Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2023

Πρόγραμμα 6ης Αγωνιστικής Α1 & 6ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας του 28ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2022-2023, "Πάνος Μαθηνός"

Σάββατο 4 Φεβρουαρίου 2023
15:00 (A2) BARS ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17:00 (A2) ΕΛ.ΑΣ. – ΟΙΩΝΟΣ/ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ
19:00 (A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ZGAS.GR
21:00 (A1) ΧΟΡΕΥΤΕΣ – KLADOS TOURS

Κυριακή 5 Φεβρουαρίου 2023
13:00 (A2) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΤΡΑΠΕΖΕΣ
15:00 (A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ARKADI BC
17:00 (A1) BEST CAR BC – HAAGEN DAZS BC 
19:00 (A1) ΣΠΗΛΙ BC - ΦΟΙΤΗΤΕΣ
21:00 (A1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – KOUMOI BC

Δευτέρα 6 Φεβρουαρίου 2023
20:30 (A2) THINK VILLA – ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ/PHARMA FRESH

Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής Α1 & 6ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας του 28ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2022-2023, "Πάνος Μαθηνός"

Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2023
(A2) L’ ETOILE DU SUD – Κ.Ρ.ΕΠΑΛ. 41-52 
Διαιτητές: Βλάσσης Κ. - Μαλαμάς Μ. 
Δεκάλεπτα: 6-9, 10-8, 14-16, 11-19 
L ETOILE DU SUD (Χαραλαμπίδης): Καθαράκης Β. 13(1), Μαυράκης Κ. 4, Ζουρμπάκης Σ. 5, Καλοείδας Α.8(1) , Παπαδάκης Ν. , Γαλλιός Ι. 8(2), Παυλιδάκης Γ. 3, Παπιομύτογλου Ζ.  
Κ.Ρ.ΕΠΑΛ. (Τσαλμπούρης Γ.): Κόλκας Α., Καραμήτρος Κ. 7, Ανδρεδάκης Σ., Uglava G. 2, Κολοκάθης Π. 11, Μάνεσης Π., Palucaj K. 8(1), Κομποδιέτας 20(4), Σταυρουλιδάκης Ι. 4, Τσαλμπούρης Γ., Αδράμης Ν.

(A2) ΓΙΑΤΡΟΙ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 48-45 
Διαιτητές: Θεοδωράκης Ε. - Μαλαμάς Μ. 
Δεκάλεπτα: 15-15, 9-5, 12-14, 12-11 
ΓΙΑΤΡΟΙ (Ζαχαράκης Α.): Γιακουμάκης Γ. 11, Γιακουμάκης Μ., Τζανάκης Γ. 14(1), Σταυρουλάκης Θ. 4, Μαρίνος Γ. 10(2), Παυλιδάκης Σ. 2, Σιβαρόπουλος Α. , Σαμωνάκης Μ. 4, Σφακιανάκης Μ. 3 
ΔΣΡ "Χάρης Καλαϊτζάκης" (Μίχας Κ.): Αργυρόπουλος Α. 11, Τζανουδάκης Σ.,  Καλαϊτζάκης Α. 12, Σακελλαρίδης Δ. 2, Παναγιωτάκης Μ. 13,  Παπαδάκης Ι. Ι., Προκοπάκης Η., Σαρτζετάκη Μ. 3, Δαφέρμος Ε. 4, Γεωργαλής Φ.

(A1) KLADOS TOURS - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 96-53 
Διαιτητές: Θεοδωράκης Ε. - Καθαράκης Β. 
Δεκάλεπτα: 22-13, 24-13, 28-11, 22-16 
KLADOS TOURS (Κλάδος Π., Jovanovic B.): Petway B. 30(3), Περδίκης Β., Κλάδος Π. 9(1), Πετρίδης Ι. , Καραδάκης Ν. 10, Καραβάνης Ν. 16(1), Ιερωνυμάκης Κ. 6, Ορφανουδάκης Γ. 8, Γαβράς Ι. 6, Robinson J. 11.   
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης Χ.): Λίτινας Δ. 8(2), Τρανταλίδης Χ., Νταουντάκης Ε. 15(2), Χατζηδάκης Ε., Καλλιγιάννης Ε. 8, Ροδινός Ε. 4, Παπαδάκης Γ. 8, Οικονομάκης Λ. 10(1), Μιχαλάκης Γ.

(A1) ZGAS.GR – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 61-56 
Διαιτητές: Καθαράκης Β. - Βλάσης Κ. 
Δεκάλεπτα: 14-23, 23-13, 9-11, 15-9 
ZGAS GR(Ανδρονικίδης Α.): Τσαπάκης Ν. 3(1), Οικονομάκης Κ. , Ζουμπουλάκης Ν. 6, Ρουλιος Κ. , Μιχαλάκης Μ. , Μποτονάκης Σ. 17, Πεδιαδίτης Δ. 16(2), Ρούλιος Α. 14, Περιστεράκης Ι, Ταταράκης Ε. 5(1). 
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ(Αραμπαζόγλου Α.): Αραμπαζόγλου Α. 1, Μοσχάκης Κ. 4, Ανεζάκης Ε. 9(3), Γιαννούλης Δ. 7(1), Συριανόγλου Γ. 5(1), Αλυγιζάκης Ε. 4, Παπαδάκης Θ. 18, Σαββοργινάκης Β. 4, Δρουδάκης Γ. 4.

Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2023
(A2) OLYMPIC/DELARTE - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 45 - 42
Διαιτητές: Λελεδάκη, Βλάσσης
Δεκάλεπτα: 12-16,10-14, 16-02, 07-10.
OLYMPIC/DELARTE (Φοβάκης): Παυλάκης Ι. 3(1), Αποστολάκης Ν. 7(1), Βασιλόπουλος Π. 6, Κατσαβίδης Α. 7, Παρασίδης Κ. 2, Βασιλάκης Α. 2, Πατέρας Ν. 11(2), Σαρτζετάκης Σ. , Κατσαντώνης Ι. , Αρσενίδης Γ. 7, Κατσαντώνης Γ. 
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Λιάκος Ν. 11(1), Ξανθάκης Μ. , Μάσκας Θ. 5(1), Παλτατσίδης Σ. , Διαμάντης Π. 10(1), Καβρουλάκης Β. , Ξενιτόπουλος Σ. , Λεβεντάκης Χ. 3, Ζερβουδάκης Π. 7, Κάβουρας Γ. , Ωττας Δ. 4(1), Φίτσιος 2.

(A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 66 - 69
Διαιτητές: Καθαράκης, Λελεδάκη
Δεκάλεπτα: 15-15, 10-21, 18-20, 23-13.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Βλάσσης): Δαδανης Α. 4, Ματθαιουδάκης Λ. 5(1), Καραρίζος Γ. 4, Σεγρεδάκης Ν. 17(3), Αστρινάκης Γ. 4, Δάσκαλος Μ. 14(2), Καριώτης Σ. 5, Τανισκιδης Χ. , Λεβέντης Θ. 9(3), Κοζώνης Ι. , Ξυλούρης Θ. 4, Χατζιδάκης Ι. 4
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Λελεδάκης): Καπαρός Ε. 30(3), Κράνας Α. 4, Χρυσικός Δ. 23(2), Κιοσσες Ε. , Κασάνης Γ. , Παπαδογιάννης Ν. 7(1), Μέξης Ι. 2, Σειραγάκης Β. 3(1).
(A1) HAAGEN DAZS BC – ΣΠΗΛΙ BC 66 – 72
Διαιτητές: Καθαράκης, Πετρόπουλος
Δεκάλεπτα: 20-20, 15-14, 20-20, 11-18.
HAAGEN DAZS BC (Γκόγκιτσας): Φοβάκης Ι. 30(5), Ξενίδης Γ. 4, Μπονατάκης Γ. , Πλεμμένος Θ. 8(1), Θερμιώτης Ι. 12, Χατζηδάκης Μ. 12(1)
ΣΠΗΛΙ (Παπαδογιαννάκης): Κατσαντώνης Ι. 14, Χρυσουλάκης Α. 4, Παπαδάκης Χ. , Οικονομίδης Γ. 21(2), Συντιχάκης Ι. 10(2), Παπαδογιαννάκης Γ. 13(3), Παπαδάκης Γ. 2, Ζουμπεράκης Κ. 8
(A1) ARKADI BC – PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 62-65 παρ., (57-57 καν.)
Διαιτητές: Πετρόπουλος,Θεοδωράκης
Δεκάλεπτα: 13-08, 15-23, 08-11, 21-15, παρ. 05-08
ARKADI BC (Αλεξανδράκης): Καρατζέτζος Κ. 2, Καλλιτσουνάκης Γ. 17, Θωμαδάκης Η, 8, Βουρβαχάκης Α. 15(3), Βασιλάτος Ι. , Λιοδάκης Ν. 10(1), Βαρανακης Ε. 8, Αγγελάκης Ι. 2
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Τσαχάκης): Χριστινάκης Β. 22(3), Κιουρτσιδάκης Ν. , Σταυρουλάκης Α. 5, Βασιλάκης Ε. 12(1), Μαραγκουδάκης Β. , Νύκταρης Κ. 15(3), Δολιανίτης Δ. 11(1)
(A1) KOUMOI BC – BEST CAR BC 73-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Βλάσσης.
Δεκάλεπτα: 16-08, 21,09, 19-09, 16-13.
KOUMOI BC (Καίσαρης Θ. - Μίχας Κ.): Μίχας Κ. 10, Πολυδωρόπουλος Κ. 13(2), Κυδωνάκης Σ. 11(1), Τσιχλής Ε. 8, Μαμαλάκης Σ. 9(1), Σαπουντζής Γ., Λεβάκης Μ. 9(2), Καίσαρης Θ. 16(1).
BEST CAR BC (Χριστουλάκης Χ., Σταυρουλάκης Α.): Παπαδάκης Α. 2, Χατζηδάκης Ν. 12(1), Κανταρτζής Κ., Κλάδος Κ. 8(2), Busovska M. 2, Κοντουδάκης Ε. 15(1).

Πέμπτη 26 Ιανουαρίου 2023

Πρόγραμμα 5ης Αγωνιστικής Α1 & 6ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας του 28ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2022-2023, "Πάνος Μαθηνός"

Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2023
15:00 (A2) L’ ETOILE DU SUD – Κ.Ρ.ΕΠΑΛ.
17:00 (A2) ΓΙΑΤΡΟΙ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
19:00 (A1) KLADOS TOURS - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
21:00 (A1) ZGAS.GR – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

Κυριακή 29 Ιανουαρίου 2023
13:00 (A2) OLYMPIC/DELARTE - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
15:00 (A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΧΟΡΕΥΤΕΣ
17:00 (A1) HAAGEN DAZS BC – ΣΠΗΛΙ BC
19:00 (A1) ARKADI BC – PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
21:00 (A1) KOUMOI BC – BEST CAR BC

Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023

Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας του 28ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2022-2023, "Πάνος Μαθηνός"

Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023
(A2) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΡΑΨΩΔΙΑ 65-68
Διαιτητές: Λελεδάκη Σ., Θεωδοράκης Ε.
Δεκάλεπτα: 11-19, 17-14, 12-20, 25-15.
ΔΣΡ "Χάρης Καλαϊτζάκης" (Μίχας Κ.): Αργυρόπουλος Α. 26(6), Τζανουδάκης Σ. 4, Μαραγκουδάκης Κ., Καλαϊτζάκης Α. 10, Σακελλαρίδης Δ. 2, Παναγιωτάκης Μ. 17(1),  Παπαδάκης Ι. Ι., Προκοπάκης Η., Παπαδάκης Ι. Ε., Σαρτζετάκης Μ., Δαφέρμος Ε. 6(1).
ΡΑΨΩΔΙΑ (Ανταλής Α.): Χόμπης Γ. 4, Κριτσωταλάκης Μ. , Ζουμπεράκης Ν. 4, Romaneko V. 22(5), Ασβεστας Κ. , Χόμπης Β., Μιχελής Π. , Χειμωνάκης Ν., Bortnychuk I. 7(1), Καπετανάκης Ι. 6(2), Μπουτσιας Σ 19(1), Ξενάκης Ε. 6.

(A2) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ/PHARMAFRESH – ΕΛ.ΑΣ 60-62 παρ. (57-57 καν.)
Διαιτητές: Πετράκης, Σταυρουλάκη.
Δεκάλεπτα: 17-18, 05-09, 08-11, 27-19, 03-05 παρ.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ/PHARMAFRESH (Παπαδοσηφάκης Σ., Βροντάκης Γ.): Μπενάκης Γ. 17(3), Παλαφούτης Σ. 3(1), Λιάκος Δ. 21(3), Ξηρας Μ. 13(1), Απανωμεριτάκης Χ., Χηνιαδης Φ., Σταυρουλάκης Γ., Σταυρουλάκης Γ., Reher B. , Βροντάκης Γ. 7(2), Φουσταλιεράκης Γ.
ΕΛ.ΑΣ (Δαμανάκης Κ.): Δαμανάκης Κ. 26(8), Κοτσίλης Α. 12(1), Καρυπίδης Α. 4, Κυριακάκης Κ. 12, Βαρδάκης Λ., Πατακός Ε. 1, Γαβαλάς Σ. , Μαλλιαρός Ν. 2,  Μακαρδόνας Δ. 1, Βελονάκης Η. 4..

(A1) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – BARS ΡΕΘΥΜΝΟΥ 50-36
Διαιτητές: Βλάσσης Κ, Μάλαμας Μ.
Δεκάλεπτα: 14-09, 11-07, 16-13, 09-07.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός Β.): Λιάκος Ν. 6, Ξανθάκης Ε. 5(1), Καβρουλάκης 4, Τσιντζη Ε., Κατσόγιαννος Α., Διαμαντης Π. 11, Ξενιτόπουλος Σ.2, Λεβεντάκης Δ., Ζεβρουδάκης Π. 11,  Τσιμπούρης Κ., Παλτατσίδης Σ. 9(1), Φίτσιος Δ. 2.
BARS ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κεραμιανάκης Δ.): Περιπριράκης Ι. 3(1), Δημάκης Ι. 7, Ταταράκης Α., Βασιλείου Ρ., Χόμπης Ε. 7(1), Ματζουνέας Ε. 7(1), Σπαντιδάκης Μ. 8(1), Δοξαστάκης Ε., Γιακουμάκης Α. 9(1), Αντωνίου Α.

Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023
(A2) ΟΙΩΝΟΣ/ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΤΡΟΙ 55-21
Διαιτητές: Λελεδάκη, Βλάσσης
Δεκάλεπτα: 19-07, 19-09, 09-08, 13-02.
ΟΙΩΝΟΣ/ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ (Αντουράκης): Δημητριάδης Ρ. , Δούζινας Γ. 7, Καλαϊτζάκης Μ. 11(3), Σταυρουλάκης Ν. 12, Γαλερός Σ. 9(1), Χριστουλάκης Χ. , Δούβρος Ν. 4(1), Σταυρουλάκης Π. 4, Σκούφογλου Γ. , Χριστοδούλου Λ. 6, Σταματάκης 2.
ΓΙΑΤΡΟΙ (Λίτινας): Γιακουμάκης Γ. 4, Γιακουμάκης Μ. , Τζανάκης Γ. 5, Πελτέκης Α. , Σταυρουλάκης Θ. , Βαρούχας Μ. 2, Μαρίνος Γ. , Παυλιδάκης Σ. , Σιβαρόπουλος Α. , Καθαράκης Φ. 4, Σαμωνάκης Μ. 2, Ζαχαράκης Α. 4.

(A2) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – L ETOILE DU SUD 33-38
Διαιτητές: Λελεδάκης, Μάλαμας
Δεκάλεπτα: 13-02,05-18, 09-08, 06-10.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Νικολάου Γ.): Καλογεράκης Γ. 7(1), Νικολάου Γ. 2, Χουστουλάκης Ε. 6, Λαζαράκης Η. 2, Σημαιωνίδης Κ. 4, Σπίτας Β. 10, Παλιεράκης Μ. , Παπαδόπουλος Χ. 2.
L ETOILE DU SUD (Παπιομύτογλου): Καθαράκης Β. 25, Μαυράκης Κ. 3, Ζουρμπάκης Σ. 7(1), Καλοείδας Α. , Παπαδάκης Ν. , Γαλλιός Ι. , Παυλιδάκης Γ. 3, Παπιομύτογλου Ζ. 

(A2) Κ.Ρ.ΕΠΑΛ. – THINK VILLA 49-48
Διαιτητές: Καθαράκης, Θεοδωράκης
Δεκάλεπτα: 19-08, 05-17, 12-14, 13-09.
Κ.Ρ.ΕΠΑΛ. (Τσαλμπούρης): Κόλκας Α. 2, Καραμήτρος Κ. 5(1), Ανδρεδάκης Σ. 9(1), Uglava G. 2, Κολοκάθης Π. 13(1), Μάνεσης Π. 3(1), Palucaj K. 15(3).
THINK VILLA (Παπαδάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 6(2), Παπαδάκης Μ. 11(2), Πολιουδάκης Σ. 12(2), Λαμπόβας Δ. , Πηγουνάκης Φ. 4, Καλογεράκης Ι. , Κουδουναράκης Λ. 8, Καμαρίτης Σ. 6(2), Κόκκινος Δ. 1.

(A2) ΤΡΑΠΕΖΕΣ – OLYMPIC/DELARTE 31 – 50
Διαιτητές: Καθαράκης, Θεοδωράκης
Δεκάλεπτα: 04-12, 12-21, 04-09, 11-08.
ΤΡΑΠΕΖΕΣ (Μαυραγάκης): Ρωμανιουδάκης Χ. 3, Σωμαθιανός Ε. , Σγούρος Δ. 1, Μαρίνος Ι. 9, Φαγκρέζος Ι. , Μπαγιαρτάκης Γ. 5(1), Μουλίτσας Δ. 10, Προκοπάκης Α. 
OLYMPIC/DELARTE (Φοβάκης.): Αρσενίδης Γ. 8, Παυλάκης Ι. 3(1), Πατέρας Ν. 8, Κατσαβίδης 15(1), Παρασύρης Κ. 7, Βασιλάκης Α. 4, Σαρτζετάκης Σ. , Κατσαντώνης Ι. 5.

Τρίτη 17 Ιανουαρίου 2023

Πρόγραμμα 5ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας του 28ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2022-2023, "Πάνος Μαθηνός"

Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023
15:00 (A2) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΡΑΨΩΔΙΑ
16:45 (A2) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ/PHARMAFRESH – ΕΛ.ΑΣ.
18:30 (A1) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – BARS ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023
14:45 (A2) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – L ETOILE DU SUD
16:30 (A2) Κ.Ρ.ΕΠΑΛ. – THINK VILLA
18:15 (A2) ΤΡΑΠΕΖΕΣ – OLYMPIC/DELARTE
20:00 (A2) ΟΙΩΝΟΣ/ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΤΡΟΙ