Σάββατο, 19 Ιανουαρίου 2019

Αποτελέσματα 9ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 19 Ιανουαρίου 2019
(Α2-Α) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – ΙΑΤΡΟΙ 37-80
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Μαρινάκης Θεοχάρης.
Δεκάλεπτα: 07-14, 11-38, 22-55, 37-80.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Παπαδοπούλου 8(2), Κόης 15, Γιαπιτσογλου 6, Πασχαλίδη, Μαστροκώστα, Χατζηβασίλης, Βουρδουμπά 4, Βλάσης 2, Κορογωνα 2.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Ζαχαράκης, Γούδας 11, Βλαχοπάνος 4, Τζανάκης 6, Μπούτσιας 26, Σιβαρόπουλος 6, Μουχασίρης 5(1), Παρασκάκης 19, Σαμωνάκης 3.

(Α2-Α) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – ΡΑΨΩΔΙΑ 62-54

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Μαρινάκης Θεοχάρης
Δεκάλεπτα: 21-03, 29-25, 44-36, 62-54.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Τσιομπήκας, Θεοδωράκης, Ξηρας 30(1), Απανομεριτάκης 11, Σπανόπουλος 4, Ρεκχερ, Βροντάκης 8, Φουσταγιεράκης 9.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτης): Χόμπης Γ. 2, Χόμπης Β. 13, Καρίμποφ 4, Μαλανδρίνος, Ξενάκης 8(1), Νιωτάκης 2,  Βεργίτσης 3 (1), Σταματάκης 9, Παλαφούτης 13(1).

(A1) ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ – SAILING EXPERIENCE 56-52
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 15-05, 37-11, 44-22, 56-52.
ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ (Σαββοργινάκης Β.): Σαπουνζής 2, Τσιχλής 23(5), Παπαδάκης Θ. 17, Σερσέμης, Σαββοργινάκης Β. 14(2).
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Φραγκιαδάκης 2, Ζαμπετάκης 6, Ουρανός, Παυλιδάκης, Σταθόπουλος 10(3), Τσαχάκης, Τσαγκαρούλης 17(3), Παπαπαναγιώτου 2, Παρασύρης, Καρπουζάκης 12(1), Κορωνάκης 3(1).

(Α1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ 80-46
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 23-12, 34-34, 57-38, 80-46.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 2, Λυκάκης 6(2), Ανεζάκης 7(1), Θεοδοσόπουλος, Αλυγιζάκης 24, Κατσαντώνης 18, Αραμπατζόγλου, Τσιμπισκάκης 10(2),  Δρουδάκης 11(1), Γαβρίλης 2.
NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ (Πολυδορόπουλος): Φοβάκης 8, Βελονάκης 2,  Λεωνιδάκης 6, Κατσαβίδης 8, Ψωμάς 2, Αρσενίδης 4, Κυλάφης 12, Καριπίδης 4.

Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019
(Α2-Α) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
(
ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ ΑΔΥΝΑΜΙΑΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ)
(Α2-Α) KLADOS TOURS – ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
(ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ ΑΔΥΝΑΜΙΑΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ)

(Α2-Α) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  43-41
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 07-13, 21-18, 33-26, 43-41
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Λίτινας 15(2), Δημητριάδης, Σταυρουλάκης Ν. 12 (2), Γαλερός 2, Κλάδος, Δουζίνας 8, Καραογλάνης, Σταυρουλάκης Π. 4, Αντωνόπουλος, Αντωνογιαννάκης 1, Καλιτσουνάκης 1.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης): Νικολάου 4, Λαγουδάκης 5 (1), Μαθιουδάκης, Σφακιανάκης 5, Καλησπεράκης, Χουστουλάκης 2, Τεριζόγλου 3 (1), Λαμπρινός 3, Δασκαλάκης Μ. 19.

(Α2-APLATANOS TOURS – ΤΡΑΠΕΖΕΣ  57-49
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 18-15, 25-29, 42-39, 57-49
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 27 (6), Δαμανάκης 13 (3), Αγγελάκης 6, Σκέρλος, Περδίκης 4, Μαλλιαρός 4, Βουγιουκαλάκης Μ. 3.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Ηλιάκης): Περαντωνάκης 18, Σωμαθιανός, Πιοτογιαννάκης 3 (1), Ζιάνας, Κονταξάκης Ν. 5, Νικολουδάκης, Ηλιάκης 2,  Ρωμανιουδάκης 21 (3).
(Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  57-67
Διαιτητές: Πετράκης, Κουλιεράκη
Δεκάλεπτα: 16-21, 28-44, 41-56, 57-67
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Σαρρής 2, Λίτινας 4, Καρπούζης 5, Ψαρουδάκης 7, Καρακεσίσογλου 3, Πελιβανίδης 19 (1), Σεγρεδάκης 8 (2), Θεοδωρόπουλος 6,  Κατάκης 3.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 25 (5), Γκάτζιας 5 (1), Ορφανουδάκης 4, Θωμαδάκης, Τρανταλίδης, Χόμπης, Λαμπαρδάκης 10 (1), Μιχαλάκης 13(2), Μαθηνός 8, Ροδινός 2.

(A1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ  72-73
Διαιτητές: Πετράκης, Κουλιεράκη
Δεκάλεπτα: 14-16, 36-22, 54-50, 72-73
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης, Πατέρας 5 (1), Σταυρουλάκης 2, Κιουρτσιδάκης, Νύκταρης 6 (2), Νταλιάνης 2, Μαραυγάκης 24 (1), Πιρπινάκης 9 (1), Μπιρλιράκης, Βασιλάκης 24 (3).
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Θανάσης): Πολυδωρόπουλος, Θανάσης 6 (2), Κυδωνάκης 7 (2), Μαμαλάκης Σ. 5, Διάκου 3, Μαμαλάκης Ν. 21, Λιονάκης 10, Καίσαρης 21 (3).

(A1) HAAGEN DAZS BC – Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  64-55
Διαιτητές: Πετράκης, Κουλιεράκη
Δεκάλεπτα: 08-11, 30-33, 41-50, 64-55
HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Κούμουλος 33 (5), Φιτζανάκης 2, Θερμιώτης 10, Καλαϊτζάκης 8 (2), Μητρόπουλος 1, Γκογκίτσας 3 (1), Πλεμμένος 7.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 14 (2), Χρυσουλάκης 7(1), Ζουμπεράκης 5, Μίχας 11 (1), Καλογεράκης, Οικονομίδης 8, Παπαδάκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 10 (1), Παπαδογιαννάκης Π.

ΡΕΠΟ: (A1) PROJECT PLUS IKE