Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2024

Αποτελέσματα 11ης Αγωνιστικής Α2 κατηγορίας του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου"

Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024
(Α2) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΠΙΠΛΟ ΜΙΧΕΛΗΣ 39-44
Διαιτητές: Μακρογιάννης., Βλάσσης  Κ.
Δεκάλεπτα: 17-13, 02-07, 13-12, 07-12
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Λίτινας Ι., Νεονάκης): Νεονάκης Δ., Καλογεράκης Γ., Λαζαράκης Η. 10,  Δασκαλάκης Μ. 10(1), Μουλίτσας Δ. 10(2) , Νικολάου Γ., Κεφαλογιάννης  Γ. 6, Χουστουλάκης Μ. 3, Παπαδόπουλος Χ.., Συμεωνίδης Κ.
ΕΠΙΠΛΟ ΜΙΧΕΛΗΣ (Ριτζάκης Α.)  Χαλκιάς Λ. 8(1), Μιχελής Π. 9(1), Χόμπης Β. 3, Οικονομάκης Α., Τσαμαντάκης Γ., Πιτσινός Α. 20(2), Γιαννούλης Σ., Βασιλόπουλος Π. 4, Κοτσωνάς Μ., Ριτζάκης Α, Κοντουλάκης Γ.

Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2024
(Α1) NOBLE BC - KLADOS TOURS 44-83
Διαιτητές: Φλουρής  Ν., Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 03-22, 14-21, 11-20, 16-20.
NOBLE BC (Πλεμμένος Θ., Ξενίδης Γ.)  Χατζηδάκης Ν. 11(2), Ξενιδης Γ. , Φοβάκης Ι.,  Λαμπαρδάκης Ε. 13(3), Μπονατάκης Γ., Μπιρλιράκης Ε. 3(1), Χατζηδάκης  Μ. 8, Θερμιώτης Ι, 5, Καζίλας Δ.., Παπαδάκης Γ. 4, Καλλέργης Ε. , Καίσαρης Θ. 
KLADOS TOURS ( Κλάδος Π.) : Petway B. 12(2), Jovanovic B. 7(1), Ορφανουδάκης Γ. 24, Καραδάκης Ν. 9(1), Καραβάνης Ν. 6(2), Κλάδος Π. 10, Romanenko V. 6, Robinson J., Γαβράς Σ. 9(3)

(Α1) ΣΠΗΛΙ BC - ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 64-48
Διαιτητές: Βλάσσης  Κ., Μαλαμάς Μ.
Δεκάλεπτα: 15-10, 19-11, 19-11, 16-16
ΣΠΗΛΙ BC (Παπαδογιαννάκης Γ.): Παπαδάκης Χ., Οικονάκης Γ. 13(1), Συντιχάκης Μ. 6, Ζουμπεράκης Κ., Βαλμάς Δ. 7(2), Αντουράκης Μ. 6(2), Παπαδογιαννάκης Γ. 17(1), Πολιτάκης Ν. 5, Κατσαντώνης Γ. 6, Παπαδάκης Γ. 4.
ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου Α.): Μοσχάκης Κ., Ανεζάκης Ε. 7(1), Γιαννούλης Δ. 13, Συριανόγλου Γ. 6(2), Κανταρτζής Κ, Δρουδάκης Γ. 4, Τσιμπισκάκης Ν. 4(1), Σαγάνης Μ., Αραμπατζόγλου Α. 2.

(Α1) ΟΙΩΝΟΣ - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 64-53
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Μαλαμάς Μ.
Δεκάλεπτα: 14-11, 16-07, 17-25, 17-10.
ΟΙΩΝΟΣ (Σταυρούλάκης Π., Δημητριάδης Α.): Καλαϊτζάκης Μ. 11(2), Δημητριάδης Α. 13(3), Δουζινας Γ. 6(2), Γαλερός Σ., Μπολιεράκης Ι. 14(3), Δούβρος Ν. 2, Σταυρούλάκης Π., Σταυρούλάκης Α. 9, Σταυρούλάκης Ν. 10(2).
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καλυβιανάκης Χ., Καπαρός Ε.): Καπαρός Ε. 23(3), Μακεδάκης Β. 3, Κιοσσές Β. 5, Καλυβιανάκης Χ., Χρυσικός Δ. 14(1), Σειραγάκης Β. 2, Καζάνης Γ.
(Α1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 83-68
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Μαλαμάς Μ.
Δεκάλεπτα: 14-16, 29-10, 21-22, 19-20.
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης Ν.): Χριστινάκης Β. 17(5), Κιουρτσιδάκης Ν., Βασιλάκης Β. 8(1), Νύκταρης Κ. 19(4), Δολιανίτης Δ., Πιρπινάκης Ν. 41(2), Παρασύρης Κ., Κιαγιαδάκης Χ., Μακριδάκης Μ.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Βλάσσης Κ.): Μαρταβάτσης Α. 3, Γαρυφιανάκης Ι. 6, Μιχαλος Ι. Γαλυμιτάκης Μ., Ξυλούρης Θ., Ματθαιουδάκης Λ. 8, Αυτίας Ν. 6(2), Λεβέντης Β., Μαρκάκης Ν. 1, Αντωνίου Ε. 11, Μποτονάκης Σ. 19, Ψαρουράκης Σ. 14.