Σάββατο, 2 Μαρτίου 2019

Αποτελέσματα προημιτελικών Α1 & Α2 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 2 Μαρτίου 2019
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΙΑΤΡΟΙ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 65-46
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 14-07, 29-19, 38-34, 65-46.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Ζαχαράκης 3(1), Αργυρίου 6, Σιβαρόπουλος, ΜΠούτσιας 19, Γιακουμάκης 2, Ανδρονικίδης 4, Παρασκάκης 7, Σαμωνάκης, Γούδας 9, Τζανάκης 10(1), Βλαχοπάνος 5.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 6, Τζανουδάκης 4, Κακλαμάνος 10, Καλαϊτζάκης 12(1), Ζουρίδης, Σακελλαρίδης 4, Ψωράκης, Παπαδάκης Γ. 2, Φανουργάκης 4, Προκοπάκης, Γεωργαλής, Χινιαδης 4.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) KLADOS TOURS – THINK VILLA 50-48
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 10-14, 23-28, 28-34, 50-48.
KLADOS TOURS (Καθαράκης): Καραμπατσάκης 5(1), Κλάδος, Κανελλάκης, Πετρίδης 5(1), Γερουκάκης 10(2), Γιοβάνοβιτς 2, Καθαράκης 8(1), Νταουντάκης 20.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.): Αντωνίου 6(1), Ξενίδης, Πολιουδάκης 9(1), Πηγουνάκης Φ. 2, Φεσσάς 14, Κουνδουναράκης,  Κόκκινος 6, Αστρινάκης Ε. 2, Καμαρίτης, Καζίλας 9(1).

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 45-47
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 15-05, 21-27, 28-35, 45-47.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος, Λεβεντάκης): Παλτατσίδης, Χλιαουτάκης, Διαμαντής 6, Ζερβουδάκης 13,  Ξενιτόπουλος 3(1), Λεβεντάκης 6, Τσιγκουλης 10(2), Νικολιδάκης 7(1), Πλιάτσικα, Καβρουλάκης.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 19(2), Μαραγκουδάκης 8(1), Ρουμαντζής, Τσόγκας, Βασιλακάκης, Παπαδογιαννης Ν. 9, Καλυβιανάκης 2, Νεονάκης, Μεξης 2, Λελεδάκης 3, Καζάνης 4, Διβανης.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 69-55
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 27-08, 35-16, 50-29, 69-55.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Καίσαρης): Πολυδορόπουλος 6(1), Κυδωνάκης 2, Διάκου 5, Μαμαλάκης Ν. 8, Μαμαλάκης Σ., Λιονάκης 27(2), Καίσαρης 21(1).
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 4, Λυκάκης 11(1), Γιαννούλης 2, Αλυγιζάκης 5, Κατσαντώνης 22(2), Συριανόγλου 3(1), Ανεζάκης 2, Τσιμπισκάκης, Δρουδάκης 6, Αραμπατζόγλου.

Κυριακή 3 Μαρτίου 2019
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 51-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 05-07, 24-16, 40-28, 51-39
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περράκης): Βαβουράκης, Κεφαλογιάννης 2, Μελαδάκης Σ. 5 (1), Καραδάκης Ν. 10, Ζάχος 8 (2), Περάκης 7 (1), Πολιτάκης 12, Αντωνάκης, Κανακάκης, Κυριακάκης 7.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αντουράκης):
 Αποστολάκης 2, Αντουράκης Μ., Μαρνελάκης 9, Οικονομάκης Γ., Ρούλιος Α. 9, Ρούλιος Κ., Οικονομάκης Κ. 9 (2), Περιστεράκης 4, Ζουμπουλάκης Ν. 6.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - MACRON STORE 32-61
Διαιτητές: Λόλι, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 07-18, 14-30, 24-43, 32-61
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Πετράκης): Πετράκης, Θεοδωράκης, Ξηράς 15 (1), Απανωμεριτάκης, Πανόπουλος 2, Τσιομπίκας, Ρεχερ 2, Βροντάκης, Φουσταλιεράκης 2, Φωτάκης 9, Κορωνάκης 2.
MACRON STORE (Καρατζέτζος K.): Δοξαστάκης Ε. 3, Αυγέρης, Πριναράκης 13 (1), Κόνιας 1, Τσαφαράκης, Μπενάκης 5 (1), Παπαδάκης Α. 2, Κάβουρας 6 (1), Καρατζέτζος Κ. 5, Φωτάκης 10, Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 16 (1).

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) PLATANOS TOURS – OLYMPIC/BONOBO 83-44
Διαιτητές: Λόλι, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 21-08, 38-24, 61-32, 83-44
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 31 (5), Δαμανάκης, Αγγελάκης 18, Βαρδάκης 10 (2), Βουγιουκαλάκης Μ. 7, Σκέρλος 2, Περδίκης 10, Μαλλιαρός 5.
OLYMPIC/BONOBO (Αποστολάκης-Φοβάκης): Κονταξάκης 5, Δούκας 6 (2), Παλιεράκης 12, Μαθιουδάκης 2, Κατσαντώνης Ι. 6, Κατσαντώνης Γ. 2, Βασιλάκης, Προντανοβιτς 11 (1).

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ 53-43
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 10-13, 20-24, 34-27, 53-43
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης 1, Σταυρουλάκης Ν. 21 (4), Γαλερός 3, Κλάδος 2, Δουζίνας 7 (1),  Δούβρος 8, Καραογλάνης 4, Σταυρουλάκης Π. 7 (1), , Καλιτσουνάκης.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ(Γαβαλάκης Γ.): Κυραμαριός, Καλιγιάννης Κ. 9, Καλλιγιάννης Μ. 15 (3), Πετράκης, Κανακάκης 11, Κονσολάκης 1, Πισκοπάκης 3 (1), Λοθρες 2, Μαράτος 2.
(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – SAILING EXPERIENCE  53-51
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 14-17, 27-30, 43-47, 53-51
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Παπαδογιαννάκης Γ.): Ζουμπεράκης 15, Οικονομίδης 13 (1), Μίχας 4, Παπαδάκης 3, Παπαδογιαννάκης Γ. 17 (2), Παπαδογιαννάκης Π. 1.
SAILING EXPERIENCE (Γαβαλάκης): Τσαχάκης 2, Ζαμπετάκης 18 (2), Ουρανός 3 (1), Παυλιδάκης 5, Τσαγκαρούλης 11 (1), Παπαπαναγιώτου 6, Κορωνάκης 6.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) PHOTO ΈΚΦΡΑΣΗ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 99-49
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 26-13, 50-25, 73-30, 99-49
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 10(2), Πατέρας 6, Σταυρουλάκης 11(2), Κιουρτσιδάκης 3(1), Νύκταρης 11(3), Νταλιάνης 4, Μαραυγάκης 14(2), Πιρπινάκης 18(1), Βασιλάκης 22(3), Κωνσταντινίδης, Χατζηκωνσταντίνου.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 19(4), Γκάτζιας 4, Ορφανουδάκης 11(1), Τρανταλίδης 2, Μιχαλάκης 10(2), Μαθηνός 3(1), Θωμαδάκης, Ροδινός.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) HAAGEN DAZS – PROJECT PLUS IKE 74-53
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 19-09, 34-27, 58-46, 74-53.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης, Κουγιομζής): Λαγουδάκης 6, Κούμουλος 28 (5), Θερμιώτης 8,  Καλαϊτζάκης 12(4), Βασιλείου, Φιτσανάκης 10, Γκογκίτσας, Χατζηδάκης 10(1), Πλέμμένος.
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης, Τσιλεδάκης Λ.): Κλάδος 3(1), Τσιλεδάκης Λ. 7, Χατζηδάκης 14(4), Καλυδωνάκης, Κοντουδάκης 21, Παπαδάκης Α. 8(1), Μαρίνος.

Δευτέρα 4 Μαρτίου 2019
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-16) ΤΡΑΠΕΖΕΣ – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 47-42
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 07-14, 20-22, 34-31, 47-42.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης, Μπαγιαρτάκης): Ρωμανιουδάκης 18(1),   Ζιάνας, Πλευράκης 5, Παναγιωτόπουλος 9, Νικολουδάκης 4, Ηλιάκης 2, Κονταξάκης 5, Πιοτογιαννάκης 4.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Βότζης 7(1), Μαρίνος 2, Μπαραδάκης 19, Γρηγοράκης, Παραδεισανός, Uglava 2, Γαβράς Ν. 7(1), Γαβράς Σ. 5.