Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024

Αποτελέσματα Αναβολών Αγωνιστικής Α1 κατηγορίας και 11ης Αγωνιστικής Α2 κατηγορίας του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου"

Σάββατο 03 Φεβρουαρίου 2024
(Α2) THINK VILLA - ΔΣΡ 51-42
Διαιτητές: Θεοδωράκης Ε., Μάλαμας Μ.
Δεκάλεπτα: 12-16, 15-08, 10-11, 14-07.
THINK VILLA (Κουδουναράκης Λ ): Πολιουδάκης Σ. 1, Παπαδάκης Μ. 8(2), Π, Καλογεράκης Ι. 17(1), Παραδεισανός Σ. 7(1), Κόκκινος Δ. 3,  Κουδουναράκης Λ. 8,  Πηγουνάκης Φ. 12.
ΔΣΡ (Σακελλαρίδης Δ., Μίχας Κ.): Γεωργαλής Φ. 6, Παπαδάκης Ι. 1, Χηνιάδης Φ. 6, Σακελλαρίδης Δ. 2, Καλαϊτζάκης Α. 10, Προκοπάκης Μ. 2, Ζουμπουλάκης Μ. 15(1).

(Α2) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 39-43
Διαιτητές:  Θεοδωράκης Ε., Μάλαμας Μ
Δεκάλεπτα: 09-08, 14-10, 05-09, 11- 16.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Παπαδοσηφάκης Ι., Βροντάκης Γ. ): Παπαδοσηφάκης Ι., Βροντάκης Γ. 6(1), Απανωμεριτάκης Χ.,  Φουσταλιεράκης Ε. 3(1), Λιάκος Δ. 7, Reher B. , Παλαφούτης , Μπενάκης 9(1), Ξηράς Μ. 14.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ζερβουδάκης Π., Λεβεντάκης Χ.): Ξανθάκης 8, Λεβεντάκης Χ. 4, Τζιερτζής Σ. 2, Τσιμπούρης Κ., Δαμιανός Β. 2, Λιάκος Ν. 4, Καραμπατζάκης Ν. 6(1), Ώττας Δ. 3(1), Διαμαντής Π. 4, Κατσόγιαννος Θ. 6, Παλτατσίδης Σ., Αποστολίνας Δ. 6.
Κυριακή 04 Φεβρουαρίου 2024
(Α2) ΡΑΨΩΔΙΑ - Κ.Ρ.ΕΠΑΛ  53-60
Διαιτητές:  Θεοδωράκης Ε., Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα: 04-16, 22-17, 10-08, 17-19
ΡΑΨΩΔΙΑ (Αποστολάκης Ν., Νιωτάκης Α.): Λαδάκης Α. 6(1), Παττακός Γ. 12, Χόμπης Γ., Σγουρός Δ. 4,  Οικονομάκης Κ. 3(1), Καπετανάκης Ι. 12(4), Σταυριαννουδακης Σ. 15(1), Χειμωνάκης Ν., Ξενάκης Ε. 1, Βαμβακας Π., Νιωτάκης Α.,  Παυλιδάκης Σ..
Κ.Ρ.ΕΠΑΛ (Μάνεσης Π.): Αδράμης Ν. 2, Ανδρεαδάκης Σ. 4, Καραμήτρος Κ. , Σταυρουλιδάκης Γ. , Καλοκάθης Π. 2, Καριώτης Σ. 26,  Μάνεσης Π. 4, Τσαλμπούρης Γ. 4, Κολκας Α. , Κομποδιέτας Κ. 16(4).

(Α2) ΕΠΙΠΛΟ ΜΙΧΕΛΗΣ - BARS BC  61-39
Διαιτητές:  Θεοδωράκης Ε., Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα: 12-09, 11-13, 12-10, 26-07.
ΕΠΙΠΛΟ ΜΙΧΕΛΗΣ (Βαρανάκης Ε.): Χαλκιάς Λ. 7(1), Μιχελής Π. 15(3), Γρηγοράκης Φ. , Ριτζάκης Α. 2, Χόμπης Β. 3, Οικονομάκης Α. 4, Τσαμαντάκης Γ., Πιτσινός Α. 19(3), Γιαννούλης Σ., Βασιλόπουλος Π. 13, Κοτσονάς Μ.
BARS BC (Δούκας Ι., Αντωνίου Α): Δοξαστάκης Ε. , Δούκας Ι., Κόμνας Ι, Χόμπης Ε. Σπαντιδάκης Μ. 6(2),  Καλλιγιάννης Ε. 12(1), Δημάκης Δ. 14, Πελτέκης Α. , Ηλιάκης Ε. 5(1), Αντωνίου Α., Βασιλείου Ρ. 2

(Α2) L' ETOILE PLAKIAS - MACRON 40-59 
Διαιτητές: Πετρόπουλος  Γ., Βλάσσης  Κ.
Δεκάλεπτα: 12-15, 10-11, 11-21, 07-12
L' ETOILE PLAKIAS (Παπιομύτογλου Ζ..): Γαλλιός Γ., Παπιομύτογλου Ζ. , Παυλιδάκης Ν. 10 , Καθαράκης Β. 20(2),  Νικητάκης Β. 8(2), Ζουρμπάκης 2.
MACRON (Τζανάκης Ι.): Λεκατσάς Γ. 15(1). Σφακιανάκης Ε. , Φωτάκης Σ. 16(2), Γιακουμάκης Ι. 12, Γιακουμάκης Ε. , Καθαράκης Φ. 2 , Μαρίνος Ι. 6(2), Μουτάφης Γ. 2 , Σαμωνάκης Μ. 4 , Βαρούχας Ε. 2, Κανδυλάκης Ι. , Τζανάκης Ι. 8(2).

(Α2) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - AQUA BEACH 35-43
Διαιτητές: Πετρόπουλος  Γ., Βλάσσης  Κ.
Δεκάλεπτα: 12-08, 06-12, 07-11, 10-12.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Λίτινας Ι., Νεονάκης): Καλογεράκης Γ. 5(1), Λαζαράκης Η. 11(1),  Δασκαλάκης Μ. 5, Μουλίτσας Δ. , Σπιτάς Β. 1, Δαγαράκης Λ. 6, . Κεφαλογιάννης  Γ. 4, Χουστουλάκης Μ., Παπαδόπουλος Χ. 3., Συμεωνίδης Κ. 3(1).
AQUA BEACH (Κατσουλάκης Γ., Κανακάκης Η.): Κυριακάκης Π. 2, Ουρανός Κ., Τσαχάκης Γ. 6, Τερζάκης Α. 10, Παυλιδάκης Μ., Βελονάκης Ε. , Σειραγάκης Μ. 10, Μπιρλιράκης Κ. 9(1), Κοϊνάκης Ν. 2.

(Α1) ΧΟΡΕΥΤΕΣ - ΑΡΚΑΔΙ BC 48-82
Διαιτητές: Κώτσου Ε., Φλουρής Μ.
Δεκάλεπτα: 10-21, 05-24, 14-17, 19-10.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Λελεδάκης Ε., Καλυβιανάκης Χ.): Μανιουδάκης Β., Καπαρός Ε. 22(3), Καλυβιανάκης Χ., Χρυσικός Δ. 14,  Κιοσσές Ε., Μεξης Ι. 4,  Σειραγάκης Β. 2, Καζακης Γ., Κρανας Α., Μακεδάκης Β 6(1), Νεονάκης Ε., Ρουμαντζής Ι.
ΑΡΚΑΔΙ B (Αλεξανδράκης Π., Πανέρης Γ.): Χριστοφορίδης Α. 4, Λαγουδάκης Ν. 1,(4) Σεγρεδάκης Ν. 5(1), Βαρανάκης Ε. 7(1), Βουρβαχάκης Α. 12(2), Αγγελάκης Ι. 3, Λιοδάκης Ν. 5(1), Τζούμας Φ. 5(1), Αλεξανδράκης Π., Πανέρης Γ. 6(2), Παπαδογιάννης Ν. 5, Καλλιτσουνάκης Γ. 12.