Σάββατο, 3 Νοεμβρίου 2018

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 3ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 3 Νοεμβρίου 2018
(Α2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ –  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ  42-53
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα:07-15, 15-25, 27-45, 42-53.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης, Ουρανός): Λαμπρινός, Τεριζογλου 1, Νικολάου, Χουστουλάκης, Λαγουδάκης 9(3), Καλογεράκης Γ. 13(1), Δασκαλάκης Μ. 4, Δαγαράκης, Μαθιουδάκης 15, Καλησπεράκης.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Νικολιδάκης ):  Λιάκος 2, Διαμαντής 2, Παλτατσίδης 4(1), Χλιαουτάκης, Παπατριανταφύλου 5, Ζερβουδάκης 14, Τσιγκουλης 17(3), Νικολιδάκης 7(1), Καβρουλάκης 2.

(Α2-A) ΙΑΤΡΟΙ – ΡΑΨΩΔΙΑ 52-43

Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα:13-12, 24-22, 32-29, 52-43.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Γούδας 9, Σιβαρόπουλος, Ζαχαράκης, Βλαχοπάνος 5, Τζανάκης, Αργυρίου 4, Παρασκάκης 6, Ανδρονικίδης 2, Σαμωνάκης 2, Μπούτσιας 18(1), Γιακουμάκης 6.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτης): Χόμπης Γ. 3, Σταματάκης 7(1), Ξενάκης 9, Νιωτάκης 3, Βεργίτσης 6(2), Καρίμποφ 6(1), Παλαφούτης 9(2).

(Α2-A) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. – PLATANOS TOURS 41-39

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 08-09, 16-21, 26-28, 41-39.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης, Δουζίνας 3, Λίτινας 1, Αντωνόπουλος 2, Πολοπετράκης 2, Αντωνογιάννης, Δούβρος 8, Καραογλάνης 8(1), Σταυρουλάκης Π. 4, Σταυρουλάκης Ν. 8(2), Γαλερός 2, Καλιτσουνάκης 3.
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 14(2), Δαμανάκης, Αγγελάκης 4, Κανταρτζής,  Βουγιουκαλάκης Μ. 2, Ζουμπεράκης Ν., Βουγιουκαλάκης Ε., Παπαγρηγορίου 7(1), Περδίκης 5, Μαλλιαρός 4, Κλειδαράς 3.
 NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ 2018-2019
(Α1)  N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ – SAILING EXPERIENCE 49-52
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 10-20, 21-32, 32-40, 49-52.
NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ (Γκόγκος): Θεοδορόπουλος, Βελονάκης, Γκόγκος, Λεωνιδάκης 13, Κατσαβίδης 8, Λιαδάκης, Αρσενίδης 4, Καρυπίδης 8, Ψωμάς Α., Κυλλάφης 4, Μακαρδονας 12.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης, Τσαχάκης 6(1), Ουρανός, Σταθόπουλος 7(1), Παυλιδάκης, Παπαδάκης Γ., Τσαγκαρούλης 20, Παπαπαναγιώτου, Παρασύρης, Καρπουζάκης 9(1), Κορωνάκης 10.

Kυριακή 4 Νοεμβρίου 2018

(Α2-Β) MACRON STORE – BUENO HOTEL 63-50
Διαιτητές: Μαρινάκης Θεοχάρης, Φλουρής Νίκος.
Δεκάλεπτα:16-11, 26-23, 45-34, 63-50.
MACRON STORE (Καρατζέτζος K.): Δοξαστάκης Ε. 7, Κόνιας 4, Τσαφαράκης 3, Παπαδάκης Α. 4, Κάβουρας 8, Καρατζέτζος Κ. 12, Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 25(1).
BUENO HOTEL (Σταυρουλιδάκης): Ηλιάκης, Βαζιουράκης 9, Σταγκουράκης, Σερλής 6, Σταυρουλιδάκης 10, Ανδρεδάκης 7(1), Σταθοπούλου, Χατζάκης 4, Κόλκας,  Μυλωνάς 2, Κοπανάκης 12(1).

(Α2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 40-76
Διαιτητές: Φλουρής Νίκος, Μαρινάκης Θεοχάρης
Δεκάλεπτα: 09-20, 15-37, 27-57, 40-76.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Θεοδωρόπουλος Σ.): Παπαδοπούλου 11(1), Γιαπιτσογλου 5, Πασχαλίδη, Μαστροκώστα 4, Κορογωνα, Χατζηβασίλης 6, Βουρδουμπά 4, Βλάσης 10.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης):  Λαδάκης 16 (4), Καλοειδάς, Παπαδογιάννης Β. 2, Τζανιδάκης 18, Καπετανάκης 8(2), Συμεωνίδης 10, Μονογυιός 17(2), Δροσουλάκης, Φουντιδάκης, Σκούφογλου 5.

(Α2-A) KLADOS TOURS – ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 63-44

Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 17-10, 24-22, 38-37, 63-44.
KLADOS TOURS (Κλάδος): Καραμπατσάκης, Σελλούντος, Κλάδος 7, Κανελλάκης 9, Νταουντάκης 20(1), Γιοβάνοβιτς 4, Καθαράκης 21(2), Γερουκάκης 2.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Πανόπουλος): Πετράκης, Ξηρας 17, Πανόπουλος 6, Σταυρουλάκης 7, Ρεχερ 2, Βροντάκης 3, Φουσταγιεράκης 7(1), Τσιομπίκας 2.

(Α2-A) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ – ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 42-33

Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 09-10, 16-16, 22-29, 42-33.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περράκης): Βαμβουράκης 4, Κεφαλογιάννης 3, Μελαδάκης, Καραδάκης Ν. 12(1), Αντωνάκης, Πολιτάκης 12, Περάκης, Κανακάκης, Λιανδρής 6, Κυριακάκης 5.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μπαγιαρτάκης, Ηλιάκης): Περαντωνάκης 10, Σωμαθιανός, Ζίανας, Κονταξάκης 3, Νικολουδάκης 7, Ηλιάκης, Παναγιωτόπουλος 5, Πιοτογιαννάκης 6,  Μπαγιαρτάκης, Ρωμανιουδάκης 2, Προκοπάκης.

(A1) HAAGEN DAZS BC – ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ 70-48

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 18-10, 36-22, 57-41, 70-48.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Λαγουδάκης 17(3), Φιτζανάκης 8, Θερμιώτης 10, Χατζηδάκης Μ. 3, Καλαϊτζάκης 15(5), Γκογκίτσας 5(1), Πλεμμένος 6(1), Μητρόπουλος 6(2).
ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 16(5) , Σαπουνζής, Τσιχλής 12(1), Ξανθόπουλος, Παπαδάκης Θ. 8, Παναγιωτάκης 8, Σαβοργιαννάκης Β. 4, Σερσέμης.

(Α1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ 48-71

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 06-16, 16-31, 32-58, 48-71.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου, Θεοδορόπουλος): Μοσχάκης, Συριανόγλου, Κατσαντώνης 20(1), Γιαννούλης 10(1), Θεοδορόπουλος, Αλυγιζάκης 3(1), Αραμπατζόγλου 3, Τσιμπισκάκης 4, Δρουδάκης 8.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Σαρρής 4, Λίτινας, Καρπουζής 6, Καρακεσίσογλου 5(1), Ψαρουδάκης 15(4), Πελιβανίδης 20(1), Σεγρεδάκης 8(2), Γαλυφιανάκης 3(1), Θεοδωρόπουλος, Κατάκης, Παπαδοκωστάκης 2, Φωτίου 8(1).

ΡΕΠΟ: (Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ