Σάββατο, 16 Δεκεμβρίου 2017

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου και 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2017
(Α2-Β)  ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 54-35
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 15-11, 21-24, 40-31, 54-35.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Φουσταλιεράκης) : Καλογεράκης, Πανόπουλος 2, Μπέντζαμιν 4, Θεοφωράκης 1, Απανωμεριτάκης 11, Βροντάκης 13, Σταυρουλάκης Γ. 9, Ζουμπεράκης 8, Φουσταλιεράκης 6.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς) : Γιαμαλά 6, Πολοπετράκη 4, Γιαπιτσογλου, Πασχαλίδη 2, Βουρδούμπα 2, Μαστροκώστα, Κρεμασμενάκης 2, Ξανθέα Θ. 4, Καζά 11(1), Ξανθέα Ι. 4.

(Α2-Β) SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ - ΣΥΦΑΡ  71-48
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 14-06, 33-14, 56-25, 71-48.
SAILING EXPERIENCE/REVANS CAFE (Κατσουλάκης) : Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης 8, Τσαχάκης 8(2), Ουρανός 9(1), Σταθόπουλος 18(3), Παυλιδάκης 12, Δαφέρμος 3(1), Μεταξάκης 2, Παρασύρης, Ελευθεράκης 2, Κορωνάκης 9(1).
ΣΥΦΑΡ (Κούνουπας Α.) : Ζερβουδάκης 2, Κούνουπας Α., Χηνιάδης 2, Κριτσωτάκης 30(5), Ζερβουδάκης 2, Αδραμή 12(1).

(Α2-A) DOMEK – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 30-49
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 04-11, 13-19, 20-37, 30-49.
DOMEK (Δούκας) : Δούκας, Παλλιεράκης 5(1), Καλλιγας 7, Βουρτζούμης, Ντρέκος 2, Κατσαντώνης, Λαγουδάκης 3(1), Αποστολάκης 13(1).
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 9(1), Τζανουδάκης 3, Κακλαμάνος 14, Καλαϊτζάκης Α. 10, Σακελλαρίδης 4, Γεωργαλής, Πετροπουλάκος 4, Φανουργάκης, Παπαδάκης Ι., Προκοπάκης, Ψωράκης 5(1).

(Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ – ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE  31-55
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 07-13, 13-21, 26-40, 31-55
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ) : Χόμπης Γ. 2, Πολυμίλης 5, Τσικινάς 11, Ξενάκης 5, Νιωτάκης, Βεργίτσης, Μαλανδρίνος 2, Χόμπης Β. 1, Παλαφούτης 5 (1).
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Γιαννακάκης) : Δημητριάδης, Γαλερός 5 (1), Δουζίνας 8 (1),  Λίτινας 2, Σταυρουλάκης Ν. 5 (1), Δούβρος 6, Καραογλάνης 6, Σταυρουλάκης Π. 2, Ερηνάκης 11 (1), Αντωνόπουλος 4, Γαμβρέλας 4, Καλιτσουνάκης 2.

Kυριακή 17 Δεκεμβρίου 2017
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. 2017-2018
(Α2-Β) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. - KLADOS TOURS 53-81
 Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 13-11, 26-29, 42-59, 53-81.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης) : Παλαφούτης 4(1), Σπανός 2, Καλοειδάς 2, Τζανιδάκης 10, Καπετανάκης 3(1), Φιλιππάκης 5(1), Περδίκης 14,  Βαρδάκης 9(2), Κοπανάκης 4, Φουντιδάκης.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς) : Χριστουλάκης 28(6), Γερουκάκης 11(1), Κλάδος 14, Περακάκης 2, Κανελάκης, Νταουντάκης 16, Γιοβάνοβιτς, Καθαράκης 10.

(Α2-Β) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ - BUENO HOTEL 40-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 05-11, 22-18, 31-23, 40-39.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης Μ.) : Κονταξάκης 8, Πλευράκης 11, Κεραμιανάκης 4, Μπεγέτης, Μπαγιαρτάκης 10(2), Προκοπάκης 7.
BUENO HOTEL (Μυλωνάς) : Παπαδάκης, Ξανθόπουλος, Σταγκουράκης 9(2), Σταυρουλιδάκης, Κοπανάκης 14(1), Αδρεαδάκης 9, Βαζιουράκης, Μυλωνάς 2, Αδρονικίδης 5.

(Α2-Β ) L' ETOILE DU SUD - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 45-52
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Σαλβαράκη Μυρτώ
Δεκάλεπτα: 07-09, 19-26, 33-35, 45-52.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.) : Παυλιδάκης Γ. 19, Βουτσαδάκης 9,
Παπαδάκης Ν. 4, Βαρούχας 5(1), Γαλλιός 5(1), Μαυράκης 3.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος) : Βαβουράκης 7, Αντωνάκης, Πολιτάκης 32,
Περάκης,  Ζάχος 2, Κυριακάκης 9, Γιαννούλης, Λιανέρης 2

(Α2-A) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – CRETAN INOX 51-75
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 11-18, 22-32, 46-54, 51-75.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς) : Βότζης 8(2), Βαμβακάς 1, Μαρίνος 8, Γρηγοράκης, Καλλέργης 6, Μάνεσης 12(4), Παραδεισανός 6, Βιδιαδάκης, Φραγκιαδάκης 2, Γαβράς 8,
Μπουλούμπασης,  Σαχινίδης.
CRETAΝ INOX (Θανάσης) :  Ψωμάς 5, Κατσαβίδης 16(2), Βελονάκης 6, Καρυπίδης 4, Θεοδωρόπουλος 3, Γκόγκος 4, Λεωνιδάκης 20(3), Κυλάφης 6, Μαραρδονας 11.

(Α2-Α) ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (καν.) 44-44 , (παρ.) 50-55
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 10-04, 22-23, 44-32, (καν.) 44-44 , (παρ.) 50-55
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 19(2), Σταράς 2, Μαραγκουδάκης 7(2), Τσόγκας 4, Βασιλάκης 4, Παραγιουδάκης, Καλυβιανάκης, Μεξης 6, Λελεδάκης 2, Πωλιουδάκης 2, Νονάκης, Διβανής 4.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός) : Λιάκος 11, Σταυριανάκη, Νικολιδάκης 22(5), Μισιργής, Κιοσές 4, Δαμιανός 4, Ξενιτόπουλος, Λεβεντάκης 2, Μανολουδάκης, Διαμαντής 12.

(A2-Α) ΙΑΤΡΟΙ – THINK VILLA 44-39
Διαιτητές: Τσικριτσάκη Βασιλική, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 09-13, 21-18, 34-29, 44-39.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος) : Γούδας 4, Αργυρίου 4, Ζαχαράκης 6, Γιακουμάκης 4, Τζανάκης 13(1), Παρασχάκης 4, Βλαχοπάνος 3, Σαμωνάκης 6, Σιβαρόπουλος.
THINK VILLA (Καζίλας) : Στεριάκης, Καμαρίτης, Αντωνίου 22(5), Καζίλας 4, Πηγουνάκης 8(1), Κουνδουναράκης, Περιστεράκης 3, Κόκκινος, Αστρινάκης 2.

ΡΕΠΟ: (Α2-Α) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ & (Α2-B)  MACRON STORE