Σάββατο, 19 Μαρτίου 2016

Αποτελέσματα Προημιτελικών Α1 και 9ης Αγωνιστικής Α2 Α' & Β' Ομίλου Κατηγορίας του 21ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2015-2016.

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/03/2016
(A2-B) ΚΡΕΤΑ ΦΑΡΜ – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 49-50
Διαιτητές: Καθαράκης, Δημητρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 14-14, 26-24, 34-38, 49-50.

CRETA FARMS (Σταυρουλάκης Χ.): Στρατάκης 4, Κριτσωταλλάκης Κ. 12(2), Κριτσωταλλάκης Β. 8(2), Μαθιουλάκης 5(1), Σταυρουλάκης-Πατακός 17, Βουμβουράκης 3.
ΤΕΕ Ρεθύμνου (Σφακιανάκης): Ξενίδης 6, Νικολάου, Λαμπρινός, Μαθιουδάκης 28(2), Κουβαράκης, Δασκαλάκης Μ. 10, Δασκαλάκης Ν. 4, Χουστολάκης 2, Σφακιανάκης, Καλησπεράκης.

(A2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ – ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  27-59

Διαιτητές: Καθαράκης, Δημητρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 02-18, 13-34, 19-48, 27-59.

ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ.) : Χόμπης Γ. 5, Χόμπης Β.,  Βαμβακάς 2, Γρηγοράκης 2. Νιωτάκης 4, Βερυκάκης 6(1), Φραγκιαδάκης 8, Πατεράκη.
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καλοκύρης): Καραγιάννης 11, Κιαγιάς 3(1), Καλοκύρης 1, Ξανθόπουλος 10, Πολυδωρόπουλος, Δαμανάκης 11(3), Κυλάφης 13, Σταυρουλάκης 6, Μαλλιαρός 4, Σαπουντζής.

(A2-Β) ΑΘΙΒΟΛΕΣ - ΣΥΦΑΡ  
43-43 καν. , 48-48 α' παρ. , 59-57 β' παρ.

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα:  07-11, 18-22, 26-31, 43-43 καν. , 48-48 α' παρ. , 59-57 β' παρ.
ΑΘΙΒΟΛΕΣ (Μελαδάκης Σ.) : Μελαδάκης Γ., καθαράκης 28(2), Βαρδακης 8,  Καζάνης 23(2), Μελαδάκης Σ., Σερεμετης, 
ΣΥ.ΦΑ.Ρ. (Παπαδάκης Θ.): Αδράμης, Παναγιωτάκης 18(2), Παπαδάκης Μ., Κούνουπας, Τεριζόγλου 6, Παπαδόπουλος 18(1), Χηνιάδης 5, Ζερβουδάκης 10, Λαμπόβας, Καβρουλάκης, Μπουζουνιεράκης.

(A2-B) KLADOS TRAVEL – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ  58-49
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 18-09, 35-19, 44-40, 58-49.
KLADOS TRAVEL (Κλάδος) : Χριστουλάκης 24(1), Γερουκάκης 22(4), Κλάδος 2, Περακάκης 2, Πετρίδης 2, Καλλιγιάννης 3, Νταουντάκης , Γιοβάνοβιτς 3.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ανδρονικιδης): Ρουλιος Α. 15, Οικονομάκης 3(1), Αποστολάκης, Αντουράκης 4, Ρούλλιος Κ., Λαδάκης,  Ξενάκης 4, Δημητριάδης 23, Βεργίτσης, Σαρζετάκης, Παπαδογιαννάκης. 


ΚΥΡΙΑΚΗ 20/03/2016
(A2-A) ΟΙΩΝΟΣ/CUL DE SAC – BUENO HOTEL  41-35
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σταυρουλάκης
Δεκάλεπτα: 02-05, 16-15, 33-18, 41-35
ΟΙΩΝΟΣ/
CUL DE SAC (Πολοπετράκης): Δημητριάδης 8, Δουζίνας 3, Λίτινας 12 (2), Παντελάκης 8, Πολοπετράκης, Ζαχαρόπουλος, Δούβρος 2, Αντωνογιαννάκης, Γαλεράκης, Σταυρουλάκης, Τρουλλινός 8, Κλάδος.
BUENO HOTEL (Μυλωνάς): Παπαδάκης 2, Σταθοπούλου 19 (5), Ανδρονικίδης 2, Ανδρεδάκης 2, Δροσουλάκης 2, Σταυρουλιδάκης 3, Κοπάνακης 5,
Dont, Μυλωνάς , Χατζάκης.

(
A2-Α) MHXANIKOI EETEM – ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ  34-44

Διαιτητές: Ρασούλη, Καραγιάννης
Δεκάλεπτα: 09-13, 14-26, 25-32, 34-44
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 
E.E.T.E.M. (Νταλιάνης): Παπαδάκης 6 (1), Βουρτζούμης Α. 2, Μαραγκουδάκης, Βουρτζούμης Η. 3, Αποστολάκης 8 (1), Κατσαντώνης 8 (2), Σφακιανάκης 3, Λαγουδάκης 4 (1), Ξανθός.
ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ (Παπαδάκης): Φουντουλάκης 1, Βουτσαδάκης 5, Φραγκιαδάκης 2, Παπαδάκης, Βαρούχας 4, Γαλλιός 6, Παυλιδάκης 15, Φραγκιαδάκης Μ. 7 (2), Πατάτας 4.


(A2-APLATANOS TOURS – METROPOLIS  68-50
Διαιτητές: Ρασούλη, Καραγιάννης
Δεκάλεπτα: 20-12, 44-24, 54-25, 68-50
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Πετράκης 4, Βροντάκης 7 (1), Αγγελάκης 21, Φωτάκης 24, Βουγιουκαλάκης Μ., Χειμωνίδης 12..
METROPOLIS (Μακρυδάκης): Νικολουδάκης 10, Σωμαθιανάς, Κονδυλένιος, Μυριοκεφαλιτάκης 9, Παπαδογιαννάκης, Βότσογλου 2, Πίτερης 4, Πλευράκης 12 (3), Τζαγκαράκης 6, Μπεγιέτης, Σιβαρόπουλος 7 (1).


(A2-Β) MUEBLO PLUS – ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ  43-55
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Λογιωτατόπουλος
Δεκάλεπτα: 12-20, 26-29, 37-38, 43-55

MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης): Τσιλεδάκης Ν. 5 (1), Θυμάκης 2, Τσιλεδάκης Λ. 11, Χατζηδάκης 14, Καλντή 8, Σέγκος, Βρακίδης, Παπαδάκης 3.
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (Πηγουνάκης): Λεμπιδάκης, Αντωνίου 14 (2), Πολιουδάκης 10 (1), Καζίλας 11, Κόκκινος 3, Βροντάκης 2, Πηγουνάκης 13 (2), Αστρινάκης, Κωστούλας, Στεργιάκης 2.


(A2-Β) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ  55-40
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λογιωτατόπουλος
Δεκάλεπτα: 13-12, 22-18, 35-30, 55-40

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λιανδρής, Καναρίδης 9 (1), Τσαγκαράκης 11 (1), Δοξαστάκης, Τζανιδάκης 11, Αλεξάκης, Καπετανάκης 5 (1), Γιακουμάκης, Βαρδάκης 16 (4), Φουντιδάκης 3 (1).
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Λεβεντάκης 4, Πλιανός, Δαμιανός 9, Βουμβουράκης, Ασπρούλης, Χατζηδάκης 2, Νικολιδάκης 10 (2), Παλτατσίδης 15 (3).

(A1  ΘΕΣΕΙΣ 1-8) HAAGEN DAZS – EΛ.ΑΣ.  75-58
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 15-13, 32-27, 63-43, 75-58

HAAGEN DAZS B.C. (Ξενίδης): Κουλουριώτης, Κούμουλος 7 (1), Χατζηδάκης, Πλεμμένος 25 (5), Καλαϊτζάκης 16 (3), Θερμιώτης 4, Βασιλείου 2, Μπονατάκης 2, Γκογκίτσας 13 (2), Κουγιουμτζής 6 (2), Πηγουνάκης .
ΕΛ.ΑΣ (Κανλής): Τσίχλης 15 (1), Πατέντας 16 (2), Χαρκιανάκης 6, Σταυρουλάκης 11 (2), Κανλής 10.

(A1  ΘΕΣΕΙΣ 1-8) STUDIO RETHYMNO – XPRESS COPY. 79-50
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 21-9, 37-24, 60-40, 79-50.

STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ (Μ. Σαββοργινάκης): Σαββοργινάκης M. 7 (1), Μίχας 22 (2), Πετρακάκης, Παπαδάκης 9 (2), Καραβάνης 19, Σαββοργινάκης Β. , Ιερωνυμάκης, Καίσαρης 22.
XPRESS COPY (Νικολουδάκης): Καλογεράκης 4, Ορφανουδάκης 6, Ηλιάκης 1, Πιοτογιαννάκης 2, Ζησιμος, Σπιτάς 14, Μακρής 16 (3), Γιαννούλης 7 (1).

ΑΝΑΒΟΛΗ
(Α2-A) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ