Σάββατο, 15 Δεκεμβρίου 2018

Αποτελέσματα 7ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 15 Δεκεμβρίου 2018
(Α2-Α) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. 0-20 (ΑΑ)

(Α2-Α) ΙΑΤΡΟΙ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 53-57

Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 12-08, 29-14, 39-34, 53-57.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασκάκης): Γούδας 6, Μπούτσιας  12, Ζαχαράκης 5, Βλαχοπάνος 2, Τζανάκης 12, Παρασκάκης 4, Μουχασίδης 2, Ανδρονικίδης 2, Σαμωνάκης, Αργυρίου, Γιακουμάκης 6, Σιβαρόπουλος 2.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Νικολιδάκης ):  Λιάκος 3, Σταυριανάκη 6, Χλιαουτάκης, Παλτατσίδης 3(1), Παπατριανταφύλου 4, Ζερβουδάκης 15, Λεβεντάκης 4, Τσιγκουλης 5, Διαμαντής 5, Νικολιδάκης 8(1), Καβρουλάκης 4.

(Α1) PROJECT PLUS IKE – SAILING EXPERIENCE 51-53
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 09-20, 26-34, 37-43, 51-53.
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης, Νύκταρης): Παπαδάκης Α. 21, Τσιλεδάκης Λ., Ρακιντζής, Βασιλάκης 9,  Χατζηδάκης 7(1), Καλυδωνάκης 2, Κοντουδάκης 7,  Κλάδος  2, Μαρίνος 3.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Τσαχάκης 10(2), Ουρανός 4(1), Ζαμπετάκης 2, Μακεδάκης 8(1), Σταθόπουλος, Παυλιδάκης, Παπαδάκης Γ. 2, Τσαγκαρούλης 10, Παπαπαναγιώτου 10, Καρπουζάκης 7.

(Α1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 51-55
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λόλι Ενδρίν
Δεκάλεπτα: 09-12, 25-26, 36-37, 51-55.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου, Θεοδορόπουλος): Μοσχάκης 5, Λυκάκης  8(2), Γιαννούλης 2, Αλυγιζάκης 6, Κατσαντώνης 6, Αραμπατζόγλου, Ανεζάκης 3(1), Τσιμπισκάκης 15(3),  Δρουδάκης 6.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 16, Γκάτζιας 1, Ορφανουδάκης 17, Λαμπαρδάκης 7, Θωμαδάκης, Τρανταλίδης, Χόμπης, Μιχαλάκης 4, Μαθηνός 6, Ροδινός 4.

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου 2018
(Α2-Α) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  54-39
Διαιτητές: Κουλιεράκη, Δημητρόπουλος
Δεκάλεπτα: 16-08, 32-17, 42-22, 54-39
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακριδάκης): Περαντωνάκης 21 (3), Σωμαθιανός 3, Πιοτογιαννάκης 2, Κονταξάκης Ν. 8 (1), Νικολουδάκης 4, Ηλιάκης 2, Μπαγιαρτάκης, Ρωμανιουδάκης 14.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Διαμαντάκης, Παπαδογιαννης 2, Γιακουμάκης 10, Μονογιός 5 (1), Λαδάκης 5, Τζανιδάκης 9, Σκούφογλου, Καπετανάκης 8
 (2), Συμεωνίδης, Φουντιδάκης.

(Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ – PLATANOS TOURS  42-72
Διαιτητές: Κουλιεράκη, Δημητρόπουλος
Δεκάλεπτα: 09-17, 16-33, 26-57, 42-72
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Χόμπης Γ. 9 (1), Σταματάκης 11 (1), Ξενάκης 2, Νιωτάκης 5, Βεργίτσης 5 (1), Χόμπης Β. 1, Καρίμποφ 9 (2).
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 37 (2), Δαμανάκης, Αγγελάκης, Βαρδάκης 2, Παπαγρηγορίου 19 (2), Σκέρλος 2, Περδίκης 12, Μαλλιαρός.

(Α2-Α) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – KLADOS TOURS  50-66
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 08-27, 19-42, 27-52, 50-66
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης-Γαβαλάκης): Νικολάου 5 (1), Καλογεράκης 6 (1), Λαγουδάκης 3 (1), Κεφαλογιάννης, Μαθιουδάκης 8, Σφακιανάκης, Καλησπεράκης, Χουστουλάκης 8, Τεριζόγλου 3 (1), Λαμπρινός, Δασκαλάκης Μ. 17.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς): Κλάδος 5, Σελούντος, Κανελλάκης 8, Νταουντάκης 25 (3), Γιοβάνοβιτς 6, Καθαράκης, Γερουκάκης 22.

(Α2-Α) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ  69-43
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 22-08, 34-17, 50-33, 69-43
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαβουράκης 18, Κεφαλογιάννης 2, Μελαδάκης Σ., Καραδάκης Ν. 26, Ζάχος, Περάκης 13, Αντωνάκης, Κανακάκης, Λιανέρης, Κυριακάκης 10.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Πετράκης): 
Πετράκης, Θεοδωράκης 6, Απανωμεριτάκης 8, Πανόπουλος 6, Σταυρουλάκης 7 (1), Ρεχερ 2, Βροντάκης 9 (1), Φουσταλιεράκης 4, Κορωνάκης 1.
 
(Α1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ – ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ  88-52
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκης
Δεκάλεπτα: 15-13, 36-26, 61-38, 88-52
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Πατέρας 2, Σταυρουλάκης 11, Κιουρτσιδάκης 4 (1), Νύκταρης 10 (2), Μαραυγάκης 27 (4), Κωνσταντινίδης, Χατζηκωνσταντίνου 1, Νικολακάκης, Μπιρλιράκης 7 (2), Βασιλάκης 26 (3).
ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 15 (4), Τσιχλής 9 (1), Ξανθόπουλος 2, Παρθενιώτης 2, Παπαδάκης Θ. 8, Παναγιωτάκης 6, Σαββοργινάκης Β. 10.
(A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ  57-84
Διαιτητές: Ξυλάς, Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 16-12, 29-29, 42-57, 57-84
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Πελιβανίδης): Σαρρής 6, Λίτινας 6 (2), Καρπούζης, Ψαρουδάκης 14 (1), Καρακεσίσογλου 5 (1), Πελιβανίδης 16 (2), Μίγλης 2, Τσίχλης, Σεγρεδάκης 8 (2), Γαλυφιανάκης, Κατάκης.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Θανάσης): Θανάσης 6, Κυδωνάκης 7 (1), Μαμαλάκης Σ. 3 (1), Μουλίτσας 8 (2), Μαμαλάκης Ν. 9, Λιονάκης 32, Καίσαρης 19 (1).

(A1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ  64-57
Διαιτητές: Ξυλάς, Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 15-11, 25-27, 43-40, 64-57
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Παπαδογιαννάκης Γ.): Συντυχάκης 13, Ζουμπεράκης 18, Μίχας 7, Καλογεράκης 4, Παπαδάκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 20 (4), Παπαδογιαννάκης Π. 2.
NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ (Βελονάκης, Θανάσης): Καρυπίδης 5, Φοβάκης 4, Βελονάκης, Λεωνιδάκης 8 (1), Λιαδάκης 2, Γκόγκος, Κατσαβίδης 4, Κυλάφης 9, Αρσενίδης 7, Μακαρδονας 18 (2).

ΡΕΠΟ: (Α1) HAAGEN DAZS BC