Σάββατο, 12 Ιανουαρίου 2019

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 12 Ιανουαρίου 2019
(Α2-BΔΙΚΗΓΟΡΟΙ   – L'ETOILE DU SUD 46-35
Διαιτητές: Καθαράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 18-14, 27-22, 37-29, 46-35.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 10(2), Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 17, Καλαϊτζάκης Α. 10, Ζουρίδης, Σακελλαρίδης 6, Ψωράκης 1, Προκοπάκης, Παπαδάκης Γ., Χηνιάδης.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παυλιδάκης Γ. 9, Μαυράκης 10, Παπαδάκης Ν. 4, Γαλλιός 3(1), Παπιομύτογλου, Σταράκη, Φραγκιαδάκης Μ. 7(1), Περαντωνάκης 2.

(Α2-Β) ΧΟΡΕΥΤΕΣ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 51-35
Διαιτητές: Καθαράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 18-06, 24-15, 33-24, 51-35.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 16(3), Μαραγκουδάκης 11(3), Βασιλακάκης 2, Καλυβιανάκης 11, Παπαδογιαννης Ν. 1, Μεξης, Λελεδάκης 8, Νεονάκης, Καζάνης 2.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αντουράκης Μ.): Ρούλιος Α. 17, Περιστεράκης 6, Αποστολάκης 7, Ρούλιος Κ. 2, Οικονομάκης Ι., Οικονομάκης Κ, Κουκάκης, Ζουμπουλάκης 3.

(Α2-A) ΙΑΤΡΟΙ – ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 41-59
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 06-08, 25-21, 30-38, 41-59.
ΙΑΤΡΟΙ (Σταυρουλάκης): Γούδας 5, Κόκας 1, Αργυρίου 6,  Βλαχοπάνος 5(1), Γιακουμάκης 8, Τζανάκης 7, Παρασκάκης 2, Ανδρονικίδης, Σαμωνάκης 2, Μπούτσιας 2, Σιβαρόπουλος , Ζαχαράκης 3.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης): Ρωμανιουδάκης 6, Σωμαθιανός, Κονταξάκης 4, Νικολουδάκης 11, Ηλιάκης, Περαντωνάκης 26, Μπαγιαρτάκης 2, Πιοτογιαννάκης 8(2).

(Α1) SAILING EXPERIENCE – ΦΟΙΤΗΤΕΣ 53-47
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι.
Δεκάλεπτα: 09-14, 23-31, 36-38, 53-47.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης 3(1), Τσαχάκης 10(2), Ζαμπετάκης, Παπαπαναγιώτου 10, Παυλιδάκης, Παρασύρης 1, Καρπουζάκης 17(2), Κορωνάκης 12(1).
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Σαρρής 2, Λίτινας, Καρπούζης 7(1), Καρακεσίσογλου 4, Ψαρουδάκης 7(1), Πελιβανίδης 20, Σεγρεδάκης 5, Τσίχλης, Θεοδωρόπουλος 1, Κατάκης 1, Γαλλιφιανάκης.

Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019
(Α2-B) MACRON STORE – OLYMPIC/BONOBO 59-31
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σταυρουλάκης
Δεκάλεπτα: 11-10, 28-17, 42-24, 52-31

MACRON STORE (Καρατζέτζος K.): Δοξαστάκης Ε., Κόνιας 2, Τσαφαράκης, Φωτάκης, Πριναράκης 7, Μπενάκης 5 (1), Παπαδάκης Α. 7 (1), Κάβουρας 13 (3), Καρατζέτζος Κ. 4, Αυγέρης, Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 14.
OLYMPIC/BONOBO (Κατσαβίδης-Φοβάκης): Παλιεράκης 4, Κονταξάκης, Μαθιουδάκης 4, Κατσαντώνης Ι. 8 (1), Κατσαντώνης Γ. 2, Βασιλάκης 4 (1), Αποστολάκης 9 (1).

(A2-B) BUENO HOTEL – THINK VILLA 0-20

(Α2-Β) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΡΑΚΟΔΙΚΕΙO 51-46 
Διαιτητές: Λόλι, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 13-10, 21-20, 41-24, 51-46
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Μαρίνος 8 (2), Βότζης 6 (1), Ζαμπετάκης 2, Μπαραδάκης 13 (1), Γρηγοράκης 2, Παραδεισανός 2, 
Uglava 14 (2), Γαβράς Σ. 3, Μάνεσης, Γαβράς Ν..
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ(Γαβαλάκης Γ.): Κυραμαριός, Καλιγιάννης Κ. 13, Καλλιγιάννης Μ. 10, Πετράκης 8, Κανακάκης 4, Πισκοπάκης, Λοθρες 9, Μαράτος.

(Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – PROJECT PLUS IKE 43-45
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 13-14, 26-22, 38-33, 43-45
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 12, Γκάτζιας, Ορφανουδάκης 11, Θωμαδάκης, Τρανταλίδης, Μιχαλάκης 8 (1), Λαμπαρδάκης 8 (1), Κανουπάκης, Μαθηνός 4 (1), Ροδινός.
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης): Κλάδος 3, Τσιλεδάκης Λ., Ρακιντζής, Βασιλάκης 3, Χατζηδάκης 11, Κάλτι 2, Καλυδωνάκης 7, Κοντουδάκης 12, Παπαδάκης Α. 6, Μαρίνος.

(Α1) N.R.GSPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ   – HAAGEN DAZS BC 49-85
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 16-22, 26-42, 34-61, 49-85
NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ (Γκόγκος): 
Φοβάκης 9 (1), Βελονάκης 2, Λεωνιδάκης 15 (1), Λιαδάκης, Ψωμάς 4, Γκόγκος 1, Αρσενίδης 16, Μακαρδονας 2.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης-Γκογκίτσας): Κούμουλος 23 (7), Λαγουδάκης 10, Φιτζανάκης 9 (1), Καλαϊτζάκης 20 (3), Σπιτάς 3, Χατζηδάκης Μ. 2, Μητρόπουλος 3 (1), Πλεμμένος 15 (3).
(A1) ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ 85-43
Διαιτητές: Ξυλάς, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 21-09, 45-18, 70-28, 85-43
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Θανάσης): Θανάσης 14 (2), Κυδωνάκης 8, Μαμαλάκης Σ. 9 (2), Μουλίτσας 3 (1), Πολυδωρόπουλος 12, Μαμαλάκης Ν. 20, Καίσαρης 19 (3).
ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 8 (1), Σαπουντζής, Τσιχλής 5 (1), Παπαδάκης Θ. 9, Παναγιωτάκης 11 (1), Σαββοργινάκης Β. 10.
(A1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 80-84
Διαιτητές: Ξυλάς, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 17-19, 43-34, 64-64, 80-84
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Παπαδογιαννάκης Γ.): Συντυχάκης 2, Ζουμπεράκης 12, Μίχας 6, Καλογεράκης, Παπαδάκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 32 (4), Παπαδογιαννάκης Π., Θεοδωσουλάκης, Οικονομίδης 14, Χρυσουλάκης 14 (3).
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 8, Πατέρας 6 (2), Σταυρουλάκης, Κιουρτσιδάκης, Νύκταρης 3 (1), Μαραυγάκης 15 (2), Κωνσταντινίδης, Νικολακάκης, Πιρπινάκης 14 (2), Νταλιάνης 2, Βασιλάκης 36 (5).

ΡΕΠΟ: (A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Α2-B) WOW! PARKING