Κυριακή, 17 Φεβρουαρίου 2019

Αποτελέσματα 11ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α' & Β' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 16 Φεβρουαρίου 2019
(Α2-Β) L'ETOILE DU SUD - WOWPARKING  45-31
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 14-15, 22-19, 32-20, 45-31.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Μαυράκης 15, Παπιομύτογλου 5(1), Παυλιδάκης 23, Παπαδάκης Ν. 2, Γαλλιός.
WOW!PARKING (Σαμψών): Πολυμίλης 15(1), Τσιμπισκάκης 3(1), Κουνδουράκης Γ. 7(1), Κουταλάς Μ.,  Σταράς Γ., Σαμψών Σ. 6.

(Α2-Β) THINK VILLA - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 44-31
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 13-04, 19-12, 29-19, 44-31
THINK VILLA (Κόκκινος, Πηγουνάκης Α.): Αντωνίου 10(2), Ξενίδης 1, Πολιουδάκης 9(1), Πηγουνάκης Φ. 5, Φεσσάς 14, Κουνδουναράκης,  Κόκκινος 5, Αστρινάκης Ε.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης Κ.): Ξενάκης, Ρούλιος Α. 17, Περιστεράκης 4, Αποστολάκης, Ρούλιος Κ., Χατζησπύρος, Οικονομάκης Κ., Οικονομάκης Ι. 1, Ζουμπουλάκης 9(1).

(Α2-Β) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 42-56
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 12-11, 17-28, 30-40, 42-56.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Βότζης 6(2), Μαρίνος 6, Ζαμπετάκης 5, Μπαραδάκης 4, Γρηγοράκης 2, Παραδεισανός, Uglava, Γαβράς Ν. 12(2), Φραγκιαδάκης, Γαβράς Σ. 7.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 20(5), Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 19, Ζουρίδης, Σακελλαρίδης 2, Ψωράκης 7(1), Παπαδάκης Γ., Φανουργάκης 4, Προκοπάκης 2, Γεωργαλής.

(Α2-Α) ΙΑΤΡΟΙ - PLATANOS TOURS 52-47
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 18-04, 27-20, 40-30, 52-47.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Ζαχαράκης, Τζανάκης, Παρασκάκης 9, Κόκας, Μπούτσιας 18, Γιακουμάκης 7,  Ανδρονικίδης, Αργυρίου 5, Γούδας 4, Μουχασίρης, Βλαχοπάνος 9(1), Σιβαρόπουλος.
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 9(1), Δαμανάκης 20(4), Αγγελάκης 7, Βαρδάκης, Περδίκης 5, Βουγιουκαλάκης Μ. 1, Παπαδάκης 5, Κέρδος.
  
Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019
(Α2-Α) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 52-50
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 11-08, 20-16, 40-30, 52-50.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Διαμαντάκης 2, Λαδάκης 19(3), Παπαδογιαννης 4, Τζανιδάκης 7, Καπετανάκης 7(1), Μονογιός 8, Σκούφογλου 5(1), Συμεωνίδης, Φουντιδάκης.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Πετράκης, Τσιομπίκας, Θεοδωράκης 2, Φωτάκης, Ξηρας 20, Απανομεριτάκης 17, Πανόπουλος 2, Σταυρουλάκης 5, Ρεκχερ, Βροντάκης, Φουσταγιεράκης 4.

(Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 53-54
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 10-13, 20-24, 39-44, 55-56.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Χόμπης Γ. 6, Σταματάκης 8(2), Ξενάκης 8, Νιωτάκης, Καρίμποφ 10, Βεργίτσης 7(1), Μπαλαφούτης 16(2).
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Παπαδοπούλου 15(4), Κόης 19, Πασχαλίδη 2, Χατζηβασίλης, Κορογωνα, Βουρδουμπά 6, Βλάσης 14.

(Α2-Α) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  46-33
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 11-13, 19-24, 32-28, 46-33.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περάκης): Βαβουράκης 2, Κεφαλογιάννης 3, Μελαδάκης Σ. 5(1), Καραδάκης Ν. 11(1), Ζάχος 6, Περάκης 5(1), Κυριακάκης 8, Αντωνάκης, Πολιτάκης 6, Κανακάκης.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης): Λαμπρινός, Τεριζόγλου 4, Νικολάου 4(1), Χουστουλάκης, Λαγουδάκης 3(1), Μαθιουδάκης 8,  Καλογεράκης 2, Δασκαλάκης Μ. 10, Κυριακόπουλος 2, Σφακιανάκης, Κεφαλογιάννης.

(Α2-Α) ΤΡΑΠΕΖΕΣ - ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. 29-40
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 06-17, 13-29, 22-37, 29-40.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης): Ρωμανιουδάκης 12(2), Σωμαθιανός 2,  Ζιάνας 2, Πλευράκης, Παναγιωτόπουλος 5, Νικολουδάκης 6, Ηλιάκης 2, Κονταξάκης, Μπαγιαρτάκης.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης 3(1), Δουζίνας 6(1), Λίτινας A. 13(3), Αντωνόπουλος 1, Κλάδος, Γαλερός 2, Δούβρος 9, Καραογλάνης 3, Σταυρουλάκης Π. 1, Σταυρουλάκης Ν., Καλιτσουνάκης 2.

Οι αγώνες δεν πραγματοποιηθήκαν λόγω αδυναμίας των διαιτητών 
(Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΑ - KLADOS TOURS
(Α2-Β) OLYMPIC/BONOBO - ΧΟΡΕΥΤΕΣ