Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2023

Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής Α1 κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 κατηγορίας του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου"

Σάββατο 02 Δεκεμβρίου 2023
(Α2) L' ETOILE PLAKIAS - GRECOTEL 30-66
Διαιτητές: Πετρόπουλος Γ., Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 04-11, 05-21, 11-18, 10-16.
L' ETOILE PLAKIAS (Παπιομύτογλου Ζ., Παπαδάκης Ν.): Γαλλιός Γ., Παυλιδάκης Γ. 4, Παπιομύτογλου Ζ. , Παπαδάκης Ν. 1, Καθαράκης Β. 20(2), Ζουρμπάκης Σ. 2, Μαυράκης Κ. 3.
GRECOTEL (Χριστουλάκης Γ.): Ρωμανιουδάκης Χ. 10(2), Λύκος Ε. 6, Χριστουλάκης Γ. 20, Προκοπάκης Α. 6, Μαρίνος Ι. 17(2), Αργυρίου Α. 7.

(Α2) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΔΣΡ 42-37
Διαιτητές: Πετρόπουλος Γ., Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 16-08, 09-08, 07-08, 10-13.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ζερβουδάκης Π., Λεβεντάκης Χ.): Ξανθάκης 2, Κατσόγιαννος Θ. 2, Λεβεντάκης Χ., Ζερβουδάκης Π. 5, Τσιμπούρης 2, Τζιερτζης Σ. 2,  Αποστολίνας Δ. 4, Φραγκρέκος Ι. 2, Λιάκος Ν. 8, Καραμπατζάκης Ν. 13(1), Ωττας.
ΔΣΡ (Μίχας Κ.): Δαφέρμος Ε., Γούδας Β. , Παπαδάκης Ι. , Σακελλαρίδης Δ. 2, Ζουμπουλάκης Ν. 21(1), Ανδρονικίδης Α. , Ζαφειράκης Ν. 3, Χηνιάδης Φ. 4, Τατταράκης Μ 7(1).

(Α1) ΟΙΩΝΟΣ - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 58-72
Διαιτητές: Θεοδωράκης Ε., Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 10-14, 18-16, 15-14, 15-28.
ΟΙΩΝΟΣ/ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ (Σταυρουλάκης Π. ,Καλαϊτζάκης Μ.): Καλαϊτζάκης Μ. 14(4), Δημητριάδης Α. 8(1), Δουζινας Γ. 10(2), Γαλερός Σ. 3(1), Δούβρος Ν. 2, Σταυρουλάκης Π., Φραγκιαδάκης Π. 3(1), Σταυρουλάκης Α. 14(2), Βελονάκης Γ. 4, Σταυρουλάκης Ν.
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ (Νύκταρης Κ., Κανλής Κ.): Κανλής Κ., Παρασύρης Κ., Βασιλάκης Ε. 19(5), Δολιανίτης Δ. 15(1), Κιαγιαδάκης Χ. 18, Μακριδάκης Μ. 2, Νύκταρης Κ. 18(5).

(Α1) ΣΠΗΛΙ BC - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 66-53
Διαιτητές: Καμπίτσης Μ., Θεοδωράκης Ε.
Δεκάλεπτα: 17-13, 10-14, 21-19, 18-07.
ΣΠΗΛΙ BC (Παπαδογιαννακης Π., Κατσαντώνης Ι.): Αντουράκης Μ. 9(2),  Παπαδάκης Χ., Παπαδογιαννάκης Γ. 27, Οικονομίδης Γ. 18(3), Νταουντάκης Ε. 4, Βαλμάς Δ. 4, Πολιτάκης Ν. 4, Παπαδάκης Γ.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Βλάσσης Κ.): Γαλυφιανάκης Ι. 5(1), Κοζώνης Ι., Ξυλούρης Α. 7(1), Ματθαιουδάκης Λ. 4, Αυτιάς Ν. 9(1), Μπονατάκης 16(4), Συρμογλου Τ., Ανδριανάκης Ε., Παπαβασιλείου Π., Μαρταβατζης Α. 1, Ψαρουδάκης Σ. 9.

(Α1) ΑΡΚΑΔΙ BC - NOBLE BC 69-65
Διαιτητές: Καμπίτσης Μ., Θεοδωράκης Ε.
Δεκάλεπτα: 24-11, 17-13, 16-18, 12-23.
ΑΡΚΑΔΙ BC (Αλεξανδράκης Π.): Χριστοφορίδης Α. 6(2), Λαγουδάκης Ν. 17(3), Σεγρεδάκης Ν. 5(1), Τζούμας Φ. 20(2), Βαρανάκης Ε. 2, Βλασσης Κ. 2, Βουρβαχάκης Α. 15(3), Αγγελάκης Ι. 2, Αλεξανδράκης Π., Θωμαδάκης Η. , Λιοδάκης Ν. , Παπαδογιάννης Ν.
NOBLE BC (Ξενιδης Γ., Χατζηδάκης M.): Χατζηδάκης M. 11(1), Ξενιδης Γ. , Θερμιώτης Ι. 7, Φοβάκης Ι. 11(3), Καλλέργης Ε., Καίσαρης Θ. 16(1),  Χατζηδάκης Ν. 5(1), Λαμπαρδάκης Ε. 9(1), Παπαδάκης Γ. 6.

Κυριακή 03 Δεκεμβρίου 2023
(Α2) BARS BC - MACRON 25-43
Διαιτητές: Καθαράκης, Λελεδακης
Δεκάλεπτα: 11-13, 04-13, 04-07, 06-10
BARS BC (Δούκας): Δοξαστάκης Ε. , Δούκας Ι. , Βασιλείου Ρ. , Χόμπης Ε. , Ματζουνέας Ε. , Σπαντιδάκης Μ. 4, Καλλιγιάννης Ε. 4, Δημάκης Δ. 13(1), Πελτέκης Α. , Αντωνίου Α. 2, Ηλιάκης Ε. 2
MACRON (Κανδυλάκης): Σφακιανάκης , Φωτάκης Σ. 10(1), Γιακουμάκης Ι. 15, Καθαράκης Φ. , Μαρίνος Ι. 5(1), Μουττάφης Γ. , Σαμονάκης Μ. , Ζαχαράκης Α. , Βαρούχας Μ. 2, Κανδυλάκης Ι. 8(1), Τζανάκης Ι. 3(1)

(Α2) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - ΠΛΑΤΑΝΟΣ 61-53
Διαιτητές: Καθαράκης, Λελεδακης
Δεκάλεπτα: 11-08, 14-13, 21-18, 15-14
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ(Βροντάκης): Βροντάκης Γ. 3, Μπενάκης Γ. 18(1), Παλαφούτης Ι. 6(1), Ξήρας Μ. 12, Απανωμεριτάκης Χ. 2, Reher R. 4, Φουσταλιεράκης Ε. 4, Λιάκος Δ. 12(2)
ΠΛΑΤΑΝΟΣ (Πετράκης): Χριστουλάκης Χ. 5(1), Σηφογιωργάκης Σ. , Μπούτσιας 30(4), Palucas K. 3, Παπαδάκης Ι. , Πατακός Ε. , Περδίκης Β. , Κλειδαράς Δ. 12(4), Σαββοργινάκης Μ. , Παπαδάκης Α. 3

(Α2) ΡΑΨΩΔΙΑ - AQUA BEACH 48-65
Διαιτητές: Λελεδάκης, Ξυδάκης 
Δεκάλεπτα: 08-24, 12-12, 11-14, 17-15
ΡΑΨΩΔΙΑ (Αποστολάκης): Βαρδάκης Γ. 23(1), Χόμπης Γ. , Σγουρός Δ. 1, Ξενάκης Ε. , Νιωτάκης Α. , Οικονομάκης Κ. , Καπετανάκης Ι. 8(2), Αποστολάκης Ν. , Χειμωνάκης Ν. 3(1), Παττακός Γ. 7, Ασβεστάς Κ. , Χατζηιωάννου Γ. ,
AQUA BEACH (Κατσουλάκης): Κυριακάκης Π. 18(3), Τερζάκης Α. 19, Παυλιδάκης Μ. 10, Βελονάκης Ε. , Σειραγάκης Μ. 12, Κανακάκης Η. , Κοϊνάκης Ν. 2, Βελονάκης Γ. 4

(Α2) THINK VILLA - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 30-34
Διαιτητές: Θεοδωράκης , Ξυδάκης
Δεκάλεπτα: 02-10, 05-06, 11-14, 12-04
THINK VILLA (Λαμπόβας): Πολιουδάκης Σ. 1, Παπαδάκης Μ. 6(2), Πηγουνάκης Φ. 12(1), Καλογεράκης Ι. 7, Παραδεισιανός Σ. 3, Κόκκινος Δ. , Μελαδάκης Ι. 2, Κουδουναράκης Λ. 
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Λίτινας): Καλογεράκης Γ. , Νικολάου Γ. , Χουστουλάκης Ε. 2, Λαζαράκης Η. 3, Συμεωνίδης Κ. , Δασκαλάκης Μ. 4, Μουλίτσας Δ. 10(2), Παπαδόπουλος Χ. , Μαθιουδάκης Σ. 4(1), Σπίτας Β. 11

(Α2) ΕΠΙΠΛΟ ΜΙΧΕΛΗΣ - Κ.Ρ.ΕΠΑΛ 44-49 παρ. (39-39 καν.)
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 08-09, 11-07, 12-08, 06-13, 05-10 παρ.
ΕΠΙΠΛΟ ΜΙΧΕΛΗΣ (Βαρανάκης Ε.): Χαλκιάς Λ. 13, Μιχελής Π. 9(1), Γρηγοράκης Φ. , Ριτζάκης Α. 3(1), Χόμπης Β. 9, Οικονομάκης Α. , Τσαμαντάκης Γ. 1, Βασιλόπουλος Π. 9, Γιαννούλης Σ.
Κ.Ρ.ΕΠΑΛ (Μάνεσης Π., Κομποδιέτας Κ.): Αδράμης Ν. 2, Ανδρεαδάκης Σ. 8, 
Καραμήτρος Κ. 10(2), Κομποδιέτας Κ., Σταυρουλιδάκης Γ. 2, Κολοκάθης Π. 3, Καριώτης Σ. 8,  Μάνεσης Π. 9(3), 1, Τσαλμπούρης Γ. 7.

(Α1) KOUMOI BC - ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 59-54
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 18-23, 13-18, 18-08, 10-05
KOUMOI BC (Μίχας Κ.): Τσιχλής Ε., Κυδωνάκης Σ. 10, Μίχας Κ. 3(1), Σαπουτζής Γ., Μαμαλάκης Σ. 9(3), Λιονάκης Μ. 17(1), Λεβάκης Μ. 5(1), Καφεντζάκης Δ. 15(4).
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου Α.): Ουρανός Ε., Μοσχάκης Κ. 4,  Ανεζάκης Ε. 20(4), Δρουδάκης Γ. 2, Καταρτζης Κ. 2, Αραμπατζογλου Α. 4(1), Συριανόγλου Γ. , Αλυγιζάκης Ε. 9(1), Τσιμπισκάκης Ν., Σαγάνης 13(1).

(Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 54-75
Διαιτητές: Ξυλάς, Καμπίτσης.
Δεκάλεπτα: 13-14, 16-20, 11-24, 14-17.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης Χ., Μπεμπής Σ.): Σταγκουράκης Δ. 14, Τρανταλίδης Χ. 2, Μπεμπής Σ. 10(1), Χαιρέτης Γ. 9, Μιχαλάκης Γ., Λίτινας Δ. 14(2),  Σερτεδάκης Μ. 10(2).
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καλυβιανάκης Χ., Καπαρός Ε.) : Καπαρός Ε. 19(3), Μακεδάκης  Β. 8,  Καλυβιανάκης Χ. 9(1), Χρυσικός Δ. 20(3),  Κιοσσές Ε. 4, Μεξης Π. 15, Νεονάκης Μ.

(Α1) ΕΛΑΣ / ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - KLADOS TOURS 41-103
Διαιτητές: Ξυλάς, Καμπίτσης.
Δεκάλεπτα: 21-27, 02-25, 09-19, 04-32.
ΕΛΑΣ/ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Δαμανάκης Σ., Μαλλιαρός Γ.): Δαμανάκης Κ. 19(2), Μαλλιαρός Γ. 4, Κιαγιάς Μ., Χιοκτουρης Γ. 9, Οικονομάκης Ι., Κώστας Χ. 5, Κυριακάκης Κ. 4.
KLADOS TOURS (Petway B., Jovanovic B.) : Petway B. 13(3), Ορφανουδάκης Γ. 4, Καραδάκης Ν. 19, Γαβράς Σ. 3(1), Καραβάνης Ν. 19, Κλάδος Π. 21(1), Romanenko V. 26(2).