδάκης, Βαρούχας 8(2), Δασκαλάκης 10, Γαλλίος 9(1), Φραγκιαδάκης Μαθ., Γαλεράκης, Πατάτας 4.

(A2-B) NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 41-54
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 13-13, 29-34, 32-44, 41-54.
NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς): Βάμβακας, Βότζης 10(1), Μαρίνος 7, Γρηγοράκης 5, Καλλέργης 4, Φραγιαδάκης 2, Παραδεισανός, Κουταλάς, Γαβράς 10(2), Ζαμπετάκης 3.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 24(3), Τζανουδάκης 8, Κακλαμάνος 3, Καλαϊτζάκης 10(1), Παπαδάκης Κ., Γεωργαλής, Πετροπουλάκος 2, Νικολιδάκης, Παπαδάκης Ι., Σακελαρίδης 3, Φανουργάκης 4, Προκοπάκης.

(A2-B) RETHYMNO SOCCER CLUB – THINK VILLA 0-20(ΑΑ)
(A2-Β) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 58-45
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 19-18, 34-24, 45-34, 58-45
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κούμουλος): Μαθιουδάκης 7, Κούμουλος 10(2), Μπονατάκης 4, Γαλερός 19(4), Καπετανάκης, Καλαϊτζάκης 2, Δασκαλάκης Μ. 4, Ξενίδης 6, Δασκαλάκης Ν. 6, Καλησπεράκης, Χριστουλάκής, Σφακιανάκης.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης 19(3), Δοξαστάκης Μ., Καλοϊδάς 2, Αλεξάκης, Καπετανάκης 6(2), Κύλης 7, Βαρδάκης 11(3), Φουντιδάκης.

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2016
(A2-B) KLADOS TOURS – ΣΥΦΑΡ 49-38
ΔιαιτητέςΘεοδωράκηςΡόμπου 
Δεκάλεπτα: 09-17, 24-23, 35-31, 49-38
KLADOS TOURS (
Πετράκης): Χριστουλάκης 14 (2), ΠετράκηςΚλάδος 11, ΠερακάκηςΠετρίδηςΚαλλιγιάννηςΝταουντάκης4, Jovanovic 13 (1), ΚαραμπατσάκηςΓερουκάκης 7 (1), ΤζαγκαράκηςΧειμωνίδης.

ΣΥΦΑΡ (Παπαδάκης): Παπαδόπουλος 4, Χηνιάδης 4, Κούνουπας, Τεριζόγλου, 3 (1), Λαμπόβας 3 (1), Ζερβουδάκης 9 (1), Καβρουλάκης 4, Παναγιωτάκης 11 (2).

(A2-Α) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 52-45
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 13-08, 21-20, 38-30, 52-45
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Ξενάκης, Αποστολάκης 6, Ρούλιος  Α. 24, Σαρτζετάκης, Ρούλιος Κ., Λαδάκης, Μανιατάκης 8, Κουκάκης 10 (1), Οικονομάκης 4 (1), Παπαδογιαννάκης.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Παλτατσίδης, Ρηγόπουλος, Σταυριανάκη, Διαμαντής 5, Ξενιτόπουλος 7 (1), Μάσκας 9 (1), Χατζηδάκης, Λεβεντάκης 10, Δαμιανός 4, Βουμβουράκης, Νικολιδάκης 10 (1), Μανωλουδάκης.

(
A1) XPRESS COPY – KOYMOI ΡΕΘΥΜΝΟΥ 36-51 

Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 04-13, 15-26, 24-43, 36-51
XPRESS COPY (Ξενίδης): Φιτσανάκης 4, Πιοτογιαννάκης 2, Ορφανουδάκης 2, Χατζηδάκης 5 (1), Φεσσάς 4, Ζήσιμος 8 (2), Σπιτάς 6, Βασιλείου, Γιαννούλης 5.
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καραβάνης): Πολυδωρόπουλος, Μαλλιαρός, Θανάσης, Μαμαλάκης Σ. 6, Τσιχλής, Μαμαλάκης Ν. 6, Φουντουκίδης 13, Πατέντας 13 (1), Παρθενιώτης 13.

ΡΕΠΟ (A2-B): DOMEK
ΑΝΑΒΟΛΕΣ: (A2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE
                      (A2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – BUENO
                      (A2-A) ΑΘΙΒΟΛΕΣ – ΜΕTROPOLIS
                      (A2-B) MUEBLO PLUS – CRETAN INOX