Σάββατο, 19 Νοεμβρίου 2016

Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 2η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/11/2016
(A2-Α) METROPOLIS - L'Étoile du Sud 41 - 44
Διαιτητές : Θεοδωράκης Στάθης, Τσικριτζάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα : 7-10, 15-29, 28-37, 41-44
METROPOLIS (Καλέργης) : Νικολουδάκης, Σωμαθιανός, Κεραμιανάκης 2, Παναγιωτόπουλος 1, Παπαδογιαννάκης 12, Μυριοκεφαλιτάκης 15, Σιβαρόπουλος 6, Πίτερης 2, Μπαγιατάκης 2, Κονταξάκης, Μπεγέτης 1.
L'Étoile du Sud (Παπαδάκης) : Πατάτας, Μαυράκης 2, Βουτσαδάκης 2, Φραγκιαδάκης Μιχ. 3(1), Παπαδάκης 2, Βαρούχας 10(1), Δασκαλάκης 21(2), Γαλλίος, Φραγκιαδάκης Μαθ. 2, Παυλιδάκης 2.

(A1) PLATANOS TOURS - XPRESS COPY 74 - 62

Διαιτητές : Θεοδωράκης Στάθης, Τσικριτζάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα : 13-20, 38-31, 59-46, 74-62.
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Φωτάκης 21(1), Βροντάκης, Αγγελάκης 16, Κανταρτζής 6, Βουγιουκαλάκης Μ., Πάτσης 5, Λαμπαρδάκης 3, Ντάσιος, Καρατζέτζος, Καραγιάννης 23.
XPRESS COPY (Ξενίδης):  Φιτσανάκης 18, Κεφαλογιάννης, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 20, Βασιλείου 6(1), Φεσσάς, Τσουλάκης 4, Ζήσιμος 3(1), Σπιτάς 8, Χατζηδάκης 1, Πιοτογιαννάκης 2.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 2015-2016
(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL 60-65
Διαιτητές : Καθαράκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα : 19-09, 31-26, 51-51, 60-65
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Μανέτας 17(1), Τρανταλίδης, Τζενεβράκης 3, Αντουράκης 10, Μαθηνός 2, Μιχαλάκης 11(1), Χαιρέτης 1, Σεργεδάκης 14(3), Ροδινός 2.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL (Κατσουλάκης): Σιντιχάκης 12(3), Κανακάκης 2, Παπαδάκης 14(3), Οικονομίδης 13(1), Καλογεράκης 2, Παπαδογιαννάκης Γ. 22(1), Παπαδογιαννάκης Π., Θεοδοσουλάκης, Παπαπαναγιώτου.

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2016
RETHYMNO SOCCER CLUB 2016-2017
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 2016-2017
(A2-Β) RETHYMNO SOCCER CLUB – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 30-53
Διαιτητές: Μακρόγιαννης, Μπουζουνιεράκης
Δεκάλεπτα: 03-15, 10-33, 23-43, 30-53
RETHYMNO SOCCER CLUB (Καλογεράκης Γ.): Δάνδολος, Νικολακάκης 9 (3), Καλογεράκης 3, Νταγκουνάκης, Νικολετάκης, Θεοδοσόπουλος 8 (1), Αντωνόπουλος 2, Παπαδάκης 6, Κλαψινός, Λαζόπουλος 2, Ανυφαντάκης.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Τζανουδάκης): Αργυρόπουλος 15, Τζανουδάκης 4, Κακλαμάνος 10, Καλαϊτζάκης 6 , Παπαδάκης Κ. 6, Γεωργαλής, Πετροπουλάκος 3, Νικολιδάκης, Παπαδάκης Ι. 2, Σακελαρίδης 2, Φανουργάκης 5, Προκοπάκης
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ  2016-2017
(A2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 43-49
Διαιτητές: Μακρόγιαννης, Μπουζουνιεράκης
Δεκάλεπτα: 07-07, 14-16, 38-31, 43-49
ΡΑΨΩΔΙΑ (Πατεράκη): Χόμπης Γ. 2, Τσικινάς 8, Πατεράκη, Ξενάκης 10, Νιωτάκης, Βεργίτσης, Γκάμπλιας 10, Βερυκάκης 9 (1), Ψαθάκης, Χόμπης Β. 4.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Ρηβόπουλος, Διαμαντής 7, Ξενιτόπουλος 7 (1), Μάσκας 15 (3), Χατζηδάκης, Λεβεντάκης 6, Δαμιανός 2, Βουμβουράκης, Νικολιδάκης 12 (2), Μανωλουδάκης.

(A2-Α) CRETA FARMS – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 55-54 (Καν. αγώνας 48-48)
Διαιτητές: Πετράκης, Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 13-15, 20-28, 41-36, 48-48 (Καν. αγώνας), 55-54
CRETA FARMS (Μαθιουλάκης): Μπραζιώτης 4, Ανυφαντάκης 11 (2), Κριτσωταλάκης Κ., Κριτσωταλάκης Β. 5 (1), Μαραγκουδάκης 4, Σταυρουλάκης Ε. 11, Γιαννούλης, Σταυρουλάκης Χ. 20 (5).
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Ξενάκης 9 (1), Αποστολάκης 5, Ρούλιος  Α. 29, Χατζησπύρος 3 (1), Μακρυδάκης, Κουκάκης, Οικονομάκης 8 (1), Παπαδογιαννάκης.

(A2-Α) BUENO ΗOTEL - ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 42-63
Διαιτητές: Πετράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 05-16, 18-28, 34-48, 42-63
BUENO HOTEL (Μυλωνάς): Σταθοπούλου 12 (4), Αδρονικίδης, Σταυρουλιδάκης 2, Ανδρεαδάκης, Σταγκουράκης 4, Κοπανάκης 6, Κωνσταντινίδης 2, Αρσενίδης 13, Χατζάκης 3, Μυλωνάς.
ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE (Γιαννακάκης): Δημητριάδης, Δουζίνας 10, Λίτινας 6 (1), Πολοπετράκης, Δούβρος 4, Αντωνογιαννάκης 4, Τρουλλινός 10, Σταυρουλάκης 7 (1), Καλαϊτζάκης 18 (4), Γαμβρέλας 4.

(A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΙΑΤΡΟΙ 58-42
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 17-09, 34-24, 48-30, 58-42
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος): Θεοδοσόπουλος, Ζουμπεράκης 12, Γκάτζιας 9, Δρουδάκης, Δουλγεράκης 1, Μαραβελάκης 6, Αραμπατζόγλου 4, Συριανόγλου 11 (3), Κατσαντώνης 12, Μοσχάκης.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Γούδας 5, Περαντωνάκης, Σταυρουλάκης 3, Ζαχαράκης 7 (1), Τζανάκης 17 (3), Μουχασίρης, Φουσταλιεράκης 2, Σαμωνάκης 4, Παρασκάκης 6.

(A1)     ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 56-67
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 15-19,24-32,41-52,56-67
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ(Μαμαλάκης Σ.) : Πολυδωρόπουλος 6, Μαλλιαρός 4, Μαμαλάκης Σ. 2,Τσιμπισκάκης 15(3), Τσιχλής 11(2), Μαμαλάκης Ν. 6, Φουντουκίδης 12.
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινακης Μ. 5(1), Καραβάνης 10, Παπαδάκης 12(1), Σαββοργινάκης Β. 5(1), Ιερωνυμάκης 12, Καίσαρης 21(5).
ΡΕΠΟ (A1):  ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΝΑΒΟΛΕΣ: 
(A1)     PHΟTO ΕΚΦΡΑΣΗ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ
(A2-Α) ΑΘΙΒΟΛΕΣ – ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ