Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2023

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής Α1 κατηγορίας και 9ης Αγωνιστικής Α2 κατηγορίας του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου"

Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2023
(Α2)  L' ETOILE PLAKIAS - AQUA BEACH 43-56
Διαιτητές: Πετρόπουλος Γ., Μάλαμας Μ.,Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 15-14, 10-18, 13-10, 05-14.
L' ETOILE PLAKIAS (Παπαδάκης Ν. , Καθαράκης Β..): Γαλλιός Γ., Παπιομύτογλου Ζ. , Παπαδάκης Ν. , Καθαράκης Β. 27(5), Ζουρμπάκης Σ. , Νικητάκης Β. 16(2).
AQUA BEACH (Κατσουλάκης Γ.): Κυριακάκης Π. 7(1), Τσαζάκης Γ. 5(1), Τερζάκης Α. 26(2), Παυλιδάκης Μ. 1, Βελονάκης Ε. , Σειραγάκης Μ. 17(2), Κανακάκης Η. , Κοϊνάκης Ν. , Βελονάκης Γ.

(Α2)  BARS BC - Κ.Ρ.ΕΠΑΛ 39-44
Διαιτητές: Βλάσσης Κ., Μάλαμας Μ.
Δεκάλεπτα: 09-10, 12-06, 08-20, 10-08
BARS BC (Περπιράκης Ι., Δούκας Ι.): Δοξαστάκης Ε. , Δούκας Ι. ,  Ματζουνέας Ε. 4, Σπαντιδάκης Μ. 10(1), Καλλιγιάννης Ε. 5, Δημάκης Δ. 16, Πελτέκης Α. , Αντωνίου Α. 4, Βασιλείου Ρ.
Κ.Ρ.ΕΠΑΛ (Μάνεσης Π., Καρυώτης Σ.): Αδράμης Ν., Ανδρεαδάκης Σ. 4, Καραμήτρος Κ. 6, Σταυρουλιδάκης Γ. 2, Κολοκάθης Π. 4, Καριώτης Σ. 14,  Μάνεσης Π. 8(2), Τσαλμπούρης Γ. 4, Κολκας Α. 2, Σφακιανάκης Ν.

(Α1)  ΟΙΩΝΟΣ  - KLADOS TOURS 50-91
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 09-21, 14-19, 13-28, 14-23.

ΟΙΩΝΟΣ/ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ (Δουζινας Γ., Δημητριάδης Α.):
Καλαϊτζάκης Μ., Δημητριάδης Α., Δουζινας Γ. 8(2), Μπολιεράκης Ι. 12(2), Γαλερός Σ. 3(1), Δούβρος Ν., Σταυρουλάκης Π., Φραγκιαδάκης Π., Σταυρουλάκης Α. 12(2), Βελονάκης Γ. 4, Σταυρουλάκης Ν. 9(3)
KLADOS TOURS (Jovanovic B., Καραβάνης Ν.) :
Petway B. 26(4), Jovanovic B. 5(1), Ορφανουδάκης Γ. 14, Καραδάκης Ν. 4, Καραβάνης Ν. 6(2), Κλάδος Π. 18, Romanenko V. 2, Robinson J. 16.
NOBLE BC 2023-2024

(Α1)  PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ - NOBLE BC 73-57
Διαιτητές: Ξυλάς Δ., Μπουζουνιεράκης Κ.
Δεκάλεπτα: 09-11, 26-13, 19-18, 19-15.
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ (Κανλής Κ.): 
Παρασύρης Κ., Βασιλάκης Ε. 22(2), Δολιανίτης Δ. 11, Κιαγιαδάκης Χ. 15, Μακριδάκης Μ., Νύκταρης Κ. 5(1), Χριστινάκης Β. 20(5), Κιουρτσιδάκης Ν.
NOBLE BC (Πλεμμένος Θ.):
Χατζηδάκης M. 6, Ξενιδης Γ. , Φοβάκης Ι. 11(1), Καίσαρης Θ. 12(1),  Χατζηδάκης Ν. 15(2), Λαμπαρδάκης Ε. 5(1), Παπαδάκης Γ. 6, Μπονατάκης Γ., Μπιρλιράκης Ε. 2.
(Α1)  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 44-91
Διαιτητές: Ξυλάς Δ., Μπουζουνιεράκης Κ.
Δεκάλεπτα: 15-22, 10-09, 11-27, 08-23.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης Χ., Γεωργαντάς Χ.): Σταγκουράκης Δ. 2, Τρανταλίδης Χ., Μιχαλάκης Γ. 6(2), Λίτινας Δ. 19(5),  Σερτεδάκης Μ. 3(1), Οικονομάκης Λ. 11(1), Χαιρέτης Γ., Χαιρέτης Ι.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου Α.): Μοσχάκης Κ. 8,  Ανεζάκης Ε. 25(7), Δρουδάκης Γ. 6, Καταρτζης Κ., Αραμπατζογλου Α., Συριανόγλου Γ. 17(5), Αλυγιζάκης Ε. 12, Σαγάνης 18(1), Γιαννούλης Δ. 5(1).

Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2023
(Α2)  ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - ΔΣΡ 73-58
Διαιτητές: Βλάσσης Κ., Μάλαμας Μ.
Δεκάλεπτα: 16-06, 28-12, 17-18, 12-22.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ(Παπαδοσηφάκης Ι.):
Παπαδοσηφάκης Ι. 8(1), Βροντάκης Γ. 8(2), Απανωμεριτάκης Χ.,  Φουσταλιεράκης Ε. 15(3), Λιάκος Δ. 31(9), Reher B 11(1).
ΔΣΡ (Μίχας Κ., Ανδρονικίδης Α.):
Προκοπάκης Μ. 12(2), Ζουμπουλάκης Ν. 23(4), Ταταράκης Μ., Σακελλαρίδης Δ. 8, Ανδρονικίδης Α. 6, Χηνιάδης Φ. 9(1).

(Α2)  ΡΑΨΩΔΙΑ - MACRON SPORTS 41-48
Διαιτητές: Μάλαμας Μ., Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 19-16, 02-10, 13-11, 07-11
ΡΑΨΩΔΙΑ (Αποστολάκης Ν.):
Παττακός Γ. 16, Χόμπης Γ. 7, Σγουρός Δ. 4,  Οικονομάκης Κ. 9(1), Καπετανάκης Ι., Αποστολάκης Ν. , Σταυριαννουδακης Σ., Χειμωνάκης Ν., Ξενάκης Ε. 5, Ρούλιος Κ., Βαρδάκης Γ., Βαμβακας Π.
MACRON (Κανδυλάκης Ι.):
Σφακιανάκης Ε. 2, Φωτάκης Σ. 16(1), Γιακουμάκης Ι. 5, Γιακουμάκης Ε. 1, Καθαράκης Φ. 1, Μαρίνος Ι. 3(1), Μουττάφης Γ. , Σαμωνάκης Μ. 2, Βαρούχας Μ. 13, Κανδυλάκης Ι. 5(1).

(Α2)  THINK VILLA - ΠΛΑΤΑΝΟΣ 31-79
Διαιτητές: Καθαράκης, Φρουρής.
Δεκάλεπτα: 05-25, 14-14, 07-19, 05-21.
THINK VILLA (Κουδουναράκης Λ.): Πολιουδάκης Σ. 7(1), Παπαδάκης Μ. 3(1), Πηγουνάκης Φ., Καλογεράκης Ι. 4, Κόκκινος Δ. 10, Μελαδάκης Ι. 7(1), Κουδουναράκης Λ.
ΠΛΑΤΑΝΟΣ (Πετράκης Ι.): Χριστουλάκης Χ. 19(5), Μπούτσιας 22(1), Palucas K. 19(1), Παπαδάκης Ι. 5(1), Πατακός Ε. 4, Περδίκης Β., Ανταλης Α., Κλειδαράς Δ. 5(1), Παπαδάκης Α. 4, Σηφογιωργάκης Σ. 4, Σαββοργιανάκης Μ.

(Α2)  ΕΠΙΠΛΑ ΜΙΧΕΛΗΣ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 52-58
Διαιτητές: Καθαράκης, Φρουρής.
Δεκάλεπτα: 13-10, 16-04, 13-11, 7-24.
ΕΠΙΠΛΟ ΜΙΧΕΛΗΣ (Ριτζάκης Α.):
Χαλκιάς Λ. 10, Μιχελής Π. 6(1), Γρηγοράκης Φ. , Ριτζάκης Α. 2, Χόμπης Β. 4, Οικονομάκης Α. 2, Τσαμαντάκης Γ., Πιτσινός Α. 27(4), Γιαννούλης Σ.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Λεβεντάκης Χ.):
Ξανθάκης 5, Λεβεντάκης Χ., Τσιμπούρης Κ. , Τζιερτζης Σ. 2,  Αποστολίνας Δ. 5, Φραγκρέκος Ι., Λιάκος Ν. 16, Καραμπατζάκης Ν. 23(3), Ξενιτόπουλος Σ. 2, Διαμαντής Π. 5.

(Α2)  GRECOTEL- ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 0-20(AA)

(Α1)  ΑΡΚΑΔΙ BC - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 64-70
Δεκάλεπτα: 13-18, 16-26, 19-10, 16-17
Διαιτητές: Λελεδάκη Σ. - Θεοδωράκης Ε.
ΑΡΚΑΔΙ B (Αλεξανδράκης Π.): Χριστοφορίδης Α. 4, Λαγουδάκης Ν. 10, Σεγρεδάκης Ν. 8(1), Βαρανάκης Ε. 6, Βουρβαχάκης Α. 25(5), Αγγελάκης Ι. 4, Λιοδάκης Ν. 7.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς Ν. , Βλάσσης Κ.): Γαλυφιανάκης Ι., Μαρταβατζής Α. 4, Γαλυμιτάκης Μ. 5(1), Ξυλούρης Θ. 7(1), Ματθαιουδάκης Λ. 12(2), Αυτιάς Ν. 15, Λιγνός Ζ., Αντωνίου Ε., Μακράκης Ν. 2, Παπαβασιλείου Π., Μποτονάκης Σ. 9, Ψαρουδάκης Σ. 17(3).

(Α1)  ΕΛΑΣ/ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 51-57
Διαιτητές: Λελεδάκη Σ., Θεοδωράκης Ε.
Δεκάλεπτα: 14-12, 11-18, 12-15, 14-12.

ΕΛΑΣ/ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Δαμανάκης Σ., Μαλλιαρός Γ.):
Δαμανάκης Κ. 16(4), Μαλλιαρός Γ. 8, Κιαγιάς Μ. 2, Χιοκτουρης Γ. 10, Οικονομάκης Ι., Κώστας Χ. 5, Σπυράκης Γ. 10(2), Κοντουδάκης Ε., Βελονάκης Η., Χρήστου Κ. 3, Κυριακάκης 2.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καλυβιανάκης Χ., Καπαρός Ε.) :
Καπαρός Ε. 13(2), Καλυβιανάκης Χ. 2, Χρυσικός Δ. 14,  Κιοσσές Ε. 2, Μεξης Π. 4, Τσίμας Δ. 22, Σειραγάκης Β., Καζακης Γ.

(Α1)  ΣΠΗΛΙ BC - KOUMOI BC 64-58
Διαιτητές: Λελεδάκη Σ., Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 06-12, 22-16, 20-14, 16-16.

ΣΠΗΛΙ BC (Παπαδογιαννακης Π., Κατσαντώνης Ι.):
Αντουράκης Μ. 9(1),  Παπαδάκης Χ., Παπαδογιαννάκης Γ. 16(3), Οικονομίδης Γ. 15(2), Νταουντάκης Ε., Πολιτάκης Ν. 10(1), Συντιχάκης Μ., Κατσαντώνης Γ. 2., Βαλμάς Δ. 8(2), Ζουμπεράκης Κ.
KOUMOI BC (Μίχας Κ.):
Τσιχλής Ε. 2, Κυδωνάκης Σ. 16(2), Μίχας Κ., Σαπουτζής Γ., Μαμαλάκης Σ. 2, Λιονάκης Μ. 24, Λεβάκης Μ. 6(2), Καφεντζάκης-Ορφανός Δ. 8(2).