Σάββατο, 18 Νοεμβρίου 2017

Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2017
 (Α2-A) DOMEK – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 38-41
Διαιτητές: Αρτεμάκη Δόμνα, Χριστινάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 14-08, 24-21, 26-35, 38-41.

DOMEK (Δούκας) : Παπαδάκης 4, Δούκας 8(2), Παλιεράκης 7, Καλλιγας 6(1), Ντρέκο, Κατσαντώνης, Λαγουδάκης 8, Αποστολάκης 5(1). 
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Καπετανάκης) : Λαμπρινός 2, Τερζιόγλου 1, Νικολάου, Χουστουλάκης, Μαθιουδάκης 26(1), Ξενίδης 4, Δασκαλάκης 8, Καλαϊτζάκης Γ., Σφακιανάκης, Δασκαλάκης Ν., Καλησπεράκης. 

(Α2-Α) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 54-47
Διαιτητές: Αρτεμάκη Δόμνα, Χριστινάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 09-15, 19-54, 40-40, 54-47.
 
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς) : Μαρίνος 16(1), Βότζης 16(1), Βουλούμπασης 4, Γρηγοράκης 5(1), Καλλέργης 2, Βαμβακάς, Παραδισανός 4, Γαβράς 3(1), Μάνεσης 3(1), Ζαμπετάκης 1. 
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Φανουργάκης 2, Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 19, Καλαϊτζάκης Α. 7, Σακελλαρίδης 2, Γεωργαλής, Πετροπουλάκος, Λαλιώτης 5, Πετράκης, Παπαδάκης, Ι, Προκοπάκης 2, Αργυρόπουλος 8(2).

Kυριακή 19 Νοεμβρίου 2017
(Α2-Α) CRETAΝ INOX - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 45-36
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Μαρινάκης Θεοχάρης
Δεκάλεπτα: 13-06, 22-21, 34-27, 45-36
 
CRETAΝ INOX (Θανάσης): Ψωμάς 2, Γκόγκος, Λιαδάκης 2, Βελονάκης, Κερυπίδης 13(1), Θεοδωρόπουλος, Κυλάφης 5, Κατσαβίδης 5, Λεωνιδάκης 14, Μαραρδονας 4. 
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Παλτατσίδης 3(1), Λίακος 4, Διαμαντής 2, Σταυριανάκη, Παπαντριανταφύλλου 7, Δαμιανός 3(1), Λεβεντάκης, Μισιργής 4, Νικολιδάκης 13(2), Μανολουδάκης. 

(Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ – THINK VILLA 42-48
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Μαρινάκης Θεοχάρης
Δεκάλεπτα: 07-15, 16-20, 29-30, 42-48.

ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ) :
Χόμπης Γ. 6, Παλαφούτης 10(1), Τσικινάς 5, Πατεράκη, Ξενάκης 2, Νιωτάκης 1, Βερτίτσης 8(2), Ψαθάκη, Βερικάκης, Πολυμίλης 7(1), Χόμπης Β. 3
THINK VILLA (Πλεμένος-Πηγουνάκης):
Καμαρίτης, Αντωνίου 11(1), Πολιουδάκης 5, Καζίλας 10, Πηγουνάκης 10, Περιστεράκης 6, Κόκκινος 6, Αστρινάκης, Στεριάκης.

ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 2017-2018

(Α2-Α) ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE – ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 50-44
Διαιτητές: Μαρινάκης Θεοχάρης, Μπουζουνιεράκης Κώστας
Δεκάλεπτα: 07-13, 22-18, 31-27, 50-44
 ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Γιαννακάκης) : Σταυρούλάκης 8, Αντωνογιαννάκης 2, Λίτινας 5, Γαλερός 21(3), Κλάδος, Δούβρος 2, Καραογλάνης 4, Αντωνόπουλος 2, Γαμβρέλας 4, Καλιτσουνάκης 2. 
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 14(1), Σταράς, Λαλεδάκης 1, Τσόγκας, Βασιλάκης 2, Παναγιουλάκης, Καλυβιανάκης 8, Μεξης, Ρουμαντζής, Μαραγκουδάκης 14(2), Διβανής 5.

ΡΕΠΟ: (Α2-Α) ΙΑΤΡΟΙ