Σάββατο, 5 Νοεμβρίου 2016

Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' και Β' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/11/2016

  ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 2016-2017
  METROPOLIS 2016-2017
(A2-Α) ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE - METROPOLIS 61-33
Διαιτητές : Θεοδωράκης Στάθης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα : 20-12, 32-15, 44-19, 61-33.
ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE (Γιαννακάκης) : Δημητριάδης 2, Δουζίνας 2, Λίτινας 14(2), Παντελάκης, Πολοπετράκης 5(1), Κλάδος 4, Δούβρος, Αντωνογιαννάκης 4, Σταυρουλάκης 7(1), Καλαϊτζάκης 21(1), Γαμβέλας 2.
METROPOLIS (Καλέργης) : Νικολουδάκης 4, Ζιάνας, Παναγιωτόπουλος 14, Παπαδογιαννάκης 2, Μυριοκεφαλιτάκης 3, Κεραμιανάκης, Πίτερης 6(1), Σιβαρόπουλος, Μπαγιατάκης, Κονταξάκης 1, Μπεγέτης 3.

(A2-Β) MUEBLO PLUS - NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 69-24
Διαιτητές : Θεοδωράκης Στάθης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα : 19-05, 29-12, 50-21, 69-24.
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης) : Παπαδάκης 10(2), Τσαφαράκης 2, Θυμάκης, Τσιλιεδάκης Λ.14(1), Χατζηδάκης 18(3), Φιλας 11(2), Ρακιτζής 8, Τσεδάκης Ν. 2, Βρακίδης, Κάλντι 4.
NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Βότζης) : Βότζης 10, Βιδιαδάκης 2, Βάμβακας 1, Γρηγοράκης, Φραγιαδάκης, Μαρίνος, Παραδεισανός 3(1), Αντωνάκης, Καλλέργης 6, Γαβράς 2.

ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/2016
(A2-B) THINK VILLA - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  48-39
Διαιτητές : Θεοδωράκης Στάθης, Φλουρής Νίκος.
Δεκάλεπτα : 09-14, 26-23, 37-31, 48-39.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Αστρ.) : Λεμπιδάκης, Στεργιάκης 4, Πολιουδάκης 9(1), Καζίλας 9(1), Πηγουνάκης Φρ. 3, Βροντάκης, Αντωνίο 17(1), Καμαρίτης, Μαυρομάτης 2, Κόκκινος 4, Πηγουνάκης Αστρ.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντικίδης) : Λίβαρης 3(1), Λαδάκης 18(1), Δοξαστάκης, Τζανιδάκης 12, Αλεξάκης, Βαρδάκης 6, Φουντιδάκης.

(A2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ - CRETA FARMS 40-61 
Διαιτητές : Θεοδωράκης Στάθης, Φλουρής Νίκος.
Δεκάλεπτα : 06-14, 20-27, 30-47, 40-61.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ.) : Χόμπης Γ. 6, Τσισκάκης, Τσικινάς 2, Πατεράκη, Ξενάκης 11, Νιωτάκης, Βεργίτσης 3(1), Γκάμπιας 8, Βερυκάκης 8(1), Ψαθάκης 2, Χόμπης Β.
CRETA FARMS (Μαθιουδάκης) : Μπραζιώτης 5(1), Κριτσωτάκης Κ. 20(4), Δαφέρμος, Κριτσωτάκης Β. 13(2), Μαθιουδάκης, Μαραγκουδάκης 6, Σταυρουλάκης-Παττακός 5, Γιαννούλης 2, Σταυρουλάκης Χ. 2.

(A2-A) L'Étoile du Sud – ΑΘΙΒΟΛΕΣ 44-23
Διαιτητές : Μπουζουνιεράκης Κώστας, Ρασούλη Χρύσα.
Δεκάλεπτα : 11-05, 25-09, 32-14, 44-23.
L'Étoile du Sud (Βουτσαδάκης) : Παυλιδάκης 10, Μαυράκης, Βουτσαδάκης 4, Παπαδάκης 3, Βαρούχας 8(2), Δασκαλάκης 15, Γαλλίος, Φραγκιαδάκης 4, Γαλλεράκης.
ΑΘΙΒΟΛΕΣ (Μελαδάκης Ι.) : Μελαδάκης Ι. 7(1), Βαρδάκης 4, Λιανδρής, Λυγκουνάκης 5, Μελαδάκης Σ. 7, Μελαδάκης Μ.

(A2-Α) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ - BUENO 52-37
Διαιτητές : Ρασούλη Χρύσα, Μπουζουνιεράκης Κώστας.
Δεκάλεπτα : 09-08, 29-20, 44-29, 52-37.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης) : Σαρτζετάκης, Ξενάκης 2, Αποστολάκης 10, Ρούπιος Κ. 2, Ρούπιος  Α. 13(2), Χατζησπύρος 3(1), Μανιατάκης 8, Μακρυδάκης 4, Κουκάκης 5(1), Οικονομάκης 3(1), Παπαδογιαννάκης 2.
BUENO (Δροσουλάκης) : Σταθοπούλου 9(3), Αδρονικίδης 9(1), Δροσουλάκης, Σταυρουλιδάκης 2, Ανδρεαδάκης 3, Σταγκουράκης 14.
ΣΥΦΑΡ 2016-2017

CRETAN INOX 2016-2017
(A2-Β) ΣΥΦΑΡ - CRETAN INOX 43-37
Διαιτητές : Χριστινάκης Βασίλης Πελίκα Μαρία
Δεκάλεπτα : 11-08, 22-19, 34-27, 43-37.
ΣΥΦΑΡ (Παναγιωτάκης) : Χηνιάδης 4, Τεριζόγλου, Παπαδόπουλος 10(1), Ζερβουδάκης 8, Καβρουλάκης 4, Παναγιωτάκης 17 (1).
CRETAN INOX (Θανάσης Β.) : Ψωμάς, Προδρόμου 2, Βελονάκης  2,  Μακρής 17 (3), Φραγκιουδάκης, Κατσαβούνης 14 (2),  Λιαδάκης 2, Ζούλης.

(A2-Β) DOMEK - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 0-20 (AA)

ΡΕΠΟ: (A2-Β) KLADOS TOURS

ΑΝΑΒΟΛΕΣ: 
(A2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
(A2-Β) RETHYMNO SOCCER CLUB - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ