Σάββατο, 11 Μαρτίου 2017

Αποτελέσματα 9ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου και 11ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2017
(A2-A)  ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - L'Étoile du Sud  39-60
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 07-13, 17-30, 33-45, 39-60.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Λάππα): Λάππα 22(1), Ρόμπου 2, Κρεμασμενάκης 3, Τσικριτσάκη 2, Μαστροκώστα 2, Νικολούλια 8(1), Γιαπιτσογλου.
L'Étoile du Sud (Γαλεράκης): Παυλιδάκης 11, Πατάτας 4, Βουτσαδάκης 14, Βαρούχας 11(1), Δασκαλάκης 11, Γαλλιός 2, Γαλεράκης 3(1), Μαυράκης 4.

(A2-B)   ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - THINK VILLA 43-55

Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 08-10, 15-27, 30-38, 43-55.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 11(1), Τζανουδάκης 3, Κακλαμάνος 22, Καλαϊτζάκης 2, Παπαδάκης Κ. 4, Γεωργαλής, Πετροπουλάκος, Παπαδάκης Ι., Προκοπάκης, Σακελαρίδης, Φανουργάκης 1.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.) : Βροντάκης 4, Θερμιώτης 14, Πολιουδάκης 11(3), Καζίλας 9, Πηγουνάκης Φ., Αντωνίου 10(1), Κόκκινος 7(1), Αστρινάκης, Στεργιάκης.

(A2-B)   ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΣΥΦΑΡ 35-49

Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 05-18, 16-28, 24-41, 35-49.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης 3, Δοξαστάκης Μ., Τζανιδάκης 8, Αλεξάκης 3, Καπετανάκης 6(1). Κύλης 13, Βαρδάκης 2, Φουντιδάκης, Γιακουμάκης.
ΣΥΦΑΡ (Παπαδάκης): Καβρουλάκης 4, Παπαδάκης 2, Τεριζόγλου 12(3), Χηνιάδης 6, Ζερβουδάκης 15, Παπαδόπουλος 10.

(A2-B)   NEΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - KLADOS TOURS 42-76

Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Τσικριτζάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 05-22, 19-36, 28-52, 42-76.
NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς): Φραγιαδάκης 4, Μαρίνος 2, Κουταλάς, Γρηγοράκης 2, Καλλέργης 6, Βιδιαδάκης, Παραδεισανός 1, Βότζης 10, Βάμβακας 7, Γαβράς 2, Ζαμπετάκης 8.
KLADOS TOURS (Πετράκης): Χριστουλάκης 27(4), Πετράκης, Κλάδος 11, Περακάκης, Πετρίδης 2, Καλλιγιάννης, Νταουντάκης 18(1), Jovanovic 3, Γερουκάκης 15(1).

(Α1) (ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 59-42

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Τσικριτζάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 14-11, 25-13, 41-35, 59-42
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Μαμαλάκης Σ.): Πολυδωρόπουλος 2, Μαλλιαρός, Θανάσης 7(1), Μαμαλάκης Σ. 5(1), Τσίχλης , Μαμαλάκης Ν. 14, Φουντουκίδης 14(2), Πατέντας 17(2), Παρθενιώτης.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος): Μοσχάκης 5, Γκάτζιας 7(1), Μαραβελάκης, Θεοδοσόπουλος, Κατσαντώνης, Πολιτάκης 10(1), Αραμπατζόγλου, Αλυγιζάκης 8(1), Συριανόγλου, Δρουδάκης , Ζουμπεράκης 12.

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2017
(A2-A) ΜΕTROPOLIS - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ  39-61
Διαιτητές: Καθαράκης, Φιλιππάκης 
Δεκάλεπτα: 07-20, 16-31, 29-43, 39-61

METROPOLIS (Κονταξάκης): Νικολουδάκης 12, Σιβαρόπουλος 7, Σωμαθιανός, Παπαδογιαννάκης, Κονταξάκης 7, Παναγιωτόπουλος 7, Μπεγέτης 6.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Αποστολάκης 9, Παπαδογιαννάκης, Αντουράκης 10 (2), Ρούλιος  Α. 18, Σαρτζετάκης 2, Ξενάκης 9 (1), Χατζησπύρος 4, Οικονομάκης 9 (1).

(A2-A) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - CRETA FARMS  70-63
Διαιτητές: Τσικριτσάκη, Ρόμπου 
Δεκάλεπτα: 22-13, 38-35, 57-51, 70-63
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Σταυριανάκη 6, Διαμαντής 22 (2), Μάσκας 19 (3), Λεβεντάκης 1, Δαμιανός 3, Βουμβουράκης, Νικολιδάκης 19 (4), Μανωλουδάκης.

CRETA FARMS (Μαθιουλάκης): Μπραζιώτης 2, Καραογλάνης 10, Σταυρουλάκης Ν. 15, Κριτσωταλάκης Κ. 14, Κριτσωταλάκης Β. 8 (2), Σταυρουλάκης-Παττακός Ε. 8, Σταυρουλάκης Χ. 6 (2).

(A2-ABUENO – ΡΑΨΩΔΙΑ  62-49
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Τσικριτσάκη 
Δεκάλεπτα: 16-17, 30-25, 39-43, 62-49

BUENO HOTEL (Μυλωνάς): Παπαδάκης Π. 4, Αδρονικίδης 2, Κοπανάκης 18, Κωνσταντινίδης, Σταυρουλιδάκης 5, Ανδρεαδάκης 7, Σταγκουράκης 14, Σταθοπούλου, Μυλωνάς 3, Αρσενίδης 9.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης): Χόμπης Γ. 3, Τσισκάκης, Τσικινάς 4, Ξενάκης 12, Βεργίτσης 7 (1), Γκάμπλιας 15 (1), Ψαθάκης 8.

(A2-Β) TEE ΡΕΘΥΜΝΟΥ - MUEBLO PLUS  75-61
Διαιτητές: Τσικριτσάκη, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 17-17, 37-31, 56-41, 75-61
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κούμουλος): Κούμουλος 29 (5), Καλαϊτζάκης, Μαθιουδάκης 4, Μπονατάκης 11 (2), Γαλερός 4, Δασκαλάκης Μ. 25, Ξενίδης 2, Σφακιανάκης, Δασκαλάκης Ν., Καλησπεράκης.
MUEBLO PLUS (Τσιλεδάκης N.-Σταυρουλάκης): Τσιλεδάκης Ν. 11 (1), Βρακίδης, Θυμάκης, Παπαδάκης 4 (1), Κλάδος 4 (1), Χατζηδάκης 12 (3), Φίλας 22 (3), Ρακιτζής, Τζεδάκης, Κάλντι 8.
 
(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ (A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΙΑΤΡΟΙ) 64-58
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 13-18, 27-29, 48-42, 64-58
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Μαθηνός): Γαβαλάκης, Μανέτας 17, Τρανταλίδης 3(1),  Αντουράκης 15(1), Τζενεβράκης 14(1), Σεγρεδάκης 3(1), Ροδινός 12.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασκάκης): Αργυρίου, Σκυργιανόγλου 4, Ζαχαράκης 14, Περαντωνάκης 16(1), Τζανάκης 5(1), Παρασκάκης 8, Σαμωνάκης 11, Μουχασίρης.
(Α1) (ΘΕΣΕΙΣ 1-8) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 63-48
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης 
Δεκάλεπτα: 15-06, 33-19, 48-31, 63-48.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κυδωνάκης 8(2), Κιουρτσιδάκης, Κωνσταντινίδης 3(1), Πατέρας 7, Μαραυγάκης 18(2), Νύκταρης 6, Βασιλάκης Γ. 13(1), Σταυρουλάκης 4, Ρωμανιουδάκης 4.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Καρπούζης 5(1), Λίτινας 6(2), Μίγκλης, Μυλωνάς 2, Φουτζόπουλος 2, Βλάσσης 2, Θεοδωρόπουλος 2, Σταμος 29(1).

(A2-A) ΑΘΙΒΟΛΕΣ - ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 0-20(AA)
(A2-B) DOMEK - CRETAN INOX 0-20 (ΑΑ)

ΡΕΠΟ (A2-B): RETHYMNO SOCCER CLUB