Σάββατο, 25 Ιανουαρίου 2020

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής Α2 και Α3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020
(A3) L'ETOILE DU SUD - BUENO HOTEL 68-44
Διαιτητές: Νικολιδάκη- Λελεδάκη.
Δεκάλεπτα: 28-08, 19-09, 06-10, 15-11.
L'ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Σαχινίδης Σ. 4, Παυλιδάκης Γ. 16, Καθαράκης Β. 17(4), Καλοείδας Α. 11(1), Παπαδάκης Ν. , Παπιομύτογλου Ζ., Ζουρμπάκης Σ. 5(1), Γαλλιός Ι. 9(2)
BUENO HOTEL (Σταυρουλιδάκης): Κοπανάκης Μ. 15, Αποστολάκης Χ., Σταγκουράκης Δ. 10(1), Κόλκας Α., Σταυρουλιδάκης Γ. 7, Ανδρεάκης Σ. 10(2), Μοτάκης Γ., Δαφέρμος Μ. 2.

(A3) ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 86-46
Διαιτητές: Πετράκης, Λελεδάκη.
Δεκάλεπτα: 09-07, 34-06, 18-13, 25-20.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 (Προβιάς-Βλάσσης-Μακροδημήτρη):Ισχακης Δ. 14(1), Στέρπης Δ. 4, Πεπονάκης Μ. 2, Σταθόπουλος Θ. 4, Ματθαιουδάκης Λ. 31(8), Νασος Κ., Καριώτης Σ. 15(1), Δράκος Σ. 10(2), Ροκάι Β. 6.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης Α. 20, Γιακουμάκης Ε. 1, Καπετανάκης Ι. 3(1), Κακλαμάνος Π. 18, Μιχαλάκης Γ. 2, Φουντιδάκης Ι. , Σκούφογλου Γ. 2.

(A3) ACE PARKING - ΓΙΑΤΡΟΙ Α3  37-31
Διαιτητές: Μπουζουνεράκης, Τεπερίδης.
Δεκάλεπτα: 10-06, 09-07, 05-08, 13-10.
ACE PARKING (Σαμψων): Τσικινάς Λ. 5, Χαροκοπάκης Σ. 5, Κουνδουράκης Σ. 9(1), Πατηταράς Α. 2, Κουνδουράκης Γ. 1, Παναγιωτόπουλος Μ. 1, Βελονάκης Γ. 14(4).
ΙΑΤΡΟΙ Α3 (Τζανάκης Ι.): Μουχασίρης Γ., Σιβαρόπουλος Ν. 6(2), Κοκκάς Ι. 3(1), Ανδρονικίδης 2, Καθαράκης Φ. 6, Σαμονάκης Ν. 2, Δελλής Μ. 8, Κριθαράκης Β. 4.

(A2) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ - KLADOS TOURS 38-77
Διαιτητές: Μπουζουνιεράκης, Τεπερίδης
Δεκάλεπτα: 14-21, 10-21, 08-14, 06-21.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ (Γαβαλάλης Ι.): Κυραμαριός Μ., Κανακάκης Δ. 7(1), Καλογεράκης Γ. 14, Μαράτος Κ., Πισκοπάκης Γ., Κονταξάκης Β., Πετράκης Σ. 6, Πεγιαδάκης Α. 11(1).
KLADOS TOURS (Κλάδος Π.):  Γιοβάνοβιτς Β. 10(2), Πίτερης Ι. 15(2), Κλάδος Π. 8, Περδίκης Β. 4, Καλλιγιάννης Ε., Χρυσικός Δ. 38(4), Πετρίδης Ι. 2.

(A2) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 75-48
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολίδάκη.
Δεκάλεπτα: 23-15, 16-19, 20-02, 16-12
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Πετράκης Σ.): Πετράκης Σ. 12(4), Μπενάκης Γ. 6, Παλαφούτης Σ. 9(3), Ξηράς Μ. 19, Απανωμεριτάκης Χ. 5, Reher B. 2, Βροντάκης Γ. 6(2), Φουσταλιεράκης Ε. 2, Λιάκος Δ. 14(1).
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος Ε.): Βότζης Ι. 8(2), Μαρίνος Ι. 21(4), Γρηγοράκης 2, Παραδείσανος Σ., Θεοδοσόπουλος Ε. 4, Γαβράς Σ. 13(2), Γαβράς Ν.

Κυριακή 26  Ιανουαρίου 2020
(A3) ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ - ΡΑΨΩΔΙΑ 46-40
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Λαλαδάκης.
Δεκάλεπτα: 08-13, 05-11, 20-09, 13-07.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ (Σεγρεδάκης Ν., Βλάσσης Κ.): Χρηστοφορίδης Σ. 3, Καλιτσουνας Γ.7, Λιοδάκης Ν. 11(1), Αλεξανδράκης Π. 10, Κορομπίλης Χ. 2, Δαιρετζής Ι. 1, Αγγελάκης Ι. 12.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Χόμπης Γ. 2, Κριτσωταλάκης Κ. 11(1), Παυλίδης Σ. 3(1), Σταματάκης 15(1), Ξενάκης Δ. 7,  Βεργίτσης Γ. , Ασβεστας Κ. 2, Ψαθάκης Μ.

(A3) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES 77-26
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Λαλαδάκης.
Δεκάλεπτα: 22-07, 17-02, 23-06, 15-10.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός Β.): Παλτατσίδης Σ. 11(2), Σταθόπουλος Κ. 31(2), Τατσογιαννος Γ. 8, Δαμιανός Β. 5,  Ξενιτόπουλος Σ. 3(1),  Λεβεντάκης Χ. 6,  Νικολιδάκης Β. 10(2), Καβρουλάκης Β. 3(1).
ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES (Οικονομίδης Γ.): Μπλεμένος Ι., Λαζαράνης 17(2), Τρύφων Γ. 2, Ορφανίδης Α., Παναγιουλάκης Σ., Νικολακάκης Γ. 5(1), Φασουλάκης Λ. 2, Φουντουλάκης Β. 

(A3) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - OLYMPIC/BONOBO 50-41
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 17-08, 12-09, 15-09, 06-15.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατζουλάκης, Ουρανός): Νικολάου Γ., Χουστουλάκης Ε. 6, Λαγουδάκης Γ. 4,  Πατατας Γ., Συμεωνίδης Κ., Δασκαλάκης Μ. 18,  Παπαδόπουλος Χ. 5, Μαθιουδάκης Σ. 17.
OLYMPIC/BONOBO (Φοβάκης): Χατζιρακης 11(1), Δούκας Ι. 7(1), Uglava G. 5, Prodanovic M. 6(2),  Αποστολάκης Ν. 8, Ιερωνυμάκης Β. , Κατσαντώνης Ι. 4, Κατσαντώνης Γ.

(A2) THINK VILLA - ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ.  42-47
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Κουλιεράκης Χ.
Δεκάλεπτα: 02-06, 12-17, 10-15, 18-09.
THINK VILLA (Καζίλας Δ.): Μπριλλάκης Σ., Παπαδάκης Μ. 5, Πολιουδάκης Σ. 13(2), Καζίλας Δ. 12(2), Πηγουνάκης Φ., Δαγαράκης Ε. 4, Κουδουναράκης Λ. 1, Κόκκινος Δ.7(1).
ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ.  (Λίτινας Ι.): Δημητριάδης Α. 2, Δουζινας Γ. 14(2), Γαλέρος Σ. 2, Σταυρουλάκης Ν. 5, Κλάδος Ι., Δούβρος Ν. 13, Καραογλάνης Χ. 2, Σταυρουλάκης Π. 4, Τρουλινός Ν. 5.

(A2)  ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ - PLATANOS TOURS 32 - 29
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Λελεδάκης Σ.
Δεκάλεπτα: 10-09, 08-09, 05-05, 09-06.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ (Κούμουλος): Ρωμανιουδάκης Χ. 13(1), Σωμάθιανος Ε. 6, Κονταξάκης Ν. 2, Σταματόπουλος Β. 4, Νικολουδάκης Κ. 5, Ηλιάκης Ε. , Μπαγιαρτάκης Γ. , Προκοπάκης Α. 2. 
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης): Δροσουλάκης Κ. 7(2), Βελονάκης Γ. 4, Βουγιουκαλάκης Λ. , Βαρδάκης Η. ,Ζουμπεράκης Ν. 13, Μαλλιαρός Ν. 3, Σκέρλος Λ.

(A2)  ΧΟΡΕΥΤΕΣ - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC 59-38
Διαιτητές: Μαρινάκος, Γλεκούρας. 
Δεκάλεπτα: 21-06, 06-13, 15-04, 17-15
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός Ε. 20(3), Μακεδάκης Β. 1, Τσόγκας Γ. 7, Βασιλάκης Λ. , Κιοσσές Β. 6, Καλυβιανάκης Χ. 7(1), Στάρρας Γ. 5(1), Μεξής Γ. 4, Λαγουδάκης Ν. 9, Καζάνης Γ. 
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC (Ζουμπουλάκης): Περιστεράκης Ι. 4, Ρούλιος Α. 7, Αποστολάκης Θ. 4, Ρούλιος Κ. 2, Οικονομάκης Κ. 6(2), Χατζησπύρος Γ. 2, Χριστοφοράκης Γ. 1, Αντουράκης Λ. 4, Ξενάκης Σ. 2, Ζαφειράκης Ν. 6.

(A2)  NRG RETHYMNO BC - MACRON STOR 48-64
Διαιτητές: Μαρινάκος, Τσεκούρας.
Δεκάλεπτα: 13-13, 09-16, 19-18, 07-17.
NRG RETHYMNO BC (Γκόγκος): Αρσενίδης Γ. 18(1), Γκόγκος Α, . Βελονάκης Η. 6, Ψωμάς Α. 8, Μακαρδόνας Δ. 16(1).
MACRON STORE (Καρατζέτζος Κ.): Δοξαστάκης Ε. 4, Καρατζέτζος Γ. 12, Νικολάου Α. , Πριναράκης Φ. 25(2), Κόνιας Ε. 6, Κάβουρας Γ. 4, Τσαφαράκης Μ. 2, Καρατζέτζος Β. , Καρατζέτζος Κ. 11(1).