Κυριακή, 17 Μαρτίου 2019

Αποτελέσματα ημιτελικών Α1 & Α2 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 16 Μαρτίου 2019
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-16) OLYMPIC/BONOBO - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 43-64
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Τσικριτσάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα: 05-16, 17-30, 32-46, 43-64.
OLYMPIC/BONOBO (Αποστολάκης-Φοβάκης): Κονταξάκης 11(1), Παλιεράκης 8, Μαθιουδάκης 3(1), Κατσαντώνης Ι. 7(1), Βασιλάκης 2, Προντανοβιτς 12(2).
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 17(3), Τζανουδάκης 11, Κακλαμάνος 16, Καλαϊτζάκης 12, Ζουρίδης, Σακελλαρίδης, Ψωράκης 8, Παπαδάκης Γ., Προκοπάκης, Παπαδάκης K.,Γεωργαλής.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ – MACRON STORE 49-52

Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Τσικριτσάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα: 14-14, 23-28, 38-40, 49-52.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης, Σταυρουλάκης Ν. 13(3), Γαλερός, Κλάδος, Δουζίνας 10, Λίτινας 5, Αντωνόπουλος 4,  Δούβρος 4, Καραογλάνης 6, Πολοπετράκης 3, Σταυρουλάκης Π. 2, , Καλιτσουνάκης 2.
MACRON STORE (Καρατζέτζος K.): Δοξαστάκης Ε. 1, Αυγέρης, Πριναράκης 7(1), Κόνιας 2, Τσαφαράκης, Μπενάκης 8(1), Παπαδάκης Α., Κάβουρας 3, Καρατζέτζος Κ. 12(1), Φωτάκης 9, Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 10(1).

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – KLADOS TOURS 52-51

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 18-14, 31-22, 39-34, 52-51.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περράκης): Βαβουράκης 4, Κεφαλογιάννης, Μελαδάκης Σ., Καραδάκης Ν. 21(1), Ζάχος 7(1), Περάκης 4, Πολιτάκης 14(1), Αντωνάκης, Κανακάκης, Κυριακάκης 2.
KLADOS TOURS (Κλάδος): Καραμπατσάκης 3(1), Κλάδος 15, Κανελλάκης 3, Πετρίδης 5, Περάκης 2, Γερουκάκης 4, Γιοβάνοβιτς 10(3), Νταουντάκης 9.

Κυριακή 17 Μαρτίου 2019

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-16) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ  55-53
Διαιτητές: Κώτσου, Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 20-15, 31-26, 40-42, 55-53
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ (Κανακάκης-Καλλιγιάννης): Κυραμαριός, Καλιγιάννης Κ. 22 (2), Καλλιγιάννης Μ. 16 (2), Πετράκης 6, Κανακάκης 5, Κονσολάκης, Πισκοπάκης 3 (1), Λοθρες 2, Μαράτος 1.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Θεοδωράκης, Ξηράς 30 (2), Απανωμεριτάκης 2, Πανόπουλος 2, Σταυρουλάκης 8, Benjamin, Βροντάκης 6, Φουσταγεράκης 3, Κορωνάκης 2, Φωτάκης.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-16) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 57-51
Διαιτητές: Κώτσου Λία, Τσικριτσάκη Βασιλική.
Δεκάλεπτα: 22-06, 28-13, 47-33, 57-51.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Βότζης): Βότζης 7(1), Βαμβακάς, Ζαμπετάκης, Μαρίνος 18(3), Μπαραδάκης 8, Γρηγοράκης, Παραδεισανός 7, Γαβράς Ν., Γαβράς Σ. 15(4), Μάνεσης 2, Φραγκιαδάκης.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος): Λιάκος 1, Παλτατσίδης 13(3), Παπαντριανταφύλλου 1, Πλιάτσικα, Διαμαντής 5, Λεβεντάκης 7, Τσιγκουλης 5(1), Νικολιδάκης 16(3), Καβρουλάκης 3.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) PLATANOS TOURS – IAΤΡΟΙ  53-53 (καν.αγ), 58-71 (α' παρ.)

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης
Δεκάλεπτα: 09-11, 25-18, 39-32, 53-53 καν.αγώνας, 58-71 (α παρ.)
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 19 (4), Δαμανάκης 3 (1), Αγγελάκης 18, Ζουμπεράκης, Βουγιουκαλάκης Μ., Σκέρλος, Περδίκης 7, Μαλλιαρός 6, Κλειδαράς 3 (1).
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Ζαχαράκης 3 (1), Τζανάκης 13 (3), Παρασκάκης, Κόκας 2, Μπούτσιας 37 (4), Γιακουμάκης 2,  Ανδρονικίδης, Σαμωνάκης 2, Αργυρίου 6, Γούδας 6, Βλαχοπάνος, Σιβαρόπουλος.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) PROJECT PLUS IKE – SAILING EXPERIENCE 51-57

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 14-13, 30-22, 37-40, 51-57.
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης): Κλάδος, Τσιλεδάκης Λ. 5, Ρακιντζής 9(2), Βασιλάκης Γ., Χατζηδάκης 13(3), Καλυδωνάκης, Κοντουδάκης 8, Παπαδάκης Α. 8, Μαρίνος 8.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης, Τζανιδάκης): Γαβαλάκης 2, Τσαχάκης 12(3), Ζαμπετάκης 22, Παυλιδάκης 8, Τσαγκαρούλης, Παπαπαναγιώτου 8, Κορωνάκης, Σταθόπουλος 5.
(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 57-55
Διαιτητές: Κουλιεράκη Χρύσα, Μπουζουνιεράκης Κώστας.
Δεκάλεπτα: 07-21, 25-34, 42-42, 57-55.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 7, Γιαννούλης 2, Αλυγιζάκης 6, Κατσαντώνης 13(1), Συριανόγλου 16(4),  Τσιμπισκάκης 11(1), Δρουδάκης 2.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Ορφανουδάκης 18(2), Τρανταλίδης 7(2), Μιχαλάκης 12(4), Μαθηνός 18(3), Χόμπης.
(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – PHOTOΈΚΦΡΑΣΗ 51-58
Διαιτητές: Κουλιεράκη, Μπουζουνιεράκης
Δεκάλεπτα: 12-24, 23-39, 41-46, 51-58
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Μίχας): Πολυδωρόπουλος 3 (1), Θανάσης 8 (1), Κυδωνάκης 5 (1), Μαμαλάκης Σ., Διάκου, Μουλίτσας, Μαμαλάκης Ν. 12, Λιονάκης 17 (2), Καίσαρης 6.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 8 (2), Πατέρας, Κιουρτσιδάκης, Νταλιάνης 2, Πιρπινάκης 11 (3), Νύκταρης 6 (2), Μαραυγάκης 6 (1), Κωνσταντινίδης, Σταυρουλάκης 4 (1), Μπιρλιράκης, Βασιλάκης 21 (4).

Δευτέρα 18 Μαρτίου 2019
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΤΡΑΠΕΖΕΣ - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 58-57
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 06-18, 26-28, 41-43, 58-57.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης): Ρωμανιουδάκης 8, Ζιάνας, Σωμαθιανός, Πλευράκης, Παναγιωτόπουλος 8(2), Νικολουδάκης 17, Ηλιάκης 2, Κονταξάκης, Πιοτογιαννάκης 23(3), Μπαγιαρτάκης, Προκοπάκης.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 17(2), Σταρράς 2, Παπαδογιάννης Ν. 2, Τσόγκας, Βασιλακάκης, Μαραγκουδάκης 13(2), Ρουμαντζής,  Καλυβιανάκης 3, Νεονάκης, Μεξης 11, Λελεδάκης 9, Καζάνης.

Τετάρτη  20 Μαρτίου 2019
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-16) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – THINK VILLA 49-30
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 09-10, 19-24, 35-28, 49-30.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Ρούλιος Α. 14, Αποστολάκης 8, Ρούλιος Κ., Οικονομάκης Κ. , Αντουράκης Μ. 8(1), Ζουμπουλάκης Ν. 15, Δημητριάδης 4, Περιστεράκης.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.): Ξενίδης 7, Πολιουδάκης 8(2), Πηγουνάκης Φ. 2, Φεσσάς 6, Κουνδουναράκης,  Κόκκινος 4, Αστρινάκης Ε. 3, Καζίλας.