Κυριακή, 21 Οκτωβρίου 2018

Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 2ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 20 Οκτωβρίου 2018
(Α2-Β) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΧΟΡΕΥΤΕΣ 38-54
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 11-15, 18-29, 25-39, 38-54.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Μαρίνος 3(1), Φραγκιαδάκης, Βότζης 9(1), Γρηγοράκης 7,  Παραδεισανός 6, Γαβράς 5, Μάνεσης 5(1), Μπαραδάκης 3(1).
ΧΟΡΕΥΤΕΣ(Καπαρός): Καπαρός 15(2), Σταρράς 8, Παπαδογιαννης Ν. 7, Μαραγκουδάκης 16(1), Μεξης 2, Λελεδάκης 2, Ρουμαντζής, Καζάνης, Παναγιουδάκης 4.

(Α2-Β) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ – WOW! PARKING 42-30
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 09-04, 18-13, 33-19, 42-30.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ(Γαβαλάκης Γ.): Πετράκης 5, Κυραμαρίος 2, Καλλιγιάννης Μ. 14(1), Περάκης, Κανακάκης 15, Πισκοπάκης, Λοθρες 4, Μαράτος 2.
WOW! PARKING (Δαμβουνέλας, Σαμψών): Πολυμίλης 10, Τσιμπισκάκης 3(1), Τσικινάς 4(1), Σταρράς 3, Κυριακάκης 3, Κουταλάς 3(1), Βελονάκης, Κουνδουράκης Γ. 4.

(Α1) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ 68-63
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης Ενδρίν Λόλι
Δεκάλεπτα: 14-20, 25-36, 47-50, 68-63.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Θανάσης): Πολυδωρόπουλος 2, Μαμαλάκης Ν. 9, Θανάσης 5, Μαμαλάκης Σ. 3(1), Κυδωνάκης 9, Καίσαρης 14(2), Φουντουδάκης 8, Μουλίτσας 1, Κανλής 17(2).
NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ (Καρυπίδης): Ψωμάς 3, Βελονάκης 4, Κατσαβίδης 13, Κυλλάφης 7, Λεωνιδάκης 23(2), Μακαρδονας 13(1), Θεοδωρόπουλος.

(Α1) PROJECT PLUS IKE – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 42-50
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης Ενδρίν Λόλι
Δεκάλεπτα: 09-09, 21-26, 33-41, 42-50.
PROJECT PLUS IKE (Φιλας): Κοντουδάκης 8, Ρακιτζής 6(2), Μαρίνος, Τσιλεδάκης Λ. 5, Χατζηδάκης 8(1), Κλάδος 2, Βασιλάκης 2, Παπαδάκης Α. 9(1), Κάντι, Καλυδωνάκης 2.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου, Θεοδορόπουλος): Μοσχάκης 1, Κατσαντώνης 16, Γιαννούλης 5(1), Λυκάκης 1, Ανεζάκης 12, Αραμπατζόγλου, Τσιμπισκάκης 6(2), Δρουδάκης 9.

Kυριακή 21 Οκτωβρίου 2018
(Α2-BOLYMPIC/BONOBO – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 21-39
Διαιτητές: Ενδρίν Λόλι, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 05-09, 11-12, 11-26, 21-39.
OLYMPIC/BONOBO (Κατσαβίδης): Δούκας 3(1), Παπουτσής 8, Μίλαν 2, Βασιλάκης, Μαθιουδάκης, Κατσαντώνης 2, Παλιεράκης 6.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης Κ.): Αντουράκης 7(1), Οικονομάκης Ι. 4(1), Ρούλιος Κ. 3(1), Ξενάκης 6(1), Οικονομάκης Κ. 8(2), Περιστεράκης 2, Ζουμπουλάκης Ν. 5, Αποστολάκης 4.

(Α2-Β) L'ETOILE DU SUD – THINK VILLA 28-33
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Ενδρίν Λόλι.
Δεκάλεπτα: 03-06, 13-17, 24-28, 28-33.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παυλιδάκης Γ. 17, Σταράκη 2, Παπαδάκης Ν. 2, Γαλλιός 4, Φραγκιαδάκης 3.
THINK VILLA (Πηγουνάκης): Αντωνίου 7(1), Ξενίδης 4, Πολιουδάκης 8, Καζίλας 6, Πηγουνάκης Φ. 2, Κουνδουράκης 2, Καναρίτης, Κόκκινος 2, Αστρινάκης 2.
(Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – HAAGEN DAZS  49-59
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 12-14, 20-25, 36-45, 49-59
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Σαρρής, Λίτινας 3 (1), Ψαρουδάκης 4, Πελιβανίδης 13 (1), Ζούκης 4, Μίγλης, Τσίχλης, Σεγρεδάκης 8 (2), Γαλυφιανάκης 3 (1), Φώτου 14 (1), Θεοδωρόπουλος, Κατάκης.
HAAGEN DAZS (Πλεμμένος-Ξενίδης): Λαγουδάκης 7 (1), Φιτζανάκης, Καλαϊτζάκης 18 (5), Σπιτάς 4, Βασιλείου, Μπονατάκης 3, Χατζηδάκης Μ. 4 (1), Γκογκίτσας 6 (2), Μητρόπουλος 3 (1), Πλεμμένος 14 (1).
(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – PHOTOEΚΦΡΑΣΗ  59-91
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 12-23, 25-41, 37-70, 59-91
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 5 (1), Γκάτζιας 7 (1), Ορφανουδάκης 19, Θωμαδάκης, Τρανταλίδης, Χόμπης 2, Λαμπαρδάκης 9, Κανουπάκης 2, Μαθηνός 7 (1), Χαιρέτης 8.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Πατέρας 5 (1), Σταυρουλάκης 7 (1), Κιουρτσιδάκης, Νύκταρης 11 (2), Μαραυγάκης 16 (2), Κωνσταντινίδης, Χατζηκωνσταντίνου 5, Πιρπινάκης 16 (1), Μπιρλιράκης, Βασιλάκης 31 (3).
(A1) ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ – Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  59-65
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 17-17, 26-37, 39-52, 59-65
ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 3 (1), Σαπουνζής, Τσιχλής 16 (2), Ξανθόπουλος, Παρθενιώτης 4, Παπαδάκης Θ. 9, Σαβοργιαννάκης Β. 21 (3) , Σερσέμης 6.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 9 (1), Ζουμπεράκης 6, Μίχας 9 (1), Καλογεράκης, Χρυσουλάκης 10 (2), Παπαδάκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 17 (3), Θεοδοσουλάκης, Παπαδογιαννάκης Π., Οικονομίδης 14 (1).

ΡΕΠΟ: (Α1) SAILING EXPERIENCE & (Α2-ΒΔΙΚΗΓΟΡΟΙ