Σάββατο, 9 Φεβρουαρίου 2019

Αποτελέσματα 11ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 10ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου 2019
(A2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΙΑΤΡΟΙ 52-63
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 08-19, 19-28, 34-45, 52-63.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ουρανός): Τεριζόγλου 9(2), Νικολάου 2, Χουστουλάκης 4, Λαγουδάκης  3(1),  Λαμπρινός 2, Καλογεράκης 3(1), Δασκαλάκης Μ. 12, Κυριακόπουλος Ν. 3, Σφακιανάκης, Κεφαλογιάννης 14.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Ζαχαράκης, Γούδας  6, Σιβαρόπουλος, Μουχασίρης, Μπούτσιας 16, Γιακουμάκης 5, Ανδρονικίδης 4, Παρασκάκης 6, Σαμωνάκης 4, Τζανάκης 22(3), Αργυρίου.


ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 2018-2019
(Α2-A) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 50-49
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 05-11, 14-25, 32-34, 50-49.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Πετράκης): Πετράκης, Θεοδωράκης, Τσιομπίκας, Ξηρας, Απανομεριτάκης, Πανόπουλος 2, Σταυρουλάκης 4, Ρεκχερ, Βροντάκης 18(4), Φωτάκης 23(1), Φουσταγιεράκης 3, Κορωνάκης.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος): Λιάκος 7, Σταυριανάκη 5, Παλτατζίδης 9(3), Διαμαντής 9(1), Παπαντριανταφύλλου, Ξενιτόπουλος 2, Λεβεντάκης, Τσιγκουλης 3(1), Νικολιδάκης 12(1), Πλιατσικα, Καβρουλάκης 2.
(Α2-A) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. – ΡΑΨΩΔΙΑ 51-35
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 15-04, 26-14, 43-23, 51-35.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης 2, Δουζίνας 16, Λίτινας A., Αντωνόπουλος, Γαλερός 2, Πολοπετράκης 7(1), Δούβρος 11, Καραογλάνης 4, Σταυρουλάκης Ν. 4, Καλιτσουνάκης 5.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Χόμπης Γ. 4, Σταματάκης 8, Μαλανδρινός, Ξενάκης 7(1), Νιωτάκης 8, Βεργίτσης 3(1), Ψαθάκης, Καρίμποφ 1, Μπαλαφούτης 4(1).


(Α1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ – SAILING EXPERIENCE 56-42
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 14-14, 33-24, 45-28, 56-42.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 8(2), Πατέρας 9(3), Σταυρουλάκης 8(1), Κιουρτσιδάκης, Νύκταρης 3(1), Νταλιάνης 4, Μαραυγάκης 8, Πιρπινάκης 10, Βασιλάκης 6(1).
SAILING EXPERIENCE (Κανακάκης): Παπαπαναγιώτου 2, Μακεδάκης 4(1), Ουρανός, Σταθόπουλος 4, Παυλιδάκης 4, Τσαγκαρούλης 14(1), Καρπουζάκης 5, Κορωνάκης 9(1).
Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 2019
(Α2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ  33-60
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 10-13, 19-30, 27-49, 33-60
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Παπαδοπούλου 7 (1), Πασχαλίδη 6, Κορογώνα, Χατζηβασίλης 4, Βουρδουμπά 10, Βλάσης 6.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περάκης): Κεφαλογιάννης 2, Μελαδάκης Σ., Καραδάκης Ν. 38 (2), Ζάχος 8 (2), Περάκης 6, Αντωνάκης 2, Κυριακάκης 4. 

(Α2-APLATANOS TOURS – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  62-41
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 09-16, 25-25, 46-31, 62-41
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 13(1), Δαμανάκης 16 (5), Αγγελάκης 8, Βαρδάκης, Βουγιουκαλάκης Μ. 8, Ζουμπεράκης 9, Σκέρλος, Περδίκης 8, Μαλλιαρός.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Διαμαντάκης, Παπαδογιαννάκης, Λαδάκης 29 (4), Τζανιδάκης 6, Καπετανάκης 3 (1), Συμεωνίδης 2, Φουντιδάκης 1.

(A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – HAAGEN DAZS BC  54-71
Διαιτητές: Καθαράκης, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 12-19, 28-40, 40-58, 54-71
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 4, Λυκάκης 16 (4), Γιαννούλης 9 (1), Αλυγιζάκης 2, Κατσαντώνης 8, Συριανόγλου, Ανεζάκης 4 (1), Τσιμπισκάκης 7 (1), Δρουδάκης 4.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης, Ξενίδης): Φιτσανάκης 2, Κούμουλος 20 (5), Θερμιώτης 3, Καλαϊτζάκης 18 (2), Βασιλείου, Λαγουδάκης 9 (1), Γκογκίτσας 3 (1), Σπιτάς 8, Χατζηδάκης 11(1), Πηγουνάκης.

(A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ  51-58
Διαιτητές: Καθαράκης, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 13-13, 23-30, 35-44, 51-58
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Σαρρής 3 (1), Λίτινας, Καρπούζης 9, Ψαρουδάκης 11 (1), Καρακεσίσογλου 3, Πελιβανίδης 22 (1), Σεγρεδάκης 3 (1), Θεοδωρόπουλος, Παπαδοκωνσταγκάκης.
NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ (Γκόγκος): 
Καρυπίδης 4, Φοβάκης 9 (3), Λεωνιδάκης, Ψωμάς 6, Γκόγκος, Κατσαβίδης 19, Αρσενίδης 12, Μακαρδονας 8.

(Α1) PROJECT PLUS IKE  – Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  62-73
Διαιτητές: Ξυλάς, Μαρινάκης
Δεκάλεπτα: 25-13, 43-39, 56-59, 62-73
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης): Κλάδος 3 (1), Τσιλεδάκης Λ. 7 (1), Χατζηδάκης 21 (3), Καλυδωνάκης 8, Κοντουδάκης 10, Παπαδάκης Α. 13 (1), Μαρίνος.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Παπαδογιαννάκης Γ.): Ζουμπεράκης 14, Χρυσουλάκης 16 (2), Παπαδάκης 5 (1), Παπαδογιαννάκης Γ. 21 (4), Παπαδογιαννάκης Π. 2, Θεοδωσουλάκης, Οικονομίδης 15 (3).

(Α1) ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 59-58
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Μαρινάκης Θεοχάρης
Δεκάλεπτα: 13-12, 31-27, 47-42, 59-58.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Μαμαλάκης Σ.): Θανάσης, Κυδωνάκης 4, Διάκου 6, Μουλίτσας 4, Μαμαλάκης Ν. 11, Μαμαλάκης Σ. 9(1), Λιονάκης 25.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 16(2), Γκάτζιας, Ορφανουδάκης 16, Τρανταλίδης, Χόμπης, Μιχαλάκης 7(1), Λαμπαρδάκης 19(3), Μαθηνός 4, Ροδινός.

(A2-A) KLADOS TOURS – ΤΡΑΠΕΖΕΣ 63-69

Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Μαρινάκης Θεοχάρης
Δεκάλεπτα: 19-18, 20-29, 42-51, 63-69.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς): Κλάδος 2, Καθαράκης 14(2), Κανελλάκης 6(1), Νταουντάκης 28(3), Πετρίδης, Γερουκάκης 8, Γιοβάνοβιτς 5.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης): Ρωμανιουδάκης 28(5), Σωμαθιανός 7,  Ζιάνας, Πλευράκης 5, Παναγιωτόπουλος 11(1),  Νικολουδάκης 13, Ηλιάκης, Κονταξάκης 5, Μπαγιαρτάκης.

ΡΕΠΟ: (Α1) ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ


ΤΕΤΑΡΤΗ 13/2/2019

19:00 (A2-A) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
20:30 (Α2-B) WOW! PARKING – THINK VILLA
22:00 (A2-A) KLADOS TOURS - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ