Κυριακή, 27 Ιανουαρίου 2019

Αποτελέσματα 10ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 9ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 26 Ιανουαρίου 2019
(Α2-Β) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – WOW! PARKING 71-40
Διαιτητές:Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 17-04, 41-21, 56-28, 71-40.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αντουράκης Μ.): Ρούλιος Α. 12, Περιστεράκης 14, Αποστολάκης, Ρούλιος Κ. 22, Οικονομάκης Κ. 8(1), Ξενάκης 6, Ζουμπουλάκης 9.
WOW!PARKING (Σαμψών): Πολυμίλης 8, Πατηταράς, Κουνδουράκης Γ. 4, Κουνδουράκης Σ. 11(1), Παρασύρης, Κουταλάς Μ. 5(1), Βελονάκης 4, Σαμψών Σ. 8.

(Α2-B) OLYMPIC/BONOBO – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 38-48
Διαιτητές:Νικολιδάκη Θεοδώρα, Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 10-15, 16-26, 26-38, 38-48.
OLYMPIC/BONOBO (Αποστολάκης, Φοβάκης): Παλιαράκης 6, Δούκας 9(1), Κονταξάκης 8, Προντανοβιτς 7(1), Μαθιουδάκης Α., Κατσαντώνης Ι. 4, Αποστολάκης 2, Κατσαντώνης  Γ. 2.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 9(1), Τζανουδάκης 4, Κακλαμάνος 15, Καλαϊτζάκης Α. 3, Σακελλαρίδης 2, Φανουργάκης 2, Ζουρίδης, Παπαδάκης Γ., Προκοπάκης 4, Ψωράκης 9.

(A1) N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ – PROJECT PLUS IKE 45-70
Διαιτητές:Σταυρουλάκης Μανώλης, Δημητρουλάκης Μανώλης
Δεκάλεπτα: 06-12, 20-37, 32-52, 45-70.
NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ (Θανάσης): Καρυπίδης 6, Φοβάκης 2, Γκόγκος 2, Λεωνιδάκης  12, Βελονάκης, Λιαδάκης, Αρσενίδης 13, Κυλάφης 10.
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης): Κλάδος 8(1), Τσιλεδάκης Λ. 3(1), Ρακιντζής 3(1), Βασιλάκης Ι. 8, Χατζηδάκης 10(1), Παπαδάκης Α. 12(1), Κοντουδάκης 12,  Καλυδωνάκης 12(1), Μαρίνος 2.

(Α1) SAILING EXPERIENCE – ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 48-68
Διαιτητές:Σταυρουλάκης Μανώλης, Δημητρουλάκης Μανώλης
Δεκάλεπτα: 17-16, 26-34, 32-48, 48-68.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Τσαχάκης 2, Μακεδάκης, Ουρανός, Σταθόπουλος 10(1), Παπαπαναγιώτου 7, Τσαγκαρούλης 16(1), Ζαμπετάκης 11,Κορωνάκης 2.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Πολυδορόπουλος): Πολυδωρόπουλος 7(1), Καίσαρης 16, Θανάσης, Κυδωνάκης 6, Διάκου 3, Μουλίτσας 3(1), Μαμαλάκης Ν. 16, Μαμαλάκης Σ., Λιωνάκης 17.

Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2019
(Α2-B) L'ETOILE DU SUD   – BUENO HOTEL  45-11
Διαιτητές: Φλουρής, Σταμάτης

Δεκάλεπτα: 17-02, 33-02, 39-07, 45-11
LETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παυλιδάκης Γ. 25, Περαντωνάκης 6, Παπιομύτογλου 2, Παπαδάκης Ν. 2, Γαλλιός 2, Μαυράκης 8.
BUENO HOTEL (Σταυρουλιδάκης): Κοπανάκης 4 (1), Μοτάκης, Ανδρεδάκης 3, Σταυρουλιδάκης 4, Σταγκουράκης, Ηλιάκης.

(Α2-B) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ – MACRON STORE  44-50
Διαιτητές: Φλουρής, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 05-11, 18-32, 31-39, 44-50
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ (Γαβαλάκης Γ.): Καλιγιάννης Κ. 17 (1), Καλλιγιάννης Μ. 6, Κανακάκης 10, Κονσολάκης, Πισκοπάκης 4 (1), Λοθρες 7, Μαράτος.

MACRON STORE (Καρατζέτζος K.): Δοξαστάκης Ε., Κόνιας, Πριναράκης 7 (1), Τσαφαράκης 4, Μπενάκης 9 (1), Φωτάκης 5 (1), Παπαδάκης Α., Κάβουρας, Καρατζέτζος Κ. 17 (3), Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 8.

(Α2-B) THINK VILLA – ΧΟΡΕΥΤΕΣ  43-35
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 14-11, 21-18, 25-26, 43-35
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.): Αντωνίου 11 (2), Ξενίδης 3, Στεργιάκης, Πολιουδάκης 4, Φεσσάς 1, Αστρινάκης 2, Καζίλας 19 (1), Κόκκινος 2, Πηγουνάκης Φ. 1.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 14 (2), Μαραγκουδάκης 8, Καλυβιανάκης, Παπαδογιαννης Ν. 5, Μεξης 3, Τσόγκας, Βασιλακάκης, Νεονάκης, Λελεδάκης 5, Καζάνης.

(Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ  53-44
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 09-16, 19-27, 33-33, 53-44
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 16 (2), Γκάτζιας 5 (1), Ορφανουδάκης 22, Θωμαδάκης, Τρανταλίδης, Χόμπης, Μιχαλάκης 4, Μαθηνός 4, Ροδινός 2.
ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ (Σαβοργινάκης Μ.):  Σαβοργινάκης Μ. 6, Σαπουντζής 2, Τσιχλής 6, Ξανθόπουλος 2, Παπαδάκης Θ. 10 (1), Παναγιωτάκης 5 (1), Σαβοργιαννάκης Β. 13.
(A1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  61-54
Διαιτητές: Ξυλάς, Σταυρουλάκης
Δεκάλεπτα: 17-15, 23-33, 41-46, 61-54
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Παπαδογιαννάκης Γ.): Θεοδωσουλάκης, Χρυσουλάκης 14 (1), Μίχας 6, Καλογεράκης, Οικονομίδης 18 (2), Παπαδάκης 8 (2), Παπαδογιαννάκης Γ. 15 (1), Παπαδογιαννάκης Π.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 2, Γιαννούλης 5 (1), Αλυγιζάκης 15, Κατσαντώνης 10, Συριανόγλου 2, Ανεζάκης 9 (3), Τσιμπισκάκης 3 (1), Δρουδάκης 8.
(A1) HAAGEN DAZS BC – PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 72-62
Διαιτητές: Ξυλάς, Σταυρουλάκης
Δεκάλεπτα:  14-20, 31-32, 51-51, 72-62.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Λαγουδάκης 12(2), Κούμουλος 41(7), Φιτζανάκης, Θερμιώτης 6, Καλαϊτζάκης 3(1), Βασιλείου, Μητρόπουλος, Γκογκίτσας, Πλεμμένος 10(2), Μπονατάκης, Σπιτάς, Χαζηδάκης.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 4, Πατέρας 2, Σταυρουλάκης 3(1), Κιουρτσιδάκης, Νύκταρης 10(2), Νταλιάνης 4, Μαραυγάκης 19(4), Χατζηκωνσταντίνου 3(1), Μπιρλιράκης 3, Βασιλάκης 14(1).

ΡΕΠΟ: (Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ (A2-B) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ