Σάββατο, 3 Φεβρουαρίου 2018

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' και B' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2018
(Α2-Β) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 41-36
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 13-10, 22-20, 30-31, 41-36.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης) : Περδίκης 4, Σπανός, Λαδάκης 17(2), Σκούφογλου, Τζανιδάκης 4, Καλοειδάς, Καπετανάκης 3(1), Φιλιππάκης 6(2), Βαρδάκης, Κοπανάκης 7, Φουντιδάκης.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης Μ.) : Σωμαθιανός, Ζίανας, Πλευράκης 4, Νικολουδάκης 10, Σφυράκης, Χειμωνίδης 8, Μπεγέτης, Μπαγιαρτάκης 2,  Παναγιωτόπουλος 7, Προκοπάκης 5.

(Α2-Α) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – THINK VILLA 57-38
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 9-10, 24-14, 40-25, 57-38
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 17, Τζανουδάκης 6, Κακλαμάνος 16, Καλαϊτζάκης Α. , Παπαδάκης Κ., Γεωργαλής 2, Σακελλαρίδης 6, Φανουργάκης , Παπαδάκης Ι., Προκοπάκης 2, Ψωράκης 4, Πετροπουλάκος 4.
THINK VILLA (Θερμιώτης) : Καμαρείτης , Αντωνίου 13(3), Κουνδουράκης 2, Πολιουδάκης 13(3), Καζίλας 6, Αστρινάκης 1, Στεργίακης 3(1), Κόκκινος.

(A2-B) L' ETOILE DU SUD - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 63-51
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Φλουρής Νίκος
Δεκάλεπτα: 15-16, 32-27, 45-42, 63-51.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.) : Παυλιδάκης 22 ,Βουτσαδάκης 10 , Παπαδάκης Ν. , Βαρούχας 10(2) , Γαλλιός 8(2), Μαυράκης 11, Σταράκη 2, Παπιολύτογλου.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Βουρδούμπα 3, Κρεμασμενάκης 4 , Γιαπιτσόγλου , Ρόμπου, Πασχαλίδη 2, Γιαλαμά 18(4), Ξανθέα Ι. 6, Καζά 18.

(Α2-B) MACRON STORE - ΣΥΦΑΡ 51-47
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Φλουρής Νίκος
Δεκάλεπτα: 14-06,23-20,35-31,51-47
MACRON STORE (Δοξαστάκης) : Τσαφαράκης 6, Δοξαστάκης 2 , Αυγέρης, Κόνιας 1 , Καρατζέτζος Γ. 35(2), Παπαδάκης , Κάβουρας , Δασκαλάκης, Καρατζέτζος Κ. 7(1), Σαρχώσης 
ΣΥΦΑΡ (Κούνουπας Α.) : Καβρουλάκης 2 , Παπαδάκης Μ. 12(1), Κούνουπας Α. 2, Χηνιάδης 9 , Ζερβουδάκης 18 , Λαμπόβας , Αδραμής 4.

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2018
(Α2-Α) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – DOMEK  58-43
Διαιτητές: Καθαράκης, Φιλιππάκης
Δεκάλεπτα: 15-17, 34-28, 50-41, 58-43
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης) : Βαμβακάς 16 (2), Μαρίνος, Μάνεσης 10 (2), Γρηγοράκης 4, Ζαμπετάκης 6, Παραδεισανός 5, Φραγκιαδάκης 7, Γαβράς, Μπουλούμπασης 4.
DOMEK (Δούκας) : Δούκας 18 (3), Καλλιγας,  Βουρτζούμης, Ντρέκος 5,  Κατσαντώνης 4, Μαθιουδάκης 3 (1), Παλιεράκης 10, Αποστολάκης 3.

(Α2-Α) CRETAN INOX – ΡΑΨΩΔΙΑ  58-38
Διαιτητές: 08-11, 33-17, 50-27, 58-38
Δεκάλεπτα: Καθαράκης, Φιλιππάκης
CRETAΝ INOX (Θανάσης) :  Ψωμάς 4, Καρυπίδης 6, Βελονάκης 6, Θεοδωρόπουλος 7 (1), Γκόγκος 2, Λεωνιδάκης 10, Κυλάφης 10, Κατσαβίδης 11 (1), Μακαρδονας 2.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης) : Χόμπης Γ. 6, Πολυμίλης 3, Τσικινάς 2, Μαλανδρίνος 9 (2), Ξενάκης 10, Νιωτάκης 6, Βερικάκης 2.

(Α2-B) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - KLADOS TOURS  42-58
Διαιτητές: Πελίκα, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 07-18, 23-36, 36-46, 42-58
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Φουσταλιεράκης) : Καλογεράκης 6, Πανόπουλος 6, Ρεχερ, Απανωμεριτάκης 13 (3), Βροντάκης 10 (1), Ξηράς 5, Ζουμπεράκης, Φουσταλιεράκης 2.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς) : Χριστουλάκης 18 (2), Γερακάκης 14, Κλάδος 6, Περακάκης, Πετρίδης, Κανελάκης 3, Νταουντάκης, Γερουκάκης 12, Γιοβάνοβιτς, Καθαράκης 5.

 (Α2-Α) ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ – ΓΙΑΤΡΟΙ  51-53
Διαιτητές: Πελίκα, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 10-09, 20-18, 30-37, 51-53
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 29 (2), Λελεδάκης, Τσόγκας 4, Βασιλακάκης, Παναγιουλάκης 3, Μεξης 4, Νεονάκης 1, Μαραγκουδάκης 5 (1), Σταρράς 4, Διβανής 1.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασχάκης) : Γούδας 4, Σιβαρόπουλος, Ζαχαράκης 3, Αργυρίου 8, Τζανάκης 24 (2), Παρασκάκης 10, Βλαχοπάνος 1, Μουχασίρης 2, Γιακουμάκης 1.

(Α2-A) ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  63-54
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 15-19, 32-31, 44-43, 63-54
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Γιαννακάκης) : Δημητριάδης 2, Ερηνάκης 22 (4), Δουζίνας 5 (1), Λίτινας 2, Καλλιτσουνάκης 8 , Γαλερός 12 (2), Αντωνογιαννάκης 3, Γαμβρέλας 7, Σταυρουλάκης Ν. ,2 Καραογλάνης.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ξενίδης) : Τερζιόγλου 4, Λαμπρινός 8, Δασκαλάκης Μ. 14, Μαθιουδάκης 23, Ξενίδης 5.

(A2-Β) SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ - BUENO HOTEL 58-41
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 29-10, 34-16, 38-21, 55-41
SAILING EXPERIENCE/REVANS CAFE (Κατσουλάκης) : Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης 2, Τσαχάκης 16(3), Ουρανός 4, Σταθόπουλος 18(2), Παρασύρης 4, Ελευθεράκης 2, Τσαγκαρούλης 3(1), Κορωνάκης 6 .
BUENO HOTEL (Μυλωνάς) : Παπαδάκης, Αδρεαδάκης 2, Βαζιουράκης 3, Σταθοπούλου 6(2), Σταυρουλιδάκης 2, Κοπανάκης 11(1), Μυλωνάς, Αρσενίδης 17.

ΡΕΠΟ: (Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ & (Α2-Β) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ