Σάββατο, 13 Ιανουαρίου 2018

Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 13 Ιανουαρίου 2018
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 2017-2018
(Α2-Α) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΡΑΨΩΔΙΑ 53-46
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 05-08, 20-15, 38-32, 53-46.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 20(2), Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 9, Καλαϊτζάκης Α. 5, Σακελλαρίδης, Φανουργάκης 5, Παπαδάκης Ι., Προκοπάκης, Ψωράκης 12.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Πατεράκη) : Χόμπης Γ. 5, Πολυμίλης, Τσικινάς 9, Πατεράκη 5(1), Ξενάκης 13, Νιωτάκης 2, Βεργίτσης, Χόμπης Β. 5, Βερικάκης 7(1).

(Α2-Α) CRETAN INOX - ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 61-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 17-07, 33-21, 48-26, 61-39.
CRETAΝ INOX (Θανάσης) :  Ψωμάς 7, Καρυπίδης 6, Βελονάκης, Θεοδωρόπουλος, Γκόγκος 6(1), Λεωνιδάκης 6, Κυλάφης 10, Κατσαβίδης 14(2), Μαραρδονας 12.
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 8(2), Λελεδάκης 5, Νεονάκης 2, Τσόγκας 2, Βασιλάκης, Παναγιουλάκης 6(2), Καλυβιανάκης 4, Μεξης 9, Πωλιουδάκης, Μαραγκουδάκης 1, Διβανής 2.

(Α1) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – XPRESS COPY 43-66
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 05-15, 19-24, 29-50, 43-66.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αντουράκης): Ρούλιος Α. 9, Οικονομάκης 3(1), Αποστολάκης 6, Ρούλιος Κ. 2, Ξενάκης, Θωμαδάκης 6, Κουνάκης 3(1), Μαρνελάκης 11(1), Ζουμπουλάκης Ν. 3(1).
XPRESS COPY (Πιοτογιαννάκης, Φεσσάς): Κεφαλογιάννης 2, Καλογεράκης 5(1), Ορφανουδάκης 17(1), Ζουμπεράκης Κ. 15, Ζήσιμος 11(3), Σπιτάς 6, Γκάτσιας 10(2), Γιαννούλης.
MUEBLO PLUS 2017-2018
(Α1) HAAGEN DAZS BC - MUEBLO PLUS 81-31
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 18-07, 38-21, 64-28, 81-31.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης) : Θερμιώτης 10, Κούμουλος 30(5), Πλεμμένος 13(2), Χατζηδάκης, Καλαϊτζάκης 3, Βασιλείου 2,  Λαγουδάκης 10(2),  Μπονατάκης, Γκοκίτσας 3, Κουγιουμουτζής 8(2), Πηγουνάκης 2.
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης) : Καλλιδωνάκης 5(1), Κάντι, Βασιλάκης Ι. 2, Τσιλεδάκης Λ. 6, Χατζηδάκης Ν. 5(1), Κλάδος 5(1), Ρακιντζής, Βρακίδης, Φίλας 7(1), Παπαδάκης 1.

Κυριακή 14 Ιανουαρίου 2018
(Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - DOMEK καν. 41-41, παρ. 43-47
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Μαρινάκης Θεοχάρης
Δεκάλεπτα: 10-09, 18-18, 24-31, καν. 41-41, παρ. 43-47.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Λιάκος 2, Σταυριανάκη 2, Νικολιδάκης, Μισιργής 19(5), Παπατριανταφύλλου 4,  Δαμιανός, Ξενιτόπουλος, Λεβεντάκης 2, Παλτατσίδης 4, Μανολιουδάκης, Διαμαντής 10.
DOMEK (Αποστολάκης) : Παλλιεράκης 7(1), Αποστολάκης 5(1), Καλλιγας 11, Βουρτζούμης, Ντρέκος 10, Κατσαντώνης 4, Μαθιουδάκης 10(1), Λαγουδάκης.

(Α2-Α) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΙΑΤΡΟΙ 46-54
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Μαρινάκης Θεοχάρης
Δεκάλεπτα: 06-19, 15-30, 28-44, 38-54.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς) : Βότζης 18(3), Μάνεσης 9(3), Φραγκιαδάκης, Γρηγοράκης, Καλλέργης 2, Μπουλούμπασης 5(1),  Παραδεισανός, Βαμβακάς 5(1), Γαβράς 3(1), Μαρίνος 4.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασχάκης) : Γούδας 8, Παπαδόπουλος 4, Ζαχαράκης 2, Αργυρίου 12, Τζανάκης 4, Παρασχάκης 6, Βλαχοπάνος 2, Σαμωνάκης 7, Μουχασίδης, Γιακουμάκης 9.

(Α2-Α) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - THINK VILLA 37-50
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 08-06, 17-17, 25-36, 37-50.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Βασιλείου) : Ξενίδης 5, Τερζιόγλου 15(2), Λαμπρινός , Κεραμιανός 7, Δασκαλάκης Μ. 10.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.) : Καμαρείτης 3(1), Αντωνίου 5(1), Πολιουδάκης 7(1), Καζίλας 9, Πηγουνάκης Φ. 10(2), Περιστεράκης 5, Αστρινάκης 2, Στεργίακης 9(1).

(Α1) PLATANOS TOURS - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. 53-55
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 08-17, 24-27, 35-41, 53-55.
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Μ.) :  Γεωργίου 4, Κλειδαράς 3(1), Αγγελάκης 9, Καρπουζάκης 25(5), Βουγιουκαλάκης Μ. 6, Βελονάκης 5.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 6(2), Μίχας 10(1), Μαθιουδάκης, Πετρακάκης 3(1), Παπαδάκης 21(2), Παναγιωτάκης 8, Σαβοργιαννάκης Β. 4, Σερσέμης 3.

ΦΟΙΤΗΤΕΣ 2017-2018
(Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 52-65
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 15-20, 25-37, 42-43, 52-65.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Ζούκης, Λίτινας, Μίγκλης, Καρακεσίσογλου 13, Ψαρουδάκης , Ηλιόπουλος 2, Παπαγρηγορίου 10(1), Θεοδωρόπουλος, Αναγνωστόπουλος 3, Κόης 7, Στάμος 17(1).
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 5, Κατσαντώνης 12, Αραμπατζόγλου,  Περαντωνάκης, Λυκάκης 11(1), Ανεζάκης 7, Θεοδοσόπουλος Σ., Συριανόγλου, Τσιμπισκάκης 18(2), Δρουδάκης 12.
(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 62-81
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 18-16, 32-41, 47-56, 32-81.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Αντουράκης ): Φωτάκης 4, Πελιβανίδης 13, Μανέττας 18(1), Τρανταλίδης, 9(1),  Τζενεβράκης 5(1), Λαμπαρδάκης 9(1), Μιχαλάκης 2, Χαιρέτης 2, Σεγρεδάκης 9(1).
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Πολυδωρόπουλος): Πολυδωρόπουλος 6, Μαλλιαρός, Πατέντας 6,   Θανάσης 8, Κυδωνάκης 14(1), Μουλίτσας 5(1), Τσιχλής 10(1), Μαμαλάκης Ν. 10,  Μαμαλάκης Σ. 2, Φουντουκίδης 11, Κανλής 7.
(A1)  PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 66-61
Διαιτητές: Κώτσου Λία, Καμπίτσης Μιχάλης
Δεκάλεπτα: 20-09, 31-31, 40-47, 66-61.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 9(2), Κιουρτσιδάκης, Πατέρας 2, Μαραυγάκης 21(3), Νικολακάκης, Νύχταρης 2, Χατζηκωνσταντίνου11, Νταλιάνης, Βασιλάκης 19(1), Σταυρουλάκης 2, Κωνσταντινίδης.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 16(3),  Καίσαρης 16, Κανακάκης 4, Παπαδάκης, Καλογεράκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 9(1), Παπαδογιαννάκης Π. , Θεοδωσουλάκης , Οικονομίδης 6 , Χρυσουλάκης 10.

ΡΕΠΟ: (Α2-Α) ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE