Σάββατο, 18 Ιανουαρίου 2020

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής Α1 και 5ης Αγωνιστικής Α3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 18 Ιανουαρίου 2020
(A2) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 37-54
Διαιτητές: Κώτσου Χ., Μαλλιαράκη Μ.
Δεκάλεπτα: 10-09, 08-18, 03-12, 16-15.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης Α. 2, Δουζίνας Γ. 10(2), Ερηνάκης Ι. 7, Σταυρουλάκης Ν. 5(1), Πολοπετράκης Π. Γαλερός Σ. 2, Δούβρος Ν. 3, Καραογλάνης Χ., Σταυρουλάκης Π. 2, Τρουλινός Ν. 6, Γαμβρέλας Γ., Καλλιτσουνάκης Κ.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Πετράκης Σ.): Μπενάκης Γ. 7, Παλαφούτης Σ. 6(2), Ξηράς Μ. 12, Απανωμεριτάκης Χ. 2, Τσιομπίκας Ν., Reher B. 2, Βροντάκης Γ. 2, Φουσταλιεράκης Ε., Λιάκος Δ. 23(5).

(A2) KLADOS TOURS - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 63-58
Διαιτητές: Κώτσου Χ., Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα: 15-16, 12-12, 15-16, 21-14
KLADOS TOURS (Κλάδος Π.):  Πίτερης Ι. 13(2), Κλάδος Π. 6, Αντωνόπουλος Γ. 2, Γιοβάνοβιτς Β. 15(1), Πετρίδης Ι., Χρυσικός Δ. 18(1), Περδίκης Β. 7, Καλλιγιάννης 2.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός Ε.): Καπαρός Ε. 12(1), Λαγουδάκης Ν. 25 (6), Μακεδάκηε Β. 8(2), Βασιλακάκης Μ., Κιοσσές Β., Παπαδογιάννης Ν., Μέξης Γ. 8, Λελεδάκης Μ. 5, Νεονάκης Μ.

(A2) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ 57-33
Διαιτητές: Καθαράκης, Μαλλιαράκη.
Δεκάλεπτα: 14-3, 9-7, 17-16, 17-7.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ζουμπουλάκης Ν.): Περιστεράκης Ι. 2, Μποτονάκης 20(1), Αποστολάκης Θ. 2, Ρούλιος Κ. 2, Ρούλιος Α. 21, Οικονομάκης Α. 3(1), Ξενάκης Σ. 7(1), Χριστοφοράκης Γ.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠ. ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Κονταξάκης): Ρωμανιουδάκης Χ. 8(1), Σωμαθιανός Ε. 5, Μανωλουδάκης Κ., Νικολουδάκης Κ. 3, Ηλιάκης Ε. 7, Σταματόπουλος Β. 5, Παναγιωτόπουλος Ν., Μπαγιαρτάκης Γ., Αλεφαντινός Γ. 5(1).

(Α1) SAILING EXPERIENCE - BILLIA'S 63-61
Διαιτητές: Τσεκούρας, Τεπεριδης.
Δεκάλεπτα:17-14, 10-19, 23-17, 13-15.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης Ι.): Τσαχακης Ι. 11(3), Φοβάκης Ι.23(7), Ουρανός Κ., Καρπουζάκης Μ 7(1), Παυλιδάκης Μ. 2, Φραγκιαδάκης Π. , Τσαγκαρούλης Μ. 10(1), Παπαδάκης Γ. 2, Κορωνακης Ε.8.
BILLIA'S (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 9(3), Σταθακης Π., Σερσέμης Δ. 2, Παπαδάκης Θ. 16(4), Σαπουνζής Γ., Τσιχλής Ε. 17(4), Αντουράκης Μ. 14(2), Σαβοργιαννάκης Β. 3.

(Α1) OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ - ΓΙΑΤΡΟΙ 105-72
Διαιτητές: Τσεκούρας, Τεπεριδης.
Δεκάλεπτα:29-17, 22-17, 27-22, 28-16.
OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ (Παπαδάκης Μ.): Παπαδογιαννάκης Γ. 7(1), Οικονομίδης Γ.6(2), Κούμουλος 41(7), Ορφανουδάκης Γ. 10, Παπαδάκης Μ.7, Συντιχάκης Μ. 11, Καφφετζάκης Δ.8, Φωτάκης Γ. 8 , Ζουμπεράκης Κ. 7.
ΓΙΑΤΡΟΙ ( Παρασχάκης Σ.): Ζαχαράκης Α.13(1) , Αργυρίου Ν. 2, Κανδυλάκης Ι., Νταουντάκης Ε. 15(2), Μπούτσιας Σ. 13, Οικονομάκης Ι. 11(3), Παρασχάκης Σ. 5, Τζανάκης Ι. 13(1).

Κυριακή 19 Ιανουαρίου 2020
(Α2) PLATANOS TOURS-THINK VILLA 45-34
Διαιτητές: Καθαράκης, Φλουρής.
Δεκάλεπτα: 05-07, 12-04, 11-08, 17-15
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης Κ.): Δροσουλακης Κ. 22(2), Δαμανάκης Κ. 1, Ζουμπεράκης Ν. 6, Βαρδάκης Η. 10(1), Σκερλος, Τζανάκης Γ., Βελονάκης Γ., Βουγιουκαλάκης Μ. 1, Μαλλιαρός Ν. 5.
THINK VILLA (Καζίλας Δ.): Παπαδάκης Μ. 2, Καζίλας Δ. 14, Πηγουνάκης Φ. 2, Δαγαράκης Ε. 2, Φεσσάς Ν. 7, Κουδουναράκης Λ., Κόκκινος Δ. 5, Καμάριτης Σ.

(Α2) MACRON STORE- ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ 56-51
Διαιτητές: Καθαράκης, Φλουρής.
Δεκάλεπτα: 13-13, 12-09, 13-11, 18-18.
MACRON STORE (Καρατζέτζος Κ.): Δοξαστάκης Μ. 6, Καρατζέτζος Γ. 16(1), Πριναράκης Φ. 16(1), Κόνιας Ε. 1, Καρατζέτζος Β., Τσαφαράκης Μ. 6, Κάβουρας Γ., Καρατζέτζος Κ. 11
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ (Γαβαλάλης Ι.): Κυραμαριός Μ., Πεδιάδες Α. 13(3), Καλλιγιάννης Κ. 8(1), Καλογεράκης Ι. 8, Μαράτος Κ., Βασιλάκης Μ. 14(1), Καλλιγιάννης Ε., Κονταξάκης Ε. 1, Κανακάκης Δ. 7

(Α2) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ- NRG RETHYMNO BC 44-53
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαλλιαράκη.
Δεκάλεπτα: 18-11, 13-14, 09-16, 10-12.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος): Βότζης Ι. 18(3), Βαμβακάς Ε., Μαρίνος Ι. 3(1), Παραδείσανος Σ. 5, Γαβράς Σ. 13(3), Γαβράς Ν. 6(2).
NRG RETHYMNO BC (Γκόγκος Α.): Αρσενίδης Γ. 16, Γκόγκος Α., Λιαδάκης Ν. 5, Βελονάκης Η., Πολυμίλης Χ. 5(1), Ψωμάς Α. 5, Κυλάφης Φ. 21, Μακαρδόνας Δ. 2.

(Α1) ΚΟΥΜΟΙ BC MARMAL MAMALAKIS- ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 99-79
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαλλιαράκη.
Δεκάλεπτα: 33-17, 26-15,20-15, 20-27.
ΚΟΥΜΟΙ BC MARMAL MAMALAKIS (Μίχας Κ.): Καίσαρης Θ.26(4), Μίχας Κ. 10, Κυδωνάκης Σ. 4, Λεβάκης Μ. 19(5), Μαμαλάκης Ν. 16, Μαμαλάκης Σ. 5, Λιονάκης Μ. 19(2).
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Μιχαλάκης Η. - Μακροδημήτρη Ε.): Χαιρέτης Γ., Σακελλαρίδης Δ. 6, Μιχαλάκης Η. 16, Μαθηνός Π. 46(3), Ροδινός Ν. 6(2).

(Α1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ- ΦΟΙΤΗΤΕΣ 66-56
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 15-10, 13-20, 21-09, 17-17.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης-Βασιλάκης): Χριστινάκης Β. 15(3), Κιουρτσιδάκης, Μαραυγάκης Χ. 31(5), Νύκταρης Κ. 9(2),Παρασύρης Κ., Πατέρας Ν. 6(2), Σταυρουλάκης Α. 5(1).
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Κόης Ι. 9, Λάτση Σ. 3(1), Κατιέ Α., Αντωνιάδης Κ. 2, Βλάσσης Κ., Καρακεσίσογλου Β. 6, Πανέρης Γ. 16, Αντωνίου Σ., Σαρρής Η., Αναγνωστάκης Κ., Ψαρουδάκης Σ. 11(2).

(Α1) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 63-81
Διαιτητές: Ξυλάς, Χριστινάκης.
Δεκάλεπτα: 08-29, 18-19, 18-17, 19-16.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος Δ.): Βαβουράκης 10, Μελαδάκης Σ. 6, Καραδάκης Ν. 21(1), Σεγρεδάκης Ν. 6(1), Περράκης Ε. 14(2), Κυριακάκης Κ. 6.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπαζόγλου): Μοσχάκης Κ. 8, Ανεζάκης Ε. 23(3), Γιαννούλης Δ. 8, Κατσαβίδης Α. 12,  Αλυγιζάκης Ε. 11, Λίτινας Α. 2, Κατσαντώνης Ι. 9, Βασιλόπουλος Π. 2 , Τσιμπισκάκης Ν. 4, Δρουδάκης Γ. 4.

(Α1) BEST CAR IKE - HAAGEN DASZ 45-53
Διαιτητές: Ξυλάς, Χριστινάκης.
Δεκάλεπτα: 09-15, 04-11, 14-11, 13-16.
BEST CAR IKE (Σταυρουλάκης Α.- Καλιδονάκης Ν.): Τσιλεδάκης  Λ. 6(1), Ρακιντζής Κ. 4(1), Παπαδάκης Α. 14, Χατζηδάκης Ν. 13(1), Κανταρτζής Κ., Κλάδος Κ. 6(2), Μαρίνος Ι. 4.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης Α.- Καλαϊτζάκης Μ.): Σπιτάς Β. 2, Ξενίδης Γ.,Πλεμμένος Θ. 6,  Χατζηδάκης Μ. 5, Μπονατάκης,  Θερμιώτης Ι. 18, Γκογκίτσας Χ. 5(1), Κουγιουμουτζής Γ. 17(5).