Σάββατο, 5 Μαρτίου 2016

Αποτέσματα 11ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 8ης Αγωνιστικής Α2-B' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/3/2016
(Α2-Β) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - MUEBLO PLUS  24-55
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Βιτωράκης.
Δεκάλεπτα: 03-12, 13-26, 20-48, 24-58.
ΤΕΕ Ρεθύμνου (Σφακιανάκης): Ξενίδης 2, Νικολάου 1, Λαμπρινός 1, Μαθιουδάκης 11(1), Χουστουλάκης 3, Κουβαράκης 4, Δασκαλάκης Μ., Δασκαλάκης Ν. 2, Καλησπεράκης.
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης): Τσιλεδάκης Ν. 7(1), Θυμαράκης 3(1), Τσιλεδάκης Λ. 16(1), Χατζηδάκης 13(1), Καλντή 6, Σέγκος, Παπαδάκης 10.
(Α2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - ΡΑΨΩΔΙΑ  27-30
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Βιτωράκης.
Δεκάλεπτα: 10-11, 10-15, 25-22, 27-30.

ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Λάππα 9, Κουμπούλη 4, Μαρκοπούλου, Καζά 4, Ξανθέα Θ., Μαστροκώστα, Ξανθέα Ι. 6(2), Νικολο'υλια 4
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ.) : Χόμπης Γ. 7, Χόμπης Β., Βαμβακάς , Γρηγοράκης 8. Νιωτάκης 2, Φραγκιαδάκης 10, Βερυκλακης 3, Νιωτάκης 2, Πατεράκη.

(Α1)    ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΛ.ΑΣ.  58-54
Διαιτητές: Κώτσου, Χριστινάκης.
Δεκάλεπτα: 09-18, 26-29, 45-44, 58-54.
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καραβάνης):  
Μαμαλάκης Ν. 14, Μητρόπουλος 2, Θανάσης 5(1), Γαλερός,  Μακρής  10, Ψωμάς 5, Φουντουκίδης 18(1), Μαμαλάκης Στ. 4.
ΕΛ.ΑΣ.(Κανλής) : Τσιχλής 14(1), Χαρκιανάκης 6, Σταυρουλάκης 11(3), Σερσέμης, Κανλής 23(2).
(Α1)    ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - HAAGEN DAZS B.C.  52-129
Διαιτητές: Κώτσου, Χριστινάκης.
Δεκάλεπτα: 09-18, 26-29, 45-44, 58-54.

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης, Γαβαλάκης): Γαβράς, Βότζης 1, Τρανταλίδης, Τζενεβράκης 5(1), Αντουράκης 14(1), Μαθηνός 11, Χαιρέτης 4, Σεγρεδάκης 11(3), Ροδινός 6(1).
HAAGEN DAZS B.C. (Κούμολος): Κουλουρίωτης 9(1), Κούμουλος 36(12), Χατζηδάκης 5(1), Πλεμμένος 6, Καλαϊτζάκης 38(6), Μπονατάκης , Γκογκίτσας 21(3), Κουγιουμτζής 11(1), Πηγουνάκης 3(1).
(Α1)    ΙΑΤΡΟΙ - PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 42-75
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 06-16, 20-32, 33-52, 42-75.
ΙΑΤΡΟΙ (Σταυρουλάκης): Σιβαρόπουλος 7(1), Καταρτζής 2, Φουσταλιεράκης 4, Σαμωνάκης 13(1), Ζαχαράκης 12(2), Σταυρουλάκης 4.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κυδωνάκης 13(1), Κιουρτσιδάκης 2,  Σταγκουράκης 2, Μαραυγάκης 23(5), Νύκταρης 13(4) , Βασιλάκης 6, Πατέρας 5(1), Σταυρουλάκης 11, Μπουρμπάκης.

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/3/2016
(Α2-B) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ - KΡΕΤΑ ΦΑΡΜ  47-46
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη 
Δεκάλεπτα: 09-18, 22-23, 38-36, 47-46
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ανδρονικιδης): Ρούλλιος Κ. 3, Αποστολάκης 10, Οικονομάκης 5 (1), Ξενάκης 4, Βεργίτσης 3 (1), Ρουλιος Α. 22 (1).
CRETA FARMS (Σταυρουλάκης): Τσουρδαλάκης, Στρατάκης 2, Κριτσωταλλάκης Κ. 4, Κριτσωταλλάκης Β. 5 (1), Μαραγκουδάκης 3 (1), Σταυρουλάκης 16, Βουμβουράκης, Ανυφαντάκης 16 (2).

(Α2-Β) MHXANIKOI - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  50-42
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 07-11, 22-23, 37-29, 50-42
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Πηγουνάκης): Αντωνίου 15 (2), Πολιουδάκης 5, Καζίλας 4, Κόκκινος 5, Βροντάκης 13, Πηγουνάκης 1, Αστρινάκης 7.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Καναρίδης 2, Τσαγκαράκης, Δοξαστάκης 5, Τζανιδάκης 13, Αλεξάκης, Καπετανάκης 14 (2), Βαρδάκης 2, Φουντιδάκης 6 (2).

(Α2-Β) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – ΑΘΙΒΟΛΕΣ  58-64
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Ρασούλη
Δεκάλεπτα: 08-14, 23-31, 41-36, 58-64
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Πλιανός 32 (5), Δαμιανός 3 (1), Λεβεντάκης 7, Νικολιδάκης 7 (1), Παλτατσίδης 9 (1).
ΑΘΙΒΟΛΕΣ (Μελαδάκης Σ.): Μελαδάκης Γ. 10 (2), Βαρδακης 14 (1), Καζανης 12 (2), Μελαδάκης Σ. 2, Καθαρακης 20 (1), Σερεμετης 2, Μελαδακης Μ. 4.

(Α2-Β) ΣΥ.ΦΑ.Ρ. – KLADOS TRAVEL  40-77
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Ρασούλη
Δεκάλεπτα: 11-16, 24-34, 29-57, 40-77
ΣΥ.ΦΑ.Ρ. (Παπαδάκης): Καβρουλάκης 6, Παπαδάκης Μ., Κούνουπας, Τεριζόγλου 4, Χηνιάδης 11, Ζερβουδάκης 8, Αδράμης, Παπαδόπουλος 6, Λαμπόβας 5 (1).
KLADOS TRAVEL (Κλάδος): Χριστουλάκης 38 (6), Γιοβάνοβιτς 8, Κλάδος 2, Περάκης, Πετρίδης, Καλλιγιάννης 1, Νταουντάκης 6, Γερουκάκης 22 (5).

(Α1) ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE  51-63
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 17-16, 19-33, 34-50, 51-63
ΤΥΠΟΕΚΔ. ΜΠΑΜΙΑΚΗΣ (Θεοδοσόπουλος): Καπαρός 15 (2), Ρωμανιουδάκης 9 (1), Σαμψών 2, Κεραμιανάκης, Θεοδοσόπουλος, Περαντωνάκης 10 (2), Τσιμπισκάκης 9 (1), Μπαμιάκης, Κονταξάκης Ν. 2, Κονταξάκης Μ. 4.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFE (Κατσουλάκης- Θεοδοσουλάκης): Τσαχάκης  3 (1), Καλλιγιάννης 6, Κλήμος 9, Κανακάκης 6, Παπαδάκης 5 (1), Οικονομίδης 14 (3), Καλογεράκης 2, Παπαδογιαννάκης 2, Θεοδοσουλάκης 6, Τζαγκαρούλης 4, Λαμπαρδάκης 6 (2).

(Α1)    STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  63-74
Διαιτητές:  Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 19-18, 35-36, 50-67, 63-74.
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ (Μ. Σαββοργινάκης): Σαββοργινάκης Μ. 6(2), Μίχας 11(1), Μαθιουδάκης 3(1), Παπαδάκης 10(2), Σαββοργινάκης Β. 3(1), Ιερωνυμάκης 12(1), Καίσαρης 18(2).

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης):  Μοσχάκης 2, Ειρηνάκης 5, Θεοδωσόπουλος, Βασιλάκης 26(5),  Γκάτζιας 3(1), Μαραβελάκης, Πολιτάκης 14, Αραμπατζόγλου 4, Αλυγιζάκης 5, Συριανόγλου, Δρουδάκης 4, Ζουμπεράκης 11.

(Α1)    XPRESS COPY - ΦΟΙΤΗΤΕΣ  60-61
Διαιτητές:  Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 19-20, 38-36, 46-53, 60-61.
XPRESS COPY (Νικολουδάκης): Φιτσανάκης 8, Κεφαλογιάννης 5, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 9, Ηλιάκης, Πιοτογιαννάκης, Ζήσιμος 2, Σπιτάς 9, Μακρής 25(2), Γιαννούλης 2.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Μυλωνάς, Κονιτόπουλος, Πελιβανίδης 19(3), Καρπουζης 1, Μανέτας 11, Καρακεσίσογλου 2, Οικονόμου 4, Παπαγρηγορίου 2, Αναγνωστόπουλος 4,  Στάμος 18(2).