Κυριακή, 2 Δεκεμβρίου 2018

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α' & Β Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 1 Δεκεμβρίου 2018
(Α2-Β) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 41-40
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Σιβαρόπουλος Μανώλης
Δεκάλεπτα: 15-07, 25-16, 30-29, 41-40.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 9(2), Τζανουδάκης 1, Κακλαμάνος 21, Καλαϊτζάκης Α. , Παπαδάκης Κ. , Ζουρίδης, Σακελλαρίδης 2, Φανουργάκης, Ψωράκης 2, Προκοπάκης, Παπαδάκης Γ. , Κινιάδης 6.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ζουμπουλάκης): Ξενάκης 2, Ζουμπουλάκης 9(2), Περιστεράκης 2, Ρούλιος Κ. 6, Ρούλιος Α. 19, Αποστολάκης 2.
(Α2-A) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. – ΙΑΤΡΟΙ καν. 47-47, παρ. 55-58.
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Σιβαρόπουλος Μανώλης
Δεκάλεπτα: 11-11, 15-26, 30-36, καν. 47-47, παρ. 55-58.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης , Δουζίνας 2, Λίτινας 6(2), Δούβρος 11, Καραογλάνης 8, Σταυρουλάκης Π. 3(1), Σταυρουλάκης Ν. 25(4), Καλιτσουνάκης, Γαλερός, Πολοπετράκης, Γαμβρελας.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Γούδας 8, Σιβαρόπουλος, Βλαχοπάνος 11(1), Τζανάκης 17(2), Μπούτσιας 9(1), Σαμωνάκης, Γιακουμάκης 11.

(Α2-B) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ    – L'ETOILE DU SUD 50-37
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Τσικριτσάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα: 16-07, 31-17, 41-26, 50-37.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης Μ.): Βότζης 1, Μαρίνος, Φραγκιαδάκης, Γρηγοράκης 2,  Παραδεισανός 3, Γαβράς Σ. 15, Μάνεσης, Μπουλούμπασης, Καλλέργης 1, Uglava 12(1), Ζαμπετάκης 17, Βαμβακάς.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παυλιδάκης Γ. 12, Μαυράκης 11, Παπαδάκης Ν. 7, Γαλλιός 5(1), Παπιομύτογλου 2, Σταράκη.

(Α2-Α) PLATANOS TOURS – ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 60-40
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Τσικριτσάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα: 06-09, 22-20, 44-27, 60-40.
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 14(2), Δαμανάκης 10(2), Αγγελάκης 6, Παπαγρηγορίου 9, Σκέρλος, Βουγιουκαλάκης Μ. 6, Περδίκης 9, Μαλλιαρός 6, Βαρδάκης.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαβουράκης 4, Μελαδάκης Σ., Καραδάκης Ν. 6, Ζάχος, Πολιτάκης 6, Κυριακάκης 7, Κεφαλογιάννης 4, Περάκης 13(3).

(Α2-A) KLADOS TOURS – ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 85-37
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 16-11, 36-19, 57-29, 85-37.
KLADOS TOURS (Κλάδος): Καραμπατσάκης 11(2), Σχοινάς 23(1), Κλάδος, Κανελλάκης 8, Νταουντάκης 37(1), Γιοβάνοβιτς 6.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Φουτζόπουλος): Παπαδοπούλου 9(3), Πασχαλίδη 2, Χατζηβασίλης, Βουρδουμπά 10, Βλάσης 11(1), Κιπ 5, Χατζηβασίλης. 

Kυριακή 2 Δεκεμβρίου 2018
(Α2-A) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΡΑΨΩΔΙΑ 62-49
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 16-08, 37-13, 43-20, 62-49
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Παπαδογιαννάκης 2, Μονογιός 9 (1), Λαδάκης 17 (1), Τζανιδάκης 20, Σκούφογλου 2, Καπετανάκης 8 (2), Συμεωνίδης 2, Φουντιδάκης 2, Γιακουμάκης 2.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ.): Χόμπης Γ., Σταματάκης 14, Ξενάκης 14, Νιωτάκης 2, Βεργίτσης, Αθανασιάδης, Χόμπης Β. 10, Καρίμποφ 2, Παλαφούτης 7 (1).

(Α2-Β) BUENO HOTEL – WOW! PARKING 54-60
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 07-13, 28-26, 39-39, 54-60
BUENO HOTEL (Σταγκουράκης): Κοπανάκης 20, Ανδρεδάκης 9 (1), Σταυρουλιδάκης 7, Βαζιουράκης 16, Μυλωνάς 2.
WOW!PARKING (Σαμψών): Πολυμίλης Χ. 9, Τσιμπισκάκης, Κουνδουράκης Γ., Βελονάκης 6, Κουνδουράκης Σ. 20, Κυριακάκης 22, Κουταλάς 3 (1).

(Α2-A) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ  46-48
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 17-09, 27-22, 35-44, 46-48
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος): Λιάκος 2, Πλιάτσικα, Διαμαντής, Μανωλουδάκης 2, Παπατριανταφύλλου 2, Ξενιτόπουλος 2, Λεβεντάκης, Χλιαουτάκης 1, Τσιγκουλης 10, Νικολιδάκης 25 (5), Καβρουλάκης 2.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Πιοτογιαννάκης): Περαντωνάκης 22, Σωμαθιανός 8, Ζίανας, Κονταξάκης 3, Νικολουδάκης 4, Ηλιάκης, Μπαγιαρτάκης, Ρωμανιουδάκης 11.

(Α2-B) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ – OLYMPIC/BONOBO  51-44
Διαιτητές: Φλουρής, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 19-07, 31-16, 37-33, 51-44
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ(Γαβαλάκης Γ.-Κατσουλάκης): Κυραμαριός 8 (2), Κανακάκης 22, Κονσολάκης 2, Πισκοπάκης 8 (2), Λοθρες 11 (1).
OLYMPIC/BONOBO (Κατσαβίδης): Κονταξάκης 6, Μαθιουδάκης 3, Κατσαντώνης Ι. 16 (2), Κατσαντώνης Γ. 4, Προντανοβιτς 13 (1), Αποστολάκης 2.

(A2-B) MACRON STORE   – THINK VILLA  55-49
Διαιτητές: Φλουρής, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 14-11, 25-18, 42-30, 55-49
MACRON STORE (Αυγέρης): Δοξαστάκης Ε., Κόνιας 4, Πριναράκης 9, Τσαφαράκης, Μπενάκης 13, Παπαδάκης Α., Κάβουρας 3 (1), Καρατζέτζος Κ. 11 (1), Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 15.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.): Αντωνίου 15 (1), Ξενίδης 2, Κουδουναράκης, Πολιουδάκης 4, Φεσσάς 5 (1), Καμαρίτης, Καζίλας 20, Κόκκινος 3, Αστρινάκης, Πηγουνάκης Φ.
(A2-A) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  47-51
Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Φλουρής
Δεκάλεπτα: 13-11, 22-33, 34-45, 47-51
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Τσιομπίκας 2, Θεοδωράκης, Απανωμεριτάκης 15, Πανόπουλος 11, Σταυρουλάκης, Ρεκχερ, Βροντάκης 17 (5), Φουσταλιεράκης 2, Κορωνάκης.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης-Ουρανός): Νικολάου 3 (1), Καλογεράκης 1, Λαγουδάκης 1, Κεφαλογιάννης 32, Σφακιανάκης, Καλησπεράκης, Χουστουλάκης 2, Τεριζόγλου 4 (1), Δασκαλάκης Μ. 8.
(A1)  Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ  58-76
Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 15-25, 27-42, 40-53, 58-76
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 5 (1), Ζουμπεράκης 10, Μίχας 2, Χρυσουλάκης 12, Παπαδάκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 19 (1), Παπαδογιαννάκης Π. 3 (1), Οικονομίδης 7 (1).
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Θανάσης): Πολυδωρόπουλος 14 (2), Λιονάκης 10, Κυδωνάκης 8, Θανάσης 3, Καίσαρης 19 (1), Μαμαλάκης Ν. 7, Μαμαλάκης Σ. 8 (1), Φουντουκίδης 7, Μουλίτσας.

ΡΕΠΟ: (Α2-B) ΧΟΡΕΥΤΕΣ