Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2023

Αποτελέσματα 7ης Αγωνιστικής Α1 κατηγορίας και 8ης Αγωνιστικής Α2 κατηγορίας του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου"

Σάββατο 09 Δεκεμβρίου 2023
(Α2)  Κ.Ρ.ΕΠΑΛ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 42-60
Διαιτητές: Πετρόπουλος Γ., Μαρινάκης.
Δεκάλεπτα: 09-07. 16-19, 09-16, 08-18.
Κ.Ρ.ΕΠΑΛ (Μάνεσης Π., Κομποδιέτας Κ.): Αδράμης Ν. 2, Ανδρεαδάκης Σ. 8, 
Καραμήτρος Κ. 4(1), Κομποδιέτας Κ. 1, Σταυρουλιδάκης Γ., Κολοκάθης Π. 6, Καριώτης Σ.,  Μάνεσης Π. 17(5), Τσαλμπούρης Γ. 4, Κολκας Α., Τσαμπουρης Γ. 4, Σφακιανάκης Ν.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ζερβουδάκης Π., Λεβεντάκης Χ.): Παλτατσίδης Σ. 4, Κατσόγιαννος Θ. 6, Ζερβουδάκης Π. 9, Τσιμπούρης Κ., Τζιερτζης Σ. 6,  Αποστολίνας Δ. 8, Φραγκρέκος Ι. 2, Ώττας Δ. 2, Λιάκος Ν. 9, Καραμπατζάκης Ν. 10(2), Ξενιτόπουλος Σ.

(Α2)  ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - L' ETOILE PLAKIAS 57-46
Διαιτητές: Πετρόπουλος Γ., Μαρινάκης.
Δεκάλεπτα: 16-12, 17-12, 13-09, 11-13.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Λίτινας Ι.): Καλογεράκης Γ. 4, Λαζαράκης Η. 5, Συμεωνίδης Κ. 4, Δασκαλάκης Μ. 18, Μουλίτσας Δ. 8(2), Μαθιουδάκης Σ. 18(1), Νεονάκης Δ.
L' ETOILE PLAKIAS (Παπιομύτογλου Ζ.): Γαλλιός Γ., Παυλιδάκης Γ. 9, Παπιομύτογλου Ζ. , Παπαδάκης Ν. , Καθαράκης Β. 17(3), Ζουρμπάκης Σ. , Νικητάκης Β. 20(2).

(Α1)  KOUMOI BC - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 99-48
Διαιτητές: Καθαράκης Β. Δημητρουλάκης Ε.
Δεκάλεπτα: 23-14, 33-03, 21-12, 22-19.
KOUMOI BC (Μίχας Κ.): Τσιχλής Ε. 19(5), Κυδωνάκης Σ. 20, Μίχας Κ. 16(2), Σαπουτζής Γ., Μαμαλάκης Σ. 12(1), Λιονάκης Μ. 26(1), Καφεντζάκης-Ορφανός Δ. 6(2).
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Μπεμπής Σ., Ροδινός Ε.): Τρουλλινός Ι., Σταγκουράκης Δ. 4, Τρανταλίδης Χ. 14(4), Μιχαλάκης Γ., Λίτινας Δ. 18(1),  Σερτεδάκης Μ. 2, Οιονομάκης Λ. 10.

(Α1)  NOBLE BC - ΟΙΩΝΟΣ 51-41
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ,. Δημητρουλάκης Ε.
Δεκάλεπτα: 08-12, 12-12, 14-05, 17-12.
NOBLE BC (Πλεμμένος Θ., Ξενιδης Γ.): Χατζηδάκης Ν. 2, Ξενιδης Γ. , Θερμιώτης Ι. 11, Φοβάκης Ι. 13(3), Καλλέργης Ε., Καίσαρης Θ. 10(1),  Χατζηδάκης Μ. 4, Λαμπαρδάκης Ε. 5(1), Παπαδάκης Γ. 6, Καζίλας Δ., Μπιρλιράκης Ε. 6(2).
ΟΙΩΝΟΣ/ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ (Καλαϊτζάκης Μ., Σταυρουλάκης Π.): Καλαϊτζάκης Μ., Δημητριάδης Α. 2, Δουζινας Γ. 2, Γαλερός Σ., Μπολιεράκης Ι. 14(4), Σταυρουλάκης Π. 2, Σταυρουλάκης Α. 10(1), Ζουμπεράκης Ν. 7(1), Βελονάκης Γ. 4, Σταυρουλάκης Ν.

(Α1)  KLADOS TOURS - ΑΡΚΑΔΙ BC 66-43
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα: 15-14, 26-09, 13-07, 12-13.
KLADOS TOURS (Κλάδος Π., Jovanovic B.) : Petway B. 18(3), Jovanovic B. 5(1), Καραδάκης Ν. 2, Ορφανουδάκης Γ. 18,  Γαβράς Σ. 2, Καραβάνης Ν. 13(3), Κλάδος Π. 2, Romanenko V. 6, Robinson I.
ΑΡΚΑΔΙ BC (Πανέρης Γ.): Χριστοφορίδης Α. 5(1), Τζούμας Φ. 15(3), Βαρανάκης Ε. 3, Βουρβαχάκης Α. 12(3), Αγγελάκης Ι. 6, Λιοδάκης Ν. 2, Παπαδογιάννης Ν.

Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2023
(Α2)  AQUA BEACH - THINK VILLA 20-0(ΑΑ)

(Α2)  ΠΛΑΤΑΝΟΣ - ΡΑΨΩΔΙΑ 83-52
Διαιτητές: Μάλαμας, Ξυδάκης.
Δεκάλεπτα: 07-17, 23-17, 29-06, 24-12.
ΠΛΑΤΑΝΟΣ (Πετράκης): Χριστουλάκης Χ. 11(1), Μπούτσιας 24, Palucas K. 14, Παπαδάκης Ι. , Πατακός Ε. 7(1), Περδίκης Β. 2, Ανταλης Α. 7, Κλειδαράς Δ. 12(4), Παπαδάκης Α. 6.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Αποστολάκης Ν.): Παττακός Γ. 9, Χόμπης Γ. 6, Σγουρός Δ.,  Νιωτάκης Α. , Οικονομάκης Κ. 6(2), Καπετανάκης Ι. 11(3), Αποστολάκης Ν. , Σταυριαννουδακης Σ. 13, Χειμωνάκης Ν. 5(1), Ασβεστάς Κ. , Χατζηιωάννου Γ. 

(Α2)  MACRON SPORTS - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 59-72
Διαιτητές: Μάλαμας, Ξυδάκης.
Δεκάλεπτα: 14-20, 14-23, 14-12, 17-17.
MACRON (Κανδυλάκης Ι., Τζανάκης Ι.): Σφακιανάκης Ε. 2, Φωτάκης Σ., Γιακουμάκης Ι. 10, Γιακουμάκης Ε. 1, Καθαράκης Φ. , Μαρίνος Ι. 14(4), Μουττάφης Γ. , Σαμωνάκης Μ. 6, Ζαχαράκης Α. , Βαρούχας Μ. 8, Κανδυλάκης Ι. 8(1), Τζανάκης Ι. 15(1).
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ(Παπαδοσηφάκης Σ., Βροντάκης Γ.): Παπαδοσηφάκης Σ., Βροντάκης Γ. 1, Μπενάκης Γ. 17(1), Παλαφούτης Ι. 8(2), Ξήρας Μ. 20(1), Απανωμεριτάκης Χ.,  Φουσταλιεράκης Ε. , Λιάκος Δ. 22, Σαυρουλάκης Γ. 4.

(Α2)  ΔΣΡ - BARS BC 38-60
Διαιτητές: Σκορδάς, Βλάσσης.
Δεκάλεπτα: 10-16, 04-10, 16-11, 08-23.
ΔΣΡ (Ανδρονικίδης Α., Μίχας Κ.): Γούδας Β. 4, Παπαδάκης Μ. 4, Σακελλαρίδης Δ. 6, Ζουμπουλάκης Ν. 15, Χηνιάδης Φ. 9.
BARS BC (Δούκας Ι, Περπιράκης Ι.): Δοξαστάκης Ε. 2 , Δούκας Ι. 5(1), Χόμπης Ε. , Ματζουνέας Ε. 21(5), Σπαντιδάκης Μ. 3(1), Καλλιγιάννης Ε. 8(1), Δημάκης Δ. 14, Πελτέκης Α. , Αντωνίου Α. , Κομνάς Ι. 7(2).

(Α2)  GRECOTEL - ΕΠΙΠΛΑ ΜΙΧΕΛΗΣ 0-20(AA)

(Α1)  ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΕΛΑΣ/ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 69-65
Διαιτητές: Λελεδάκη Σ., Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα: 24-14, 15-10, 11-18, 19-23.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Βλάσσης Κ.): Γαλυφιανάκης Ι. 4, Ξυλούρης Α. 3(1), Ματθαιουδάκης Λ. 2, Αυτιάς Ν. 30(1), Συρμογλου Τ., Ανδριανάκης Ε.2, Μαρταβατζης Α. 2, Ψαρουδάκης Σ. 7(2), Γαλυμιτάκης Μ., Λεβέντης Θ. 9(3), Μποτονάκης Σ. 9(2), Μαρκάκης Ν.
ΕΛΑΣ/ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Βελονάκης Η., Δαμανάκης Σ.): Μελαδάκης Σ., Δαμανάκης Κ. 12(3), Μαλλιαρός Γ. 10, Κιαγιάς Μ. 9(2), Χιοκτουρης Γ. 14, Κοντουδάκης Ε., Βελονάκης Η., Χρήστος Κ. 20, Καληδωνάκης Ν.

(Α1)  ΧΟΡΕΥΤΕΣ - ΣΠΗΛΙ BC 41-66
Διαιτητές: Λελεδάκη Σ., Θεοδωράκης Σ.
Δεκάλεπτα: 16-14, 08-18, 08-16, 09-18.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός Ε., Καλυβιανάκης Χ.) : Καπαρός Ε. 7(1), Μακεδάκης  Β. 5,  Κιοσσές Ε., Καλυβιανάκης Χ. 4, Χρυσικός Δ. 12,  Μεξης Π. 2, Τζίμας Δ. 11, Σειραγάκης Β., Ρουμαντζής Ι,, Καζανης Γ.
ΣΠΗΛΙ BC (Παπαδογιαννακης Π., Κατσαντώνης Ι.): Αντουράκης Μ. 10,  Παπαδάκης Χ., Παπαδογιαννάκης Γ. 16(1), Οικονομίδης Γ. 8(2), Νταουντάκης Ε. 11(2), Βαλμάς Δ. 14(2), Πολιτάκης Ν., Ζουμπεράκης Κ. 7.

(Α1)  ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 43-53
Διαιτητές: Λελεδάκη Σ., Θεοδωράκης Σ.
Δεκάλεπτα: 10-16, 07-16, 17-11, 09-10.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου Α.): Μοσχάκης Κ.,  Ανεζάκης Ε. 9(1), Δρουδάκης Γ. 4, Καταρτζης Κ., Αραμπατζογλου Α. 1, Συριανόγλου Γ. 6(2), Αλυγιζάκης Ε. 5, Τσιμπισκάκης Ν. 4, Σαγάνης 12, Γιαννούλης Δ. 2.
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ (Κανλής Κ., Κιουρτσιδάκης Ν.): Χριστινάκης Β. 2, Παρασύρης Κ., Βασιλάκης Ε. 18(2), Δολιανίτης Δ. 15, Κιαγιαδάκης Χ., Μακριδάκης Μ., Νύκταρης Κ. 11(3), Κιουρτσιδάκης Ν., Πιρπινάκης Ν. 7(1).