Α2 - Α'

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Α' Ομίλου 2017-2018
Βαθμολογία στην Α2 Κατηγορίας Α' Ομίλου του 23ου  Εργασιακού
Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2017-2018

TEAMS
Pts
MD
W
L
F
A
+/-
1.
4
2
2
0
108
74
34
2.
4
2
2
0
95
66
29
3.
4
2
2
0
91
81
10
4.
3
2
1
1
103
105
-2
5.
3
2
1
1
94
94
0
6.
3
2
1
1
100
101
-1
7.
2
1
1
0
48
42
6
8.
2
2
0
2
85
98
-13
9.
2
2
0
2
91
103
-12
10.
2
2
0
2
68
99
-31
11.
1
1
0
1
30
50
-20

Πρόγραμμα Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α' Ομίλου (2017-2018)
* ΠΙΘΑΝΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ 2017-2018
CRETAN INOXΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
45 - 36
ΡΑΨΩΔΙΑTHINK VILLA
42 - 48
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
54 - 47
DOMEKΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
38 - 41
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODEΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
50 - 44
ΙΑΤΡΟΙbye
CRETAN INOXΙΑΤΡΟΙ
50 - 30
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
58 - 49
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥΡΑΨΩΔΙΑ
50 - 43
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
53 - 47
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODEDOMEK
58 - 30
THINK VILLAbye
3η Αγωνιστική (περισσότερα εδώ)
ΙΑΤΡΟΙTHINK VILLA
17/12/2017
19:00
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣCRETAN INOX
17/12/2017
15:30
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
17/12/2017
17:15
ΡΑΨΩΔΙΑΟΙΩΝΟΣ / BARCODE
16/12/2017
20:00
DOMEKΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
16/12/2017
18:15
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥbye

4η Αγωνιστική (περισσότερα εδώ)
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣΙΑΤΡΟΙ
13-14/1/2018
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥTHINK VILLA
13-14/1/2018
CRETAN INOXΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
13-14/1/2018
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑDOMEK
13-14/1/2018
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙΡΑΨΩΔΙΑ
13-14/1/2018
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODEbye
5η Αγωνιστική (περισσότερα εδώ)
ΙΑΤΡΟΙΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
27-28/1/2018
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
27-28/1/2018
THINK VILLAΟΙΩΝΟΣ / BARCODE
27-28/1/2018
DOMEKCRETAN INOX
27-28/1/2018
ΡΑΨΩΔΙΑΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
27-28/1/2018
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙbye

6η Αγωνιστική (περισσότερα εδώ)
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΙΑΤΡΟΙ
3-4/2/2018
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODEΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3-4/2/2018
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣDOMEK
3-4/2/2018
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙTHINK VILLA
3-4/2/2018
CRETAN INOXΡΑΨΩΔΙΑ
3-4/2/2018
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑbye
7η Αγωνιστική (περισσότερα εδώ)
ΙΑΤΡΟΙΟΙΩΝΟΣ / BARCODE
24-25/2/2018
DOMEKΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
24-25/2/2018
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
24-25/2/2018
ΡΑΨΩΔΙΑΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
24-25/2/2018
THINK VILLAΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
24-25/2/2018
CRETAN INOXbye
8η Αγωνιστική (περισσότερα εδώ)
DOMEKΙΑΤΡΟΙ
10-11/3/2018
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙΟΙΩΝΟΣ / BARCODE
10-11/3/2018
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣΡΑΨΩΔΙΑ
10-11/3/2018
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
10-11/3/2018
CRETAN INOXTHINK VILLA
10-11/3/2018
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣbye
9η Αγωνιστική (περισσότερα εδώ)
ΙΑΤΡΟΙΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
17-18/3/2018
ΡΑΨΩΔΙΑDOMEK
17-18/3/2018
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODEΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
17-18/3/2018
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥCRETAN INOX
17-18/3/2018
THINK VILLAΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
17-18/3/2018
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣbye
10η Αγωνιστική (περισσότερα εδώ)
ΡΑΨΩΔΙΑΙΑΤΡΟΙ
24-25/3/2018
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
24-25/3/2018
CRETAN INOXΟΙΩΝΟΣ / BARCODE
24-25/3/2018
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣTHINK VILLA
24-25/3/2018
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
24-25/3/2018
DOMEKbye
11η Αγωνιστική (περισσότερα εδώ)
ΙΑΤΡΟΙΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
31/3-1/4/2018
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙCRETAN INOX
31/3-1/4/2018
THINK VILLADOMEK
31/3-1/4/2018
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODEΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
31/3-1/4/2018
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
31/3-1/4/2018
ΡΑΨΩΔΙΑbye
http://www.konkuri.com/tournaments/efd704b81c
https://www.enjore.com/en/tournament/95080/a2-a-2017-2018/stream/