Σάββατο, 13 Οκτωβρίου 2018

Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και Α2-Β' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 13 Οκτωβρίου 2018
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 2018-2019

(Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 32-29
Διαιτητές: Δημητρουλάκης Μανώλης, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 08-01, 14-13, 26-19, 32-29.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος):  Λιάκος, Σταυριανάκη 4, Παλτατσίδης, Παπατριανταφύλου, Ξενιτόπουλος, Λεβεντάκης, Τσιγκουλης 13(1), Νικολιδάκης 11(1), Καβρουλάκης 4.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Παπαδοπούλου 6(2), Γιαλαμά 8(2), Πασχαλίδη, Ανταλης, Μαστροκώστα 2, Κιπ, Βουρδουμπά, Γιαπιτσογλου, Βλάσης 4, Κόης 9

(Α2-Α) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 42-37
Διαιτητές: Δημητρουλάκης Μανώλης, Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 08-12, 18-17, 28-23, 42-37.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης): Δαγαράκης 3, Τεριζογλου 3, Νικολάου 5, Χουστουλάκης, Λαμπρινός, Λαγουδάκης 5(1), Δασκαλάκης Μ. 5, Κεφαλογιάννης 16, Σφακιανάκης, Καλισπεράκης.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης, Ηλιάκης): Γιακουμπής 4, Σωμαθιανός 2, Ζίανας, Πλευράκης 3(1), Νικολουδάκης 4, Ηλιάκης 2, Παναγιωτόπουλος 10, Μπαγιαρτάκης, Κονταξάκης 11, Προκοπάκης 6.

(Α1)  NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ – ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ 59-68
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 12-14, 26-34, 40-51, 59-68.
NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ (Θανάσης): Ψωμάς 5, Καρυπίδης 8, Βελονάκης, Κατσαβίδης 17, Αρσενίδης 8, Κυλλάφης 1, Λεωνιδάκης 8, Μακαρδονας 12(1).
ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 12(4) , Σαπουνζής 2, Τσιχλής 17(3), Ξανθόπουλος 2, Παρθενιώτης 2, Παπαδάκης Θ. 25(4), Σαβοργιαννάκης Β. 5(1) , Σερσέμης 3.

(Α1)  HAAGEN DAZS – PROJECT PLUS IKE 56-50
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 12-08, 21-21, 32-39, 56-50.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Φιτζανάκης 4, Καλαϊτζάκης 18(2), Σπιτάς 9, Μπονατάκης, Χατζηδάκης Μ. 2, Γκογκίτσας 7(1), Πλεμμένος 11(1), Θερμιώτης 5.
PROJECT PLUS IKE (Τσιλεδάκης Λ.): Καλυδωνάκης 6(2), Κυριτάκης 13(2), Μαρίνος, Τσιλεδάκης Λ. 5(1), Χατζηδάκης 3(1), Κλάδος, Ρακιτζής 3(1), Κοντουδάκης 10, Καλφι 4, Φιλα Κ., Παπαδάκης Α. 6.

Kυριακή 14 Οκτωβρίου 2018
(Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 43-62
Διαιτητές: Καθαράκης, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 13-13, 25-33, 36-44, 43-62
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ.): Χόμπης Γ. 2, Σταματάκης 4, Ξενάκης 13 (1), Νιωτάκης 2, Βεργίτσης, Αθανασιάδης 2, Μαλανδρίνος, Χόμπης Β. 2, Καρίμποφ 7 (1), Παλαφούτης 11 (3).
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περράκης): Βαμβουράκης 18, Κεφαλογιάννης 14, Λαδάκης, Καραδάκης Ν. 9, Αντωνάκης, Πολιτάκης 13, Περάκης 6, Ζάχος, Κανακάκης, Λιανδρής 2, Λιανέρης.


(Α2-Α) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. 52-55
Διαιτητές: Φλουρής, Σιβαρόπουλος
Δεκάλεπτα: 16-21, 26-33, 37-39, 52-55
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Σπανός, Τζαγκαράκης, Παπαδογιαννάκης 3, Δροσουλάκης 20, Μονογιός 2, Λαδάκης 16 (4), Τζανιδάκης, Σκούφογλου 2, Καπετανάκης 3 (1), Συμεωνίδης 4, Φουντιδάκης 2.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Σταυρουλάκης Ν. 9 (1), Γαλερός 7 (1), Κλάδος 3 (1), Δουζίνας 7 (1),  Δούβρος 16 (1), Σταυρουλάκης Π. 6, Αντωνόπουλος 7, Καλιτσουνάκης.


Α2-Α) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - ΓΙΑΤΡΟΙ 54-48
Διαιτητές: Φλουρής, Σιβαρόπουλος
Δεκάλεπτα: 15-07, 30-17, 39-37, 54-48
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Πετράκης): Πετράκης, Θεοδωράκης, Ξηρας 19(1), Απανωμεριτάκης 2, Πανόπουλος 2, Σταυρουλάκης, Ρεχερ, Βροντάκης 10 (1), Φουσταγιεράκης 4, Φωτάκης 17 (2), Κορωνάκης.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Γούδας 13 (1), Κόκας, Βλαχοπάνος, Ζαχαράκης 8 (1), Γιακουμάκης 2, Τζανάκης 7, Αργυρίου 10, Παρασκάκης 5, Παπαδόπουλος 3, Μουχασίρης, Ανδρονικίδης, Σιβαρόπουλος.
 

(Α2-Α) PLATANOS TOURS – KLADOS TOURS 44-36
Διαιτητές: Χριστινάκης Β., Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 07-05, 10-17, 25-29, 44-36
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 8 (1), Δαμανάκης 13 (1), Αγγελάκης 16, Σκέρλος, Ζουμπεράκης, Βουγιουκαλάκης Μ. 5, Κανταρτζής, Περδίκης, Μαλλιαρός 2.

KLADOS TOURS (Κλάδος): Καραμπατσάκης, Κλάδος, Περακάκης, Κανελλάκης 4, Νταουντάκης 16, Γιοβάνοβιτς 1, Καθαράκης 11 (1), Γερουκάκης 4.

 PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 2018-2019
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 2018-2019
(Α1)  PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 66-37
Διαιτητές: Καθαράκης, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 21-11, 36-21, 53-30, 66-37
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης-Χατζηκωνσταντίνου): Χριστινάκης 6 (2), Πατέρας 3 (1), Σταυρουλάκης 2, Κιουρτσιδάκης, Νύκταρης 13 (3), Νταλιάνης 6, Μαραυγάκης 20 (3), Νικολακάκης, Κωνσταντινίδης 1, Χατζηκωνσταντίνου, Μπιρλιράκης 2, Βασιλάκης 13 (1).
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 1, Κατσαντώνης 10, Γιαννούλης 5 (1), Λυκάκης 4 (1), Ανεζάκης 5, Αραμπατζόγλου, Τσιμπισκάκης 10 (2), Δρουδάκης 2.

 Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 2018-2009
ΦΟΙΤΗΤΕΣ 2018-2019
(A1)  Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – ΦΟΙΤΗΤΕΣ  65-55
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Λόλι
Δεκάλεπτα: 22-17, 34-19, 47-30, 65-55
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης-Κανακάκης): Συντυχάκης 2, Ζουμπεράκης 18, Μίχας 7 (1), Καλογεράκης, Χρυσουλάκης 14, Παπαδάκης 3 (1), Παπαδογιαννάκης Γ. 9 (1), Θεοδοσουλάκης, Παπαδογιαννάκης Π., Οικονομίδης 12 (1).

ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς):
 Σαρρής 2, Λίτινας 5 (1), Καρακεσίσογλου 13, Ψαρουδάκης 6, Πελιβανίδης 16 (1), Ζούκης, Τσίχλης, Σεγρεδάκης 11 (3), Γαλυφιανάκης, Θεοδωρόπουλος, Κατάκης.
 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 2018-2019
SAILING EXPERIENCE 2018-2019

(A1)  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – SAILING EXPERIENCE 50-53
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Λόλι
Δεκάλεπτα: 08-11, 15-16, 29-29, 50-53.

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 6, Γκάτζιας 2, Ορφανουδάκης 14, Θωμαδάκης, Τρανταλίδης, Χόμπης, Λαμπαρδάκης 5, Μιχαλάκης 4, Κανουπάκης 4(1), Μαθηνός 9(1), Χαιρέτης 4.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης, Μακεδάκης 2, Ουρανός, Σταθόπουλος 8, Παυλιδάκης, Τσαχάκης 8(1), Τσαγκαρούλης 20(1), Παρασύρης 1, Καρπουζάκης 14(2), Κορωνάκης 15.

ΡΕΠΟ: (Α1) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ