Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου 2017

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 2η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2017
(Α2-A) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 53-47
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 15-07, 32-21, 42-33, 53-47.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 13(2), Τζανουδάκης, Κακλαμάνος 9, Καλαϊτζάκης Α. 10, Σακελλαρίδης 2, Πετροπουλάκος 13, Προκοπάκης 6, Ψωράκης.
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 13(1), Σταράς 5(1), Ρουμαντζής, Βασιλάκης 2, Μαραγκουδάκης 11(1), Καλυβιανάκης 8, Νεονάκης 2, Λελεδάκης 2, Μεξης, Διβανής 4.
CRETAN INOX  2017-2018
(Α2-A) CRETAN INOX – ΙΑΤΡΟΙ  50-30
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 19-04, 28-11, 37-19, 50-30.
CRETAΝ INOX (Θανάσης) :  Ψωμάς 4, Κατσαβίδης 15(3), Βελονάκης 2, Καρυπίδης 8, Θεοδωρόπουλος 8, Γκόγκος, Λεωνιδάκης 6, Κυλάφης 3, Μαραρδονας 4.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος) : Γούδας 2, Σκυργιανόγλου 2, Ζαχαράκης 5(1), Τζανάκης 12(1), Παρασχάκης 4, Βλαχοπάνος, Σαμωνάκης, Μουχασίδης 3, Σιβαρόπουλος 2.

(Α1) ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – MUEBLO PLUS  33-43
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 10-11, 16-27, 24-36, 33-43.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου) : Μοσχάκης 2, Κατσαντώνης 8, Συριανόγλου 6(1), Μαραβελάκης 2, Θεοδοσόπουλος Σ., Θεοδοσόπουλος Μ., Περαντωνάκης, Τσιμπισκάκης 13(2), Δρουδάκης 2, Χατζηνικολάου.
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης) : Κοντουδάκης 7, Καλιδωνάκης 4, Τσιλιεδάκης Λ. 3, Χατζηδάκης 14, Κλάδος, Ρακιντζής,  Φίλας 13, Παπαδάκης 2, Βρακίδης.

(Α1) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – PLATANOS TOURS 45-61
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 07-16, 21-27, 32-46, 45-61.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης) : Ξενάκης 2, Οικονομάκης 11, Αποστολάκης 18, Ρούλιος Κ. 2, Λαδάκης Ν. 3(1), Ζουμπουλάκης Ν. 7(1), Παπαδογιανάκης Π. 2.
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Μ.) :  Κλειδαράς 8(1), Καρπουζάκης 14(2), Δαμανάκης 4, Αγγελάκης 19, Κανταρτζής 10, Βουγιουκαλάκης Μ. 6.

Kυριακή 3 Δεκεμβρίου 2017
(Α2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΡΑΨΩΔΙΑ 50-43
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Σαλβαράκη Μυρτώ
Δεκάλεπτα: 12-11, 22-17, 33-32, 50-43.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ξενίδης) : Νίνας, Τερζιόγλου 13(1), Νικολάου, Χουστουλάκης, Λαμπρινός 5, Ξενίδης 2, Κεραμιανός 21,  Δασκαλάκης Μ. 9, Σφακιανάκης, Καλησπεράκης.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ) : Χόμπης Γ. 12(2), Πολυμίλης 8, Τσικινάς 2, Ξενάκης 11, Βερτίτσης, Βερικάκης 8(2), Ψαθάκη 2.

(Α2-A) ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE – DOMEK 58-30
Διαιτητές: Ρόμπου Βενετία, Σαλβαράκη Μυρτώ
Δεκάλεπτα: 18-10, 31-18, 47-24, 58-30.
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Γιαννακάκης) : Γαλερός 4(1), Δουβλινάς 4,  Λίτινας 3, Δούβρος 7, Καραογλάνης 4, Σταυρουλάκης Π. 5(1), Ερηνάκης 21(3), Γαμβρέλας 4, Καλιτσουνάκης 6.
DOMEK (Γεωργίου, Δούκας) : Μαλλιεράκης 10(2), Δούκας 3(1), Καλλιγας 4, Βουρτζούμης, Ντρέκος 4, Κατσαντώνης, Παπαδάκης, Μαθιουδάκης 3(1), Λαγουδάκης, Αποστολάκης 6(2).

(Α2-A) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 58-49
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία.
Δεκάλεπτα: 09-11, 34-24, 42-32, 58-49
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Λιάκος 8, Διαμαντής 17, Παπατριανταφύλλου 5, Δαμιανός, Λεβεντάκης 4, Μισιργής 12 (2), Νικολιδάκης 10 (1), Μανολουδάκης 2.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς): Μαρίνος 5 (1), Βιδιαδάκης, Φραγκιαδάκης, Βότζης 9 (1), Μπουλούμπασης 5 (1), Γρηγοράκης, Καλλέργης, Βαμβακάς 3 (1), Παραδεισανός 12, Γαβράς 3 (1), Σαχινίδης 3 (1), Μάνεσης 9 (3).

(Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. 66-56

Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Φιλιππάκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 17-14, 32-25, 43-42, 66-56
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Ροδινός): Φωτάκης 6, Πελιβανίδης 5, Τζενεβράκης 3 (1), Τρανταλίδης, Αντουράκης 12, Λαμπαρδάκης 16, Χαιρέτης 2, Σεγρεδάκης 22 (4).
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 10 (2), Μαθιουδάκης 3 (1), Ξανθόπουλος 1, Πετρακάκης 3 (1), Παπαδάκης 21 (3), Παναγιωτάκης 5, Σαβοργιαννάκης Β. 13 (3), Σερσέμης.
 ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 2017-2018
 
(Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ  50-68 
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 13-23, 25-36, 32-58, 50-68
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Οικονόμου): Ψαρουδάκης 12 (1), Μυλωνάς 2, Ζούκης, Μίγλης, Ηλιόπουλος 8, Καρακεσίσογλου 8 (1), Αναγνωστόπουλος 12, Γιωργάκης, Στάμος 8 (1).
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Κανλής): Πολυδωρόπουλος 6, Θανάσης 2, Μαμαλάκης Σ. 3 (1), Κυδωνάκης 13 (1), Τσιχλής 12 (4), Μαμαλάκης Ν. 14, Φουντουκίδης 4, Σαπουντζής 2, Πατέντας 12, Μουλίτσας.

(A1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.– XPRESS COPY  72-51
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Πετράκης Γιώργος.
Δεκάλεπτα: 22-03, 39-20, 57-31, 72-51.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 4, Χρυσουλάκης 22 (3), Κλήμος 11, Κανακάκης, Μπούτσιας 7, Καίσαρης 16 (1), Παπαδάκης, Παπαδογιαννάκης Π., Οικονομίδης 12 (2).
XPRESS COPY (Φεσσάς): Κιαγιαδάκης 2, Κεφαλογιάννης 5, Ζήσιμος 3 (1), Ορφανουδάκης 12 (2), Γκάτσιας 5 (1), Σπιτάς 10, Ζουμπεράκης 8, Γιαννούλης 2, Πιοτογιαννάκης 4.

 
HAAGEN DAZS BC 2017-2018
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 2017-2018
 
(A1) HAAGEN DAZS BC – PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 66-73
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Πετράκης Γιώργος
Δεκάλεπτα: 19-17, 36-38, 57-57, 66-73.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης) : Λαγουδάκης 6(2), Κούμουλος 27(4), Πλεμμένος 3(1), Καλαϊτζάκης 14(4), Θερμιώτης 8, Χατζηδάκης 3, Γκοκίτσας 5, Κουγιουμουτζής, Πηγουνάκης.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 8 (2), Κιουρτσιδάκης, Μαραυγάκης 10, Νικολακάκης, Νύχταρης 11(3), Χατζηκωνσταντίνου 8, Βασιλάκης 28(3), Σταυρουλάκης 5(1), Πατέντας 1, Κωνσταντινίδης 2. 
 ΡΕΠΟ: (Α2-Α) THINK VILLA