Σάββατο, 2 Φεβρουαρίου 2019

Αποτελέσματα 9ης Αγωνιστικής Α2-Α και 10ης Αγωνιστικής Α2-Β του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 2 Φεβρουαρίου 2019
(Α2-B) ΧΟΡΕΥΤΕΣ – L'ETOILE DU SUD 64-44
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 08-12, 23-27, 37-35, 64-44.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 19(1), Παπαδογιαννης Ν. 9, Μαραγκουδάκης 20(2), Καλυβιανάκης 6, Τσόγκας, Βασιλακάκης 2, Λελεδάκης 6(1), Καζάνης 2.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Περαντωνάκης, Παπιομύτογλου, Παπαδάκης Ν. 3(1), Γαλλιός 5(1), Μαυράκης 12, Φραγκιαδάκης Μ. 24(1).

(Α2-A) ΤΡΑΠΕΖΕΣ – ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 56-60
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 09-09, 23-25, 36-36, 56-60.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης): Ρωμανιουδάκης 15, Σωμαθιανός,  Ζιάνας, Παναγιωτόπουλος 9,  Νικολουδάκης 12, Ηλιάκης 1, Κονταξάκης 7(1),  Πιοτογιαννάκης 12(2), Μπαγιαρτάκης.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Πετράκης 3(1), Τσιομπίκας, Θεοδωράκης, Φωτάκης 21(3), Ξηρας 17(2), Απανομεριτάκης 4, Πανόπουλος 2, Σταυρουλάκης 2, Ρεκχερ, Βροντάκης 4, Φουσταγιεράκης 7(1), Κορωνάκης.

(Α2-B) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  – ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ 34-40
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 05-11, 19-19, 24-29, 34-40.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 6(1), Τζανουδάκης, Κακλαμάνος 11, Καλαϊτζάκης Α. 2, Ζουρίδης, Σακελλαρίδης, Ψωράκης 9(2), Παπαδάκης Γ., Φανουργάκης, Χηνιάδης 6.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ(Κανακάκης, Καλιγιάννης Κ.): Κυραμαριός, Καλιγιάννης Κ. 18(1), Καλλιγιάννης Μ. 14(2), Πετράκης, Κανακάκης 8, Μαράτος, Κονσολάκης.

(A2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ – KLADOS TOURS 46-77
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Τσεκούρας Βαγγέλης
Δεκάλεπτα: 09-14, 16-36, 30-58, 46-77.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Χόμπης Γ. 10, Σταματάκης 9, Ξενάκης 9, Νιωτάκης 6, Ψαθάκης, Καρίμποφ 2, Μπαλαφούτης 10(1).
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς): Κλάδος 14, Κανελλάκης 4, Νταουντάκης 38, Πετρίδης, Γερουκάκης 11(1), Γιοβάνοβιτς 10(1).

(A2-B) MACRON STORE – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 58-48
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Τσεκούρας Βαγγέλης
Δεκάλεπτα: 12-06, 25-17, 37-27, 58-48.
MACRON STORE (Καρατζέτζος K.): Δοξαστάκης Ε., Κόνιας 2, Τσαφαράκης, Μπενάκης 10, Φωτάκης, Παπαδάκης Α. 7(1), Κάβουρας 6, Αυγέρης, Καρατζέτζος Κ. 2, Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 17, Πριναράκης 14(2).
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Βότζης 8, Μαρίνος 10, Ζαμπετάκης 8, Μπαραδάκης 2, Γρηγοράκης, Παραδεισανός 2, Uglava 8(2), Γαβράς Σ. 8(1), Φραγκιαδάκης, Καλλέργης 2.

Κυριακή 3 Φεβρουαρίου 2019
(Α2-A) ΙΑΤΡΟΙ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  80-54
Διαιτητές: Λόλι, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 14-14, 38-24, 52-37, 80-54.

ΙΑΤΡΟΙ (Παρασκάκης): Κόκας 6 (2), Γιακουμάκης 10, Ζαχαράκης 7 (1), Γούδας 8, Βλαχοπάνος 8 (2), Τζανάκης 7 (1), Μπούτσιας 22, Μουχασίρης, Ανδρονικίδης 2, Παρασκάκης 10.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Διαμαντάκης, Παπαδογιαννης, Γιακουμάκης 2, Μονογιός 17 (2), Λαδάκης 11 (1), Τζανιδάκης 12, Σκούφογλου, Καπετανάκης 9 (3), Συμεωνίδης, Φουντιδάκης 3 (1).

(Α2-A) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – PLATANOS TOURS  50-63
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 19-14, 28-33, 39-53, 50-63
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος): Λιάκος, Διαμαντής 14, Ξενιτόπουλος 4 (1), Λεβεντάκης 4, Χλιαουτάκης, Ζερβουδάκης 6, Τσιγκουλης 12 (2), Νικολιδάκης 8 (1), Καβρουλάκης 2.

PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 28 (5), Δαμανάκης 7 (2), Αγγελάκης 14, Βαρδάκης, Περδίκης 6, Μαλλιαρός4, Βουγιουκαλάκης Μ. 4.

(Α2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ  59-33
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 18-04, 33-12, 41-26, 59-33
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ουρανός): Νικολάου 9 (1), Καλογεράκης 9 (1), Λαγουδάκης 11 (1), Κεφαλογιάννης 10, Μαθιουδάκης, Σφακιανάκης, Χουστουλάκης, Τεριζόγλου 8, Λαμπρινός, Δασκαλάκης Μ. 12.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Φουτζόπουλος): Παπαδοπούλου 16 (4), Πασχαλίδη, Μαστροκώστα, Χατζηβασίλης 4, Βουρδουμπά 8, Βλάσης 5.

(Α2-A) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. 51-40
Διαιτητές: Πετράκης Γιώργος, Τσεκούρας Βαγγέλης
Δεκάλεπτα: 14-08, 28-23, 40-29, 51-40.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαβουράκης 7, Κεφαλογιάννης 3, Μελαδάκης Σ. 1, Καραδάκης Ν. 27, Ζάχος 6(2), Περάκης 3, Κυριακάκης 4.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης, Δουζίνας 5, Λίτινας A. 7(1), Γαλερός 3, Πολοπετράκης 16, Δούβρος, Καραογλάνης 7, Σταυρουλάκης Π., Σταυρουλάκης Ν., Καλιτσουνάκης 2.

(Α1) PROJECT PLUS IKE – ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ! 58-56
Διαιτητές: Πετράκης Γιώργος, Τσεκούρας Βαγγέλης
Δεκάλεπτα: 17-15, 34-29, 49-36, 58-56.
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης): Καλυδωνάκης 10(1), Τσιλεδάκης Λ. 6, Ρακιντζής 11(3), Παπαδάκης Α.3, Χατζηδάκης 11(3), Κοντουδάκης 17, Κλάδος, Μαρίνος.
ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ (Σαβοργινάκης Μ.):  Σαβοργινάκης Μ., Σαπουντζής, Τσιχλής 8(1), Ξανθόπουλος 4, Παπαδάκης Θ. 16(2), Παρθενιώτης 2, Παναγιωτάκης 6(2), Σαβοργιαννάκης Β. 20(2).

(Α2-B) BUENO HOTEL – OLYMPIC/BONOBO 0-20 AA

Αναβολή λόγω διαιτητών (Α2-B) WOW! PARKING – THINK VILLA 


ΡΕΠΟ: (Α2-B) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ