Σάββατο, 23 Μαρτίου 2019

Αποτελέσματα ημιτελικών - τελικών Α1 & ημιτελικών Α2 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019.

Σάββατο 23 Μαρτίου 2019
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 13-16) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - THINK VILLA 45-56
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη
Δεκάλεπτα: 10-16, 19-23, 36-43, 45-56.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Νικολιδάκης): Λιάκος 4, Παλτατσίδης, Σταυριανάκη 2, Παπαντριανταφύλλου 2, Διαμαντής 11(2), Τσιγκουλης 3, Ζερβουδάκης 10, Νικολιδάκης 13(3), Καβρουλάκης.
THINK VILLA (Καζίλας): Ξενίδης 2, Πολιουδάκης 8(1), Πηγουνάκης Φ. 7, Κουνδουναράκης Λ. 1,  Κόκκινος 16, Καζίλας 11, Καμαρίτης, Αντωνίου 11(3).
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) PLATANOS TOURS – ΟΙΩΝΟΣ/ΚΑΡ 30-37
Διαιτητές: Καμπίτσης, Θεοδωράκης.
Δεκάλεπτα: 06-07, 15-16, 23-28, 30-37.
PLATANOS TOURS (Μαλλιαρός): Αγγελάκης 8, Βουγιουκαλάκης Μ. 3, Σκέρλος, Περδίκης 11, Μαλλιαρός 8.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης 3(1), Σταυρουλάκης Ν. 14(4), Γαλερός 5(1), Κλάδος 3(1), Δουζίνας 11(1), Λίτινας Α., Αντωνόπουλος, Δούβρος 1, Καραογλάνης.

(ΑΘΕΣΕΙΣ 7-8) PROJECT PLUS IKE - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 84-56
Διαιτητές: Καμπίτσης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 24-11, 48-32, 68-38, 84-56.
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης): Κλάδος 5(1), Τσιλεδάκης Λ. 6, Κοντουδάκης 18, Μαρίνος 15(3), Καλυδωνάκης 16(3), Παπαδάκης Α. 24(2).
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Ορφανουδάκης, Ροδινός):  Τρανταλίδης 16(2), Μιχαλάκης 4, Μαθηνός 16(2), Χόμπης, Θωμάκης 1, Λαμπαρδάκης 19(4).

Κυριακή 24 Μαρτίου 2019
(A2 ΘΕΣΕΙΣ 13-16) OLYMPIC/BONOBO - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 34-47
Διαιτητές: Φλουρής, Σιβαρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 09-14, 17-28, 23-41, 34-47.
OLYMPIC/BONOBO (Δούκας, Σαρατσιώνης): Κονταξάκης 3, Παλιεράκης 9, Κατσαντώνης Ι., Βασιλάκης 2, Προντανοβιτς 7(3), Δούκας 9(1), Κατσαντώνης Γ.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Περάκης, Θεοδωράκης 2, Τσιομπίκας, Ξηράς 12, Απανωμεριτάκης 5, Πανόπουλος 6, Σταυρουλάκης 3, Benjamin 2, Βροντάκης 9(1), Φουσταγεράκης 6, Κορωνάκης 2, Φωτάκης.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 9-12) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 58-53
Διαιτητές: Φλουρής, Σιβαρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 17-17, 31-23, 70-33, 58-53.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Βότζης): Βότζης 9(1), Βαμβακάς, Ζαμπετάκης 7(1), Μαρίνος 5, Παραδεισανός, Γαβράς Ν. 5(1), Γαβράς Σ. 20(3), Μάνεσης 6(2), Φραγκιαδάκης 6.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Ξενάκης 4, Δημητριάδης 27, Αποστολάκης, Αντουράκης Μ. 6, Ρούλιος Κ. 4, Κ., Ζουμπουλάκης Ν. 10,  Οικονομάκης 2.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) ΧΟΡΕΥΤΕΣ – KLADOS TOURS 54-70
Διαιτητές: Φλουρής, Σιβαρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 11-21, 31-39, 41-60 54-70.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 17(3), Παπαδογιάννης Ν. 16, Μαραγκουδάκης 9(1), Τσόγκας, Βασιλακάκης, Νεονάκης, Μεξης 5, Λελεδάκης 7, Ρουμαντζής, Καζάνης.
KLADOS TOURS (Κλάδος): Γερουκάκης 8(2),  Κλάδος 6, Κανελλάκης 6,  Νταουντάκης 33, Γιοβάνοβιτς 2, Καθαράκης 15(3).

(
A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) ΙΑΤΡΟΙ – MACRON STORE 75-71
Διαιτητές: Καθαράκης, Φλουρής.
Δεκάλεπτα: 16-19, 30-40, 56-57, 75-71.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Ζαχαράκης 7(1), Σιβαρόπουλος, Αργυρίου 6, Κόκας, Μπούτσιας 22, Γιακουμάκης, Γούδας 7, Παρασκάκης 6, Σαμωνάκης 7, Τζανάκης  15(2), Βλαχοπάνος.
MACRON STORE (Καρατζέτζος K.): Δοξαστάκης Ε., Αυγέρης, Καρατζέτζος Γ. 30(3), Πριναράκης,  Μπενάκης 10(2), Φωτάκης 7, Τσαφαράκης, Κάβουρας 2, Κόνιας, Καρατζέτζος Κ. 7(1), Καρατζέτζος Β.

(
A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) ΤΡΑΠΕΖΕΣ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 32-62
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 04-16, 20-27, 26-47, 32-62.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης): Σωμαθιανός 4, Ζιάνας 4, Παναγιωτόπουλος 12(1), Νικολουδάκης 6, Ηλιάκης 4(1), Μπαγιαρτάκης, Προκοπάκης 2.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περράκης): Βαβουράκης 5, Κεφαλογιάννης 3, Μελαδάκης Σ. 5(1), Καραδάκης Ν. 20, Ζάχος 7(1), Περάκης 22(4), Πολιτάκης 14(1), Αντωνάκης, Κανακάκης, Κυριακάκης 2.
(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 5-6) SAILING EXPERIENCE – ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 55-59
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Μπουζουνιεράκη.
Δεκάλεπτα: 08-19, 16-31, 33-43, 55-59.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης, Παπαπαναγιώτου 2, Ζαμπετάκης 7, Σταθόπουλος 9(1),  Παυλιδάκης 5, Τσαχάκης 13(3), Τσαγκαρούλης 17(1), Καρπουζάκης, Κορωνάκης 2.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Γιαννούλης 15(2),  Κατσαντώνης 13, Συριανόγλου 15(1), Δρουδάκης 10, Αραμπατζόγλου 6.
(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) HAAGEN DAZS – Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. καν. 63-63, α' παρ. 70-70, β' παρ. 81-72.
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Μπουζουνιεράκη.
Δεκάλεπτα: 17-08, 29-29, 50-49, 63-63, α' παρ. 70-70, β' παρ. 81-72.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης, Ξενίδης): Λαγουδάκης 10(1), Κούμουλος 37 (7), Θερμιώτης 10,  Καλαϊτζάκης 5, Βασιλείου 2, Κουγιουμτζής, Σπιτάς 2, Γκογκίτσας 6(1), Χατζηδάκης 2, Πλέμμένος 7(1).
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης, Κανακάκης): Συντιχάκης 12(2), Χρυσουλάκης 12(1), Παπαδάκης 2, Μίχας 12(1), Παπαδογιαννάκης Γ. 12(1), Παπαδογιαννάκης Π., Οικονομίδης 17, Ζουμπεράκης 5.

Τρίτη 26 Μαρτίου 2019
(A2 ΘΕΣΕΙΣ 9-12) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ 54-41
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 16-09, 17-18, 30-34, 54-41.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 5(1), Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 3, Καλαϊτζάκης 16, Χήνιαδης 4,  Ζουρίδης, Σακελλαρίδης 4, Ψωράκης 15(3), Παπαδάκης Ι. 5(1), Φανουργάκης.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ (Καλλιγιάννης E.): Κυραμαριός 5(1), Καλιγιάννης Ε. 15(1), Πετράκης 16, Κονσολάκης 1, Μαράτος 4.