Κυριακή, 11 Φεβρουαρίου 2018

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2018
(Α2-Β) BUENO HOTEL – ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ  55-58
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 09-10, 30-28, 47-45, 55-58
BUENO HOTEL (Μυλωνάς): Παπαδάκης, Ανδρεδάκης 13 (3), Σταυρουλιδάκης 4, Σταγκουράκης 15, Χατζάκης 2, Βαζιουράκης 4, Μυλωνάς, Αρσενίδης 17.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Πανόπουλος 6, Θεοδωράκης, Απανωμεριτάκης 5, Βροντάκης 28, Ξηράς 16, Ρεχερ 2, Φουσταλιεράκης 1.
(Α2-Β) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  51-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 14-09, 35-18, 47-26, 51-39
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαμβουράκης 2, Αντωνάκης 2, Χασιώτης 2, Πολιτάκης 20, Περάκης 7, Ζάχος 8, Κυριακάκης 6, Γιαννούλης, Λιανέρης 4.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης 6, Σκούφογλου 2, Καπετανάκης 3 (1), Περδίκης 4, Τζανιδάκης 14, Φιλιππάκης 3 (1), Βαρδάκης, Φουντιδάκης, Κοπανάκης 7.
(A1)  PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ.  95-49
Διαιτητές: Καθαράκης, Βασιλάκης
Δεκάλεπτα: 20-12, 39-21, 68-34, 95-49
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Πατέρας 7 (1), Σταυρουλάκης 13, Κιουρτσιδάκης 6, Νύκταρης 9 (1), Νταλιάνης 8, Μαραυγάκης 9 (1), Κωνσταντινίδης, Βασιλάκης 43 (6).
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιννάκης Μ.): Σαβοργιννάκης Μ. 9 (1), Μαθιουδάκης 2, Ξανθόπουλος 4, Παπαδάκης 10 (1), Παναγιωτάκης 8, Σαβοργιννάκης Β. 16, Σερσεμής.

(Α1)  ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  55-69
Διαιτητές: Φιλιππάκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 09-11, 24-33, 38-49, 55-69
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 9, Κατσαντώνης 7, Λυκάκης 10, Ανεζάκης 5, Αραμπατζόγλου, Θεοδοσόπουλος Σ., Συριανόγλου 2, Τσιμπισκάκης 15 (3), Δρουδάκης 7.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 14 (2), Χρυσουλάκης 4, Κλήμος 7, Καίσαρης 20 (2), Καλογεράκης 2, Παπαδάκης 3 (1), Παπαδογιαννάκης Γ. 13, Παπαδογιαννάκης Π., Θεοδοσουλάκης, Οικονομίδης 6.

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2018
(Α2-Β) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ - SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ 42-49
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 07-17, 16-29, 25-36, 42-49.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μπαγιαρτάκης) : Χειμωνίδης 12, Σωμαθιανός 5, Πλευράκης 2, Νικολιδάκης 13, Σφυράκης, Κεραμιανάκης, Μπεγέτης, Μπαγιαρτάκης, Παναγιωτόπουλος 10(1). 
SAILING EXPERIENCE/REVANS CAFE (Κατσουλάκης) : Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης, Τσαχάκης 10(2), Σταθόπουλος 18(4), Παυλιδάκης 2, Παπαδάκης 2, Ουρανός,  Παρασύρης 2, Κορωνάκης 4, Μεταξάκης, Τσαγκαρούλης 11(1).

(Α2-Β) ΣΥΦΑΡ - L' ETOILE DU SUD 29-54
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 06-08, 16-13, 18-38, 29-54.
ΣΥΦΑΡ (Κούνουπας Α.) : Καβρουλάκης, Παπαδάκης Μ. 2, Κούνουπας Α., Χηνιάδης,  Ζερβουδάκης 24(4), Αδραμής 3.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.) : Παυλιδάκης Γ. 12, Βουτσαδάκης 6, Παπαδάκης Ν. 6, Βαρούχας 14(4), Γαλλιός 5(1), Μαυράκης 4, Παπιομίτογλου, Σταράκη 2, Γαλεράκης 5(1).

(Α2-Β) KLADOS TOURS - MACRON STORE 58-68
Διαιτητές: Αρτεμάκη Δόμνα, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 11-19, 33-34, 48-59, 58-68.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς) : Χριστουλάκης 12, Γερουκάκης 10(2), Κλάδος 15, Περακάκης, Κανελάκης 2, Πετρίδης 2, Νταουντάκης 6, Γιοβάνοβιτς, Καθαράκης 11.
MACRON STORE (Δοξαστάκης) : Τσαφαράκης 4, Δοξαστάκης 4 , Αυγέρης, Κόνιας , Καρατζέτζος Γ. 30(1), Κάβουρας 5, Καρατζέτζος Κ. 9(1), Μπενάκης 16(2).

(Α1)  MUEBLO PLUS - PLATANOS TOURS 62-43
Διαιτητές: Αρτεμάκη Δόμνα, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 10-08, 26-16, 40-28, 62-43.
MUEBLO PLUS (Τσιλεδάκης Ν.): Κοντουδάκης 16, Καλιδωνάκης 7, Τσιλεδάκης Λ. 2, Χατζηδάκης 3, Κλάδος 2, Φίλας 20(2), Παπαδάκης 12(1), Βρακίδης.
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Β.): Συμεωνίδης, Δαμανάκης 6(1), Αγγελάκης 10,  Καταρτζής 4, Βελονάκης 3, Καρπουζάκης 10(1), Γεωργίου 7, Βουγιουκαλάκης Β. 3.

(Α1)  HAAGEN DAZS BC - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 94-39
Διαιτητές: Κουλιεράκη Χρύσα, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 29-10, 50-21, 69-25, 94-39.
HAAGEN DAZS (Πλεμμένος) : Θερμιώτης 4, Λαγουδάκης 2, Κούμουλος 39(7),  Καλαϊτζάκης 14(1), Βασιλείου, Μπονατάκης 12, Γκοκίτζας 9(3), Πηγουνάκης 5(1), Χατζηδάκης 9(1).
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αποστολάκης): Ξενάκης, Ρούλιος Α. 21, Οικονομάκης 2, Αποστολάκης 4, Ρούλιος Κ. , Θωμαδάκης , Ζουμπουλάκης Ν., Αντουράκης 12(1).

(A1)  ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ - XPRESS COPY 68-37
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Κουλιεράκη Χρύσα
Δεκάλεπτα: 22-06, 33-09, 56-25, 68-37.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Πολυδωρόπουλος): Πολυδωρόπουλος 7(1), Μαλλιαρός 6, Πατέντας, Θανάσης 2, Μαμαλάκης Σ. 2, Κυδωνάκης 3, Σαπουντζής, Τσιχλής 15(3), Μαμαλάκης Ν. 10, Φουντουκίδης 7(1), Μουλίτσας 3(1), Κανλής 13(2).
XPRESS COPY (Καλογεράκης): Γιαννούλης 5, Καλογεράκης 2, Ορφανουδάκης 13(1), Γκάτσιας 2, Σπιτάς 6, Κεγιαδάκης 9.

(A1)  ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 54-50
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 09-15, 24-23, 39-40, 54-50.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Μυλωνάς 2, Λίτινας, Μίγκλης 6(1), Καρακεσίσογλου 5, Ψαρουδάκης 9(1), Παπαγρηγορίου 10(2), Αναγνωστόπουλος 6, Κόης 6, Στάμος 10.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Πελιβανίδης 2, Μανέττας 2, Τρανταλίδης,  Τζενεβράκης 7(1), Αντουράκης 7(2), Λαμπαρδάκης 20(2), Χαιρέτης, Σεγρεδάκης 12(2).

ΡΕΠΟ: (Α2-Β) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ