Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017

Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 2η Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2017
(Α2-B) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ  59-42
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 17-09, 37-15, 53-24, 59-42
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης) : Σπανός 3, Λαδάκης 7(1), Παλαφούτης, Τζανιδάκης 23, Διλιππάκης 8(1), Καλοειδάς 6, Βαρδάκης 4, Φουντιδάκης, Κοπανάκης 8.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Πολοπετράκη 6, Παπαδοπούλου 9(3), Πασχαλίδη, Ρόμπου, Μαστροκώστα 2, Κρεμασμενάκης 2, Βουρδούμπα 2, Ξανθέα Θ. 2,  Καζά 19(2), Ξανθέα Ι.

(Α2-Β) BUENO HOTEL – KLADOS TOURS  52-73
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 10-20, 31-41, 42-57, 52-73.
BUENO HOTEL (Σταυρουλιδάκης) : Αδρονικίδης 6, Σταγκουράκης 4, Σταυρουλιδάκης 2, Κοπανάκης 9(1), Χατζάκης 4, Αδρεαδάκης 5(1), Σταθοπούλου 6(2),  Αρσενίδης 13.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς) : Χριστουλάκης 39(7), Γερακάκης 8, Κλάδος 6, Περάκης, Πετρίδης 2, Κανελάκης, Νταουντάκης 4, Γιοβάνοβιτς, Καθαράκης 14.

(Α1) MUEBLO PLUS - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 51-35
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 19-08, 39-19, 38-28, 51-35.
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης) : Κοντουδάκης 7, Θυμάκης, Βασιλάκης, Τσιλιεδάκης Λ. 4, Χατζηδάκης 11(2), Κλάδος 8(2), Ρακιντζής 2, Καλιδωνάκης 7, Φίλας 8, Βρακίδης, Παπαδάκης 4.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Ρούλιος Α. 9, Αντουράκης 4 Οικονομάκης 2, Αποστολάκης 11, Ρούλιος Κ. 2, Ζουμπουλάκης 4, Λαδάκης Ν. , Χατζησπύρος 3(1).

(Α1) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – HAAGEN DAZS 40-78
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 15-26, 18-40, 29-65, 40-78.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 8(2) , Ξανθόπουλος 2 , Παπαδάκης 11(1), Παναγωτάκης 6 , Σαβοργιαννάκης Β. 11(1) , Σερσέμης 2.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης) : Θερμιώτης 11(1), Κούμουλος 25(5), Πλεμμένος 4, Χατζηδάκης 5(1), Καλαϊτζάκης 9(3), Βασιλείου 3(1), Λαγουδάκης 12(2), Μπονατάκης, Γκοκίτσας 9(2).

Kυριακή 26 Νοεμβρίου 2017
(Α2-Β) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ -  L' ETOILE DU SUD 45-42
Διαιτητές: Ρόμπου Βενετία, Σαλβαράκη Μυρτώ
Δεκάλεπτα: 06-11, 19-22, 30-31, 45-42.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Φουσταλιεράκης) : Πετράκης, Πανόπουλος 2, Μπέντζαμιν, Θεοφωράκης 2, Απανωμεριτάκης 5, Βροντάκης 18(1), Σταυρουλάκης Γ. 7(1), Ζουμπεράκης 2, Φουσταλιεράκης 9.
L' ETOILE DU SUD (Βουτσαδάκης): Βουτσαδάκης 7, Παπαδάκης Ν. 4, Βαρούχας 10(2), Γαλλιός 2, Παυλιδάκης Γ.12, Γαλεράκης, Μαυράκης 7.   

(Α2-B) MACRON STORE - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 59-29
Διαιτητές: Ρόμπου Βενετία, Σαλβαράκη Μυρτώ
Δεκάλεπτα: 11-05, 25-13, 41-19, 56-29.
MACRON STORE (Δοξαστάκης) : Τσαφαράκης 7, Δοξαστάκης 2,  Μπενάκης 15(2), Σαρχωσης 2, Κόνιας 2, Αυγέρης 2, Δασκαλάκης 4,  Κάβουρας 5(1), Καρατζέτζος Κ. 11(1), Καρατζέτζος Γ. 6.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος) : Βαβουράκης 4, Αντωνάκης 3, Καζάνης, Περάκης 10,  Ζάχος 2, Κυριακάκης 8, Γιαννούλης 2.

(Α2-Β) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ - ΣΥΦΑΡ 37-47 
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 10-12, 16-26, 22-37, 37-47.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης Μ.) : Χειμωνίδης 10, Σωμαθιανός, Ζιάνας 2, Πλευράκης 5, Κεραμιανάκης, Κονταξάκης 5(1), Μπεγέτης, Μπαγιαρτάκης, Προκοπάκης 15.
ΣΥΦΑΡ (Κούνουπας Α.) : Κούνουπας Β. 2, Ζερβουδάκης, Κούνουπας Α., Χηνιάδης 4, Κριτσωτάκης 22(2), Ζερβουδάκης 19, Αδραμής.

(Α1) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 76-34
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 19-1, 35-14, 61-26, 76-34.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Πατέντας) : Πολυδορόπουλος 7(1), Μαλλιαρός 6, Θανάσης 2, Μαμαλάκης Σ. 4, Κυδωνάκης 18(2), Τσιχλής 14(4), Μαμαλάκης Ν. 4, Φουντουκίδης 16(2), Πατέντας, Μουλίτσας 5(1).
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Κατσαντώνης 5, Συριανόγλου 3(1), Μαραβελάκης, Θεοδοσόπουλος Σ. 1, Περαντωνάκης 3, Θεοδοσόπουλος Μ. 8(1), Τσιμπισκάκης 10, Μοσχάκης.
(Α1) XPRESS COPY - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 67-78
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 17-19, 35-40, 54-58, 67-78.
XPRESS COPY (Χατζηδάκης) :  Κεγιαδάκης 10, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 16, Γκάτσιας 16(2), Σπιτάς 5, Ζουμπεράκης 17, Γιαννούλης 3(1), Πιοτογιαννάκης.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης) : Φωτάκης 10, Πελιβανίδης 14, Μανέτας 6, Τρανταλίδης 3(1), Αντουράκης 4, Λαμπαρδάκης 21(1), Χαιρέτης 4, Σεγρεδάκης 16(2).
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ  89-66
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 24-12, 50-22, 66-39, 89-66
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 8 (2), Κιουρτσιδάκης 2, Μαραυγάκης 28 (6), Χατζηκωνσταντίνου 19 (1), Νικολακάκης, Κωνσταντινίδης 2, Βασιλάκης 30 (6).
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Ψαρουδάκης 1, Μυλωνάς, Ζούκης 6, Μίγκλης 10, Ηλιόπουλος 4,Καρακεσίσογλου 4, Αναγνωστόπουλος 7, Παπαγρηγορίου 14 (3), Θεοδωρόπουλος 2, Κόης 8, Στάμος 10.
 
PLATANOS TOURS – Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 59-72
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Φιλιππάκης
Δεκάλεπτα: 12-23, 31-40, 44-56, 59-72
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Μ.): Κλειδαράς 11 (3), Καρπουζάκης 15 (2), Δαμανάκης 16 (3), Αγγελάκης 7 (1), Κανταρτζής 2, Βουγιουκαλάκης Μ. 2, Βουγιουκαλάκης Ε., Βελονάκης 6.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ
B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 5, Κλήμος 7, Κανακάκης 2, Μπούτσιας 16, Παπαδογιαννάκης Γ. 16 (2), Καίσαρης 13 (2), Παπαδάκης 5, Καλογεράκης 4, Παπαδογιαννάκης Π. 3 (1), Οικονομίδης 11 (2).

ΡΕΠΟ: (Α2-Β) SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ