Σάββατο, 11 Ιανουαρίου 2020

Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής Α1 και Α3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 11 Ιανουαρίου 2020
(A3) ΓΙΑΤΡΟΙ Α3 - ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 36-68
Διαιτητές: Καμπίτσης, Δημητρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 02-12, 14-29, 06-11, 14-16.
ΓΙΑΤΡΟΙ Α3 (Σιβαρόπουλος): Σιβαρόπουλος Ν. 1, Βλαχοπάνος Γ. 9(1), Ανδρονικίδης Α. 5, Καθαράκης Φ. 3(1), Σαμωνάκης Μ. 3, Δελής Μ. 11, Κριθαράκης Β. 4,
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 (Βλάσσης ): Καριώτης Σ. 16(4), Ισχακης Δ. 18(2), Δράκος Σ. 6, Ροκάι Β. 4, Πεπονάκης Μ. 4, Ματθαιουδάκης Λ. 7(1), Στέρπης Δ. 8(1), Χατζηδάκης Ι. 2, Σταματάκης Ε. 3(1), Χιοκτούρης Γ. 

(A3) BUENO HOTEL - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 44-79
Διαιτητές: Καμπίτσης, Δημητρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 08-17, 11-21, 05-18, 20-23.
BUENO HOTEL (Σταυρουλιδάκης): Σταγκουράκης Δ. 12, Κόλκας Α. 6(1), Σταυρουλιδάκης Γ. 4, Κοπανάκης Μ. 12, Ανδρεάκης Σ. 9, Μοτάκης Γ. 1.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Λιάκος Ν. 2, Κατσόγιαννος Θ. 9(1), Παλτατσίδης Σ. 5(1), Μάσκας Θ. 9(1), Σταθόπουλος Κ. 25(5), Δαμιανός Β. 4, Λεβεντάκης Χ. Ξενιτόπουλος Σ. 5(1), Ζερβουδάκης Π. 8, Νικολιδάκης Β. 9(1), Καβρουλάκης Β. 3.

(A3) ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES - ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ 36-59
Διαιτητές: Καμπίτσης, Δημητρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 11-21, 07-12, 12-11, 06-15.
ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES (Οικονομίδης): Φουντουλάκης Β. , Μασαούτης Ε. 10(1), Μπλεμένος Ι. 3(1), Τρύφων Γ. 1, Ορφανίδης Α. , Νικολακάκης Γ. 8(1), Λαζαράνης η. 10, Φασουλάκης Λ. 4.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ (Σεγρεδάκης Ν.): Χρηστοφορίδης Σ. 3(1), Καλιτσουνας Γ.14, Λιοδάκης Ν. 5(1), Αλεξανδράκης Π. 9(1), Κορομπίλης Χ. , Βουρβαχάκης Α. 17(3), Δαιρετζής Ι. 2, Αγγελάκης Ι. 9.

(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - OCEAN BC / ΣΠΗΛΙ 49-58
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα:12-06, 14-19, 12-08, 11-25.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Χαιρέτης Γ. 8, Μπεμπής Σ. 7, Σακελλαρίδης 4, Τρανταλίδης 2, Μαθηνός Π. 9, Μιχαλάκης Η. 19(3), Ροδινός Μ. 
OCEAN B.C./ΣΠΗΛΙ (Οικονομίδης Γ.): Οικονομίδης Γ. 17(3), Ορφανουδάκης Γ. 10, Παπαδάκης Χ., Συντιχάκης Μ. 15, Καφετζάκης Δ. 10(1), Φωτάκης Ι. 2, Ζουμπεράκης Κ. 4.
(A1) BILLIA'S - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ  71-62
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα:14-10, 18-25, 20-16, 19-11.
BILLIA'S (Σαββοργιανάκης Μ.): Σαββοργιανάκης Μ., Σταθάκης Π., Παπαδάκης Θ. 20(2), Σαπουντζής Γ. 2, Τσιχλής Ε. 7(1), Αντουράκης Μ. 12(1), Σαββοργιανάκης Β. 16(1), Παρθενιώτης Α. 8(1), Παναγιωτάκης Μ. 6.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Κυριακάκης Κ.): Βαβουράκης 6, Μελαδάκης Σ. 2, Καραδάκης Ν. 13(1), Σεγρεδάκης Ν. 14(2), Περράκης Ε. 2, Κυριακάκης Κ. 6, Κανλής Κ. 19(3).
 Γραμματεία 11/1/2020
Προσφορά ομάδων για το Κοινωνικό Παντοπωλείο Ρεθύμνου 11/1/2020

Κυριακή 12 Ιανουαρίου 2020
(A3) ΡΑΨΩΔΙΑ - ACE PARKING 58 -37
Διαιτητές: Καθαράκης, Σιβαρόπουλος
Δεκάλεπτα: 24-08, 15-13, 09-04, 10-12
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Χόμπης Γ. 12, Κριτσωταλάκης Κ. 4, Παυλίδης Σ. 9(1), Ξενάκης Δ. 3, Νιωτάκης Α. 8, Βεργίτσης Γ. 20(6), Ψαθάκης Μ. 2.
ACE PARKING(Χαροκοπάκης): Χαροκοπάκης Σ. 9(1), Ρεβελάκης Γ. 5, Κουνδουράκης Γ. , Πατητάρας Α. 8, Κουτάλας Μ. 10(2), Παναγιωτόπουλος Μ. 5.

(A3) OLYMPIC/BONOBO - L'ETOILE DU SUD 52-55
Διαιτητές: Χριστινάκης, Σιβαρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 16-05, 02-22, 16-16, 12-03.
OLYMPIC/BONOBO (Φοβάκης): Δούκας Ι.13(2), Vglava G. 3(1), Prodanovic M. 7(1), 
Βασιλάκης Α. 2, Αποστολάκης Ν. 12(1), Ιερωνυμάκης Β. 2, Κατσαντώνης Ι. 7, Κατσαντώνης Γ. 6.
L'ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Σαχινίδης Σ. 4, Καλοείδας Α. , Παπαδάκης Ν. , Παπιομύτογλου Ζ. 6(2), Γαλλιός Ι. 7(2), Παυλιδάκης Γ. 15, Καθαράκης Β. 23(3).
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2019-2020
(A3) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 50-58
Διαιτητές: Χριστινάκης, Σιβαρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 11-17, 14-14, 11-14, 14-13.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης Α. 20(4), Τζανουδάκης Σ. 4, Γιακουμάκης Ε. 2, Καπετανάκης ι. 3(1), Κακλαμάνος Π. 15, Μιχαλάκης Γ. 3, Φουντιδάκης Ι. , Σκούφογλου Γ. 3.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατζουλάκης): Λαμπρινός Σ. 7(1), Νικολάου Γ. 4, Μαθιουδάκης Σ. 21, Λαγουδάκης Γ. 3(1), Πατατας Γ. 2, Δασκαλάκης Μ. 11, Σφακιανάκης Κ. 4, Παπαδόπουλος Χ. 4, Καλησπεράκης Σ. 2.
(A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 53-63
Διαιτητές:Μπουζουνιερακης, Φλουρης.
Δεκάλεπτα:10-20, 11-18, 14-09, 18-16.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπαζόγλου): Κατσαβίδης Α.6 , Λυκάκης Μ. 10(2), Γιαννούλης 5(1), Συριανόγλου , Αλυγιζάκης Ε. 11, Κατσαντώνης Ι. 6, Βασιλόπουλος Π. 2 , Τσιμπισκάκης Ν. 9(2), Δρουδάκης Γ. 4.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης Β. 2, Κιουρτσιδάκης, Σταυρουλάκης Α. 9(1), Μαραυγάκης Χ. 21(5), Νικολακάκης, Νύκταρης Κ. 17(5),Παρασύρης Κ. 2, Πατέρας Ν. 5,  Μπιρλιράκης Κ. 7(1).
(A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS καν. 71-71, παρ. 83-76
Διαιτητές: Μπουζουνιερακης, Φλουρης.
Δεκάλεπτα: 14-18, 26-18, 17-19, 14-16, παρ. 12-05
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Σαρρής Μ. 7(1), Καρπούζης Ε. 4, Καρακεσισογλου Β. 14 , Ψαρουδάκης Σ.2,  Αναγνωστάκης Κ.20(4),  Χρήστου Ε.4 ,Βλάσσης Κ. 2, Πανερης Ι. 10 , Κόης Ι. 20.
KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS (Μίχας Κ.): Πολυδωροπουλος Κ. 10, Λεωνιδάκης Χ. 12(2), Μαμαλάκης Σ., Μίχας Κ. 4, Κυδωνάκης Σ.16, Μαμαλάκης Ν.12, Λιονάκης Μ. 22(1).

(A1) HAAGEN DAZS BC - SAILING EXPERIENCE 50-41
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Κατσου.
Δεκάλεπτα: 11-12, 14-09, 15-11, 10-09.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης Α. , Καλαϊτζάκης Μ.): Πλεμμένος Θ. 14(1), Ξενίδης Γ. 4 , Χατζηδάκης Μ. 7, Θερμιώτης Ι.10, Μπονατάκης , Σπιτάς Β. 10, Γκογκίτσας Χ. 3(1), Τριχακης Γ. 2
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης, Ζαμπετακης): Γαβαλάκης Ι., Φοβάκης Ι. 10(3), Ουρανός Κ., Καρπουζάκης Μ. 9(2) , Παυλιδάκης Μ. 2 , Τσαγκαρούλης Μ. 11(1), Τσαχακης Ι. 5(1), Κορωνακης Ε. 4.

(A1) ΓΙΑΤΡΟΙ - BEST CAR IKE 61-55
Διαιτητές: Κατσου, Σταυρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 20-09, 07-20, 14-13, 20-13.
ΓΙΑΤΡΟΙ (Παρασχάκης Σ.): Ζαχαράκης Α. 2 , Αργυρίου Ν. , Καληδονάκης 3(1) , Νταουντάκης  13, Μπούτσιας 23(1), Γιακουμάκης Ε. 13, Κοντουδάκης Ε. 5, Οικονομάκης, Παρασχάκης Σ. , Πολιτακης Ν. 11(1), Τζανάκης Ι.4, Γούδας Β.
BEST CAR IKE (Σταυρουλάκης Α.): Κλάδος Κ. 6(2), Χατζηδάκης Ν. 15(2) , Τσιαγαράς , Κανταρτζής Κ. 4, Μαρίνος Ι 4, Παπαδάκης Α. 13(1) , Τσιλεδάκης Λ.13(1).