Σάββατο, 6 Οκτωβρίου 2018

Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' & Β' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 6 Οκτωβρίου 2018
 ΧΟΡΕΥΤΕΣ 2018-2019
(Α2-ΒΧΟΡΕΥΤΕΣ - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ 64-45
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Λολι Ενδριν.
Δεκάλεπτα: 09-09, 26-24, 42-31, 64-45.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ(Καπαρός ): Καπαρός 24(5), Σταρράς, Παπαδογιαννης 1, Τσόγκας 3(1), Βασιλακάκης, Μαραγκουδάκης 10(2), Καλυβιαννάκης 8, Μεξης 6, Λελεδάκης 6, Νεονάκης 2, Ρουμαντζής, Καζάνης 4.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ(Γαβαλάκης Γ.): Πετράκης 2, Καλλιγιάννης Κ. 17, Κυραμαρίος 6(2), Καλλιγιάννης Μ. 12(2), Περάκης, Κανακάκης 8.


 ΙΑΤΡΟΙ 2017-2018
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 2018-2019
(Α2-Α) ΙΑΤΡΟΙ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 58-54
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Λολι Ενδριν.
Δεκάλεπτα: 13-16, 35-29, 48-40, 58-54.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιββαρόπουλος): Γούδας 1, Κόκας, Μπουτσιάς 28(2), Γιακουμάκης 2, Τζανάκης 15(2), Αργυρίου 2, Παρασκάκης 6, Παπαδόπουλος 2, Σταυρουλάκης, Ανδρονικίδης 2, Σιββαρόπουλος.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαμβουράκης 3, Αντωνάκης, Κανακάκης 2, Καραδάκης 3, Πολιτάκης 18, Περάκης 18(2), Ζάχος 4(1), Κυριακάκης 1, Γιαννούλης, Λιανδρής 5, Λιανέρης.


MACRON STORE 2018-2019
(Α2-Β) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – MACRON STORE 48-53
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 14-12, 25-26, 34-35, 48-53.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 17(1), Τζανουδάκης 4, Κακλαμάνος 17, Καλαϊτζάκης Α. 4,  Σακελλαρίδης, Φανουργάκης 3, Ψωράκης 3(1), Πετροπουλάκος, Προκοπάκης, Παπαδάκης Γ.
MACRON STORE (Καρατζέτζος Κ.): Δοξαστάκης, Καρατζέτζος Γ. 21, Αυγέρης, Κόνιας, Μπενάκης 7(1), Δασκαλάκης Μ., Τσαφαράκης 4, Φωτάκης 8, Παπαδάκης Α. 1, Κάβουρας 2, Καρατζέτζος Κ. 10(2), Καρατζέτζος Β.



ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. 2018-2019
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 2018-2019
(Α2-Α) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ  30-24
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 0-4, 8-13, 15-15, 30-24.
ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ (Λίτινας): Δημητριάδης 1, Δουζίνας, Λίτινας 2, Σταυρουλάκης Ν. 10(2), Πολοπετράκης 1, Αντωνόπουλος 4, Δούβρος 7, Καραογλάνης 4, Σταυρουλάκης Π., Γαλερός, Γαμβρέλας 1, Καλιτσουνάκης. 
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Λεβεντάκης):  Λιάκος 4, Σταυριανάκη 4, Παλτατσίδης 3(1), Ζερβουδάκης 4, Παπατριανταφύλου 3, Διαμαντής, Λεβεντάκης, Τσίγκαλης 2, Νικολιδάκης 2, Καβρουλάκης 2.

Kυριακή 7 Οκτωβρίου 2018
OLYMPIC/BONOBO 2018-2019
(Α2-Β) WOW! PARKING – OLYMPIC/BONOBO 0-20

(Α2-Α) KLADOS TOURS – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  56-56 καν. Αγώνας (α’ παράταση 60-64)
Διαιτητές: Μαρινάκης, Λόλις
Δεκάλεπτα: 10-15, 27-30, 45-41, 56-56

KLADOS TOURS (Κλάδος): Καραμπατσάκης 8 (1), Κλάδος 4, Περακάκης 1, Πετρίδης, Κανελλάκης, Νταουντάκης 31, Γερουκάκης 16 (3).
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Δροσουλάκης 15, Μονογιός 7, Λαδάκης 28 (4), Παπαδογιάννης 2, Τζανιδάκης 5, Σκούφογλου 5 (1), Καπετανάκης 2, Φουντιδάκης.

(Α2-Β) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – L'ETOILE DU SUD  31-18
Διαιτητές: Λόλις, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 09-06, 12-10, 24-13, 31-18.

ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αντουράκης): Αντουράκης 5 (1), Χατζησπύρος, Οικονομάκης Ι. 7 (1), Ρούλιος Κ., Ξενάκης 6, Οικονομάκης Κ. 9 (1), Περιστεράκης, Ζουμπουλάκης Ν. 4.
LETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παυλιδάκης Γ. 14, Περαντωνάκης, Σταράκη, Γαλεράκης, Παπιομύτογλου, Παπαδάκης Ν., Γαλλιός, Μαυράκης 4.

(Α2-Β) BUENO HOTEL – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ  37-46
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 03-14, 12-29, 27-38, 37-46

BUENO HOTEL (Σταγκουράκης): Κοπανάκης 9, Ανδρεδάκης 4, Σταυρουλιδάκης 1, Σταγκουράκης 12, Χατζάκης 5, Βαζιουράκης 6, Μυλωνάς.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Μαρίνος 10 (1), Φραγκιαδάκης 4, Βότζης 8 (1), Ζαμπετάκης, Γρηγοράκης 7 (1), Καλλέργης 2, Παραδεισανός 7, Γαβράς 2, Μάνεσης 6 (2).


(Α2-Α) TEE ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΡΑΨΩΔΙΑ  53-43
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 12-07, 34-17, 43-27, 53-43
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης): Νικολάου 6 (2), Καλογεράκης 3 (1), Λαγουδάκης, Κεφαλογιάννης 11, Μαθιουδάκης 8, Καλησπεράκης, Χουστουλάκης 4, Τεριζογλου18 (4), Λαμπρινός, Δασκαλάκης Μ. 3.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Χόμπης Γ. 5, Σταματάκης 5, Πολυμίλης 5, Ξενάκης 5, Νιωτάκης 2, Βεργίτσης 3 (1), Μαλανδρίνος 2, Χόμπης Β. 8, Καρίμποφ 7 (1), Ψαθάκης, Παλαφούτης 6 (1).

(Α2-Α) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – PLATANOS TOURS 47-65

Διαιτητές: Μπουζουνιεράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 17-18, 28-37, 34-51, 47-65.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Φουσταγιεράκης): Πετράκης, Ξηρας 29(2), Απανωμεριτάκης, Γιανόπουλος 2, Σταυρουλάκης 1, Ραιχερ 4, Βροντάκης 8(2), Φουσταγιεράκης 3(1).
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 25(3), Δαμανάκης 13, Αγγελάκης 16, Ζουμπεράκης, Παπαδάκης 3(1), Βουγιουκαλάκης Μ. 4, Βαρδάκης, Περδίκης 2, Μαλλιαρός 2, Κλειδαράς.

ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 2018-2019

(Α2-Α) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 32-82
Διαιτητές: Μπουζουνιεράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 05-20, 13-41, 23-62, 32-82.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Παπαδοπούλου 5, Γιαλαμά 16(4), Πασχαλίδη 2, Ανταλης 3, Μαστροκώστα, Καραγώνα, Κιπ, Βουρδουμπά 4, Γιαπιτσογλου 2.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης, Ηλιάκης): Ρωμανιουδάκης 10, Σωμαθιανός 9, Σίανας 4, Νικολουδάκης 21, Κονταξάκης 2, Περαντωνάκης 4, Παναγιωτόπουλος 13, Πιοτογιαννακής 8(1), Γιακουμπής 8, Προκοπάκης 8.

ΡΕΠΟ (Α2-Β): THINK VILLA