Σάββατο, 27 Ιανουαρίου 2018

Αποτελέσματα 7ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 5ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Sάββατο 27 Ιανουαρίου 2018
(Α2-Α) THINK VILLA - ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE 37-63
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 11-11, 22-31, 30-42, 37-63.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.) : Στεργίακης, Πολιουδάκης 8(1), Καζίλας 11(2), Πηγουνάκης Φ. 6, Κουνδουναράκης, Περιστεράκης 7(1), Κόκκινος Δ., Αστρινάκης , Καμαρείτης.
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Δημητριάδης,) : Ερηνάκης 12, Δουζίνας, Λίτινας 7(1), Αντωνόπουλος 8, Γαλερός 8(1), Κλάδος, Δούβρος 7, Αντωνογιαννάκης 5(1), Σταυρουλάκης Π. 4(1), Γαμβρέλας 5, Σταυρουλάκης Ν. 5 (1), Καραογλάνης .

(Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 41-62

Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 08-13, 17-33, 28-40, 41-62.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ) : Χόμπης Γ., Πολυμίλης 7(1), Τσικινάς 5, Ξενάκης 8, Νιωτάκης, Βεργίτσης 5(1), Χόμπης Β. 5, Παλαφούτης 11(1).
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός) : Σταυριανάκη 4, Νικολιδάκης 13(1), Μισιργής 11, Δαμιανός 6, Λεβεντάκης 2, Παλτατσίδης 9(1), Διαμαντής 17.

(A1) HAAGEN DAZS BC - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 87-66 

Διαιτητές: Σταυρουλάκης Μανώλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 24-17, 48-32, 68-52, 87-66.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης) : Λαγουδάκης 17(3), Κούμουλος 28(6), Πλεμμένος 7(1), Καλαϊτζάκης 13(3), Βασιλείου, Μπονατάκης 1, Γκοκίτζας 19(1), Πηγουνάκης 2.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Μυλωνάς 3, Μίγκλης 2, Καρακεσίσογλου 10, Ψαρουδάκης 5, Παπαγρηγορίου 9(1), Αναγνωστόπουλος 14, Ηλιόπουλος ,  Κόης 4, Στάμος 19(1).

(Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 58-60

Διαιτητές: Σταυρουλάκης Μανώλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 19-19, 38-32, 46-45, 58-60.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης, Πελιβανίδης): Φωτάκης, Μανέττας 2, Τρανταλίδης 3(1),  Τζενεβράκης 2, Αντουράκης 15(2), Λαμπαρδάκης 16(1), Σεγρεδάκης 20(2).
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Δρουδάκης) : Μοσχάκης 1, Κατσαντώνης 28, Αραμπατζόγλου 3,  Περαντωνάκης 1, Λυκάκης 7, Ανεζάκης 16(4), Θεοδοσόπουλος Σ., Συριανόγλου 2, Τσιμπισκάκης 2.

Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2018

(Α2-Α) DOMEK - CRETAN INOX 39-73
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Μαρινάκης Θεοχάρης
Δεκάλεπτα: 08-21, 20-36, 35-50, 39-73.
DOMEK (Δούκας) : Παπαδάκης 3(1), Δούκας 5(1), Καλλιγας 2,  Βουρτζούμης, Ντρέκος 3,  Κατσαντώνης 4, Μαθιουδάκης 2, Λαγουδάκης, Παλλιεράκης, Αποστολάκης 11(1).
CRETAΝ INOX (Πολυδορόπουλος) :  Ψωμάς 6, Γκόγκος, Βελονάκης 4, Θεοδωρόπουλος, Καρυπίδης 15, Κατσαβίδης 18, Κυλάφης 14, Λεωνιδάκης 8, Μαραρδονας 8.

(Α2-Α) ΙΑΤΡΟΙ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 72-44
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 19-11, 37-25, 53-35, 72-44.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος) : Γούδας 15(1), Παπαδόπουλος 8, Ζαχαράκης 8(1), Αργυρίου 16, Τζανάκης 4, Παρασχάκης 5, Βλαχοπάνος 4, Σαμωνάκης 6, Γιακουμάκης 6.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Νικολάου) : Μελαδάκης Σ. 2, Τερζιόγλου 16(3), Νικολάου 3(1), Κουτσουλάκης 3, Λαμπρινός 4, Δασκαλάκης Μ. 14, Καλησπεράκης 2.

(Α2-Α) ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 45-48
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Μαρινάκης Θεοχάρης
Δεκάλεπτα: 07-08, 15-18, 29-27, 45-48.
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 18(2), Ρουμαντζής, Βασιλάκης 2, Παναγιουλάκης 9, Μεξης 11, Μαραγκουδάκης 5(1), Διβανής.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης) : Βαμβακάς 2, Μαρίνος 14, Μάνεσης, Γρηγοράκης 6, Ζαμπετάκης 9, Παραδεισανός 6, Φραγκιαδάκης 6, Γαβράς, Μπουλούμπασης 5.
(Α1) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ.  41-67
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 10-16, 23-39, 32-48, 41-67.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αντουράκης): Ρούλιος Α. 15(1), Οικονομάκης, Αποστολάκης 9, Ρούλιος Κ. 5, Θωμαδάκης 2, Κουνάκη.Κουνάκης 3(1), Μαρνελάκης 11(1), Ζουμπουλάκης Ν. 3(1).
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιαννάκης Μ.): Σαβοργιαννάκης Μ. 23 (5), Μαθιουδάκης 8(2), Πετρακάκης 3(1), Παπαδάκης 18(1), Παναγιωτάκης 4, Σαβοργιαννάκης Β. 9, Σερσεμής 2.

(Α1) XPRESS COPY – PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ  53-80
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Μακρογιάννης Γιάννης
Δεκάλεπτα: 18-24, 30-43, 50-63, 53-80.
XPRESS COPY (Πιοτογιαννάκης): Γιαννούλης 16(3), Καλογεράκης 1, Ορφανουδάκης 12(1), Γκάτσιας 1, Σπιτάς 4, Ζουμπεράκης 19, Κεγιαδάκης.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 4, Κιουρτσιδάκης, Πατέρας 3(1), Μαραυγάκης 18(2), Νικολακάκης, Νύχταρης 6(2), Χατζηκωνσταντίνου 19(2), Νταλιάνης 6, Βασιλάκης 15(2), Σταυρουλάκης 5(1), Κωνσταντινίδης 4.
(A1) PLATANOS TOURS - ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 40-62
Διαιτητές: Καθαράκης, Μακρόγιαννης
Δεκάλεπτα: 11-14, 19-28, 34-49, 40-62
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης E.): Γεωργίου 9, Καρπουζάκης 13 (3), Συμεωνίδης 2, Καταρτζής 2, Βουγιουκαλάκης Ε. 7, Βελονάκης 7.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Πολυδωρόπουλος): Πολυδωρόπουλος 3, Μαλλιαρός 5, Θανάσης 2, Μαμαλάκης Σ., Κυδωνάκης 7, Τσιχλής 12 (2), Μαμαλάκης Ν. 10, Φουντουκίδης 5, Πατέντας 7, Μουλίτσας, Κανλής 11 (1).

(A1) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.- MUEBLO PLUS 59-49
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 17-14, 29-30, 37-44, 59-49
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 22 (1), Καίσαρης 16, Κανακάκης 8, Μπούτσιας 3, Παπαδάκης, Παπαδογιαννάκης Π., Καλογεράκης 4, Θεοδωσουλάκης , Οικονομίδης 6.
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης-Τσιλεδάκης Ν.): Κοντουδάκης 9, Καλιδωνάκης 16 (3), Βασιλάκης, Τσιλεδάκης Λ. 2, Χατζηδάκης 7, Κλάδος 2, Ρακιντζής 1, Φίλας 6, Παπαδάκης 6, Βρακίδης.

ΡΕΠΟ: (Α2-Α) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ