Σάββατο, 10 Νοεμβρίου 2018

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018
(Α2-B) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΧΟΡΕΥΤΕΣ  40-55
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Σταμάτης Χρήστος.
Δεκάλεπτα: 04-19, 13-27, 31-35, 40-55.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 5(1), Τζανουδάκης 6, Κακλαμάνος 8, Καλαϊτζάκης Α. 2, Παπαδάκης Κ. 3, Γεωργαλής, Σακελλαρίδης, Φανουργάκης 2, Ψωράκης 10(2), Προκοπάκης, Παπαδάκης Γ. 2, Κινιάδης 2.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 13(3), Μαραγκουδάκης 9, Λελεδάκης 15(3), Ρουμαντζής, Καζάνης 2, Παναγιουδάκης, Καλυβιανάκης 2, Παπαδογιαννης Ν. 4, Μεξης 4, Νεονάκης, Διβανής 6.

(Α2-B) OLYMPIC/BONOBO – L'ETOILE DU SUD 43-37
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 07-06, 27-12, 33-25, 41-37.
OLYMPIC/BONOBO (Δούκας): Παλιεράκης 8, Δούκας 13(3), Βασιλάκης, Κονταξάκης 5, Μαθιουδάκης, Κατσαντώνης Ι. 7(1),  Αποστολάκης 8, Κατσαντώνης Γ. 2.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Σταράκη, Μαυράκης 2, Παπαδάκης Ν. 2, Βουτσαδάκης 7, Παπιομύτογλου, Περαντωνάκης 3(1), Παυλιδάκης Γ. 12, Γαλλιός 7, Φραγκιαδάκης 4.

(Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – PROJECT PLUS IKE  63-40

Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Λόλι Ενδρίν.
Δεκάλεπτα: 13-13, 32-24, 52-31, 63-40.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Θεοδωρόπουλος, Λίτινας): Σαρρής 2, Μίγλης 1, Καρπουζής 7, Καρακεσόγλου 4, Ψαρουδάκης 10(2), Πελιβανίδης 8, Σεγρεδάκης 16(5), Γαλυφιανάκης, Παπαδοκωνσταντακάκης 9(1), Τσίχλης 2, Ζούκης, Κατάκης 4.
PROJECT PLUS IKE (Σταυρουλάκης): Κλάδος 6(1), Κάντι, Τσιλεδάκης Λ. 2, Βασιλάκης 2, Χατζηδάκης 2, Καλυδωνάκης, Κοντουδάκης 19, Παπαδάκης Α. 7, Μαρίνος 2.

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 2018-2019
(Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ καν.61-61, α'παρ.68-68, β'παρ. 85-71
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης Λόλι Ενδρίν
Δεκάλεπτα: 13-24, 29-34, 43-54, 61-61, α' παρ.68-68, β' παρ. 85-71.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 21(1), Γκάτζιας 4, Ορφανουδάκης 30, Λαμπαρδάκης 18(1), Θωμαδάκης 2, Τρανταλίδης, Χόμπης, Κανουπάκης 6(2), Μαθηνός, Χαιρέτης 2, Μιχαλάκης, Ροδινός 2.
NRG SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ (Γκόγκος): Θεοδωρόπουλος, Φοβάκης 1, Βελονάκης,  Λεωνιδάκης 8, Γκόγκος, Λιαδάκης 2, Κατσαβίδης 16, Καριπίδης 3, Ψωμάς, Κυλλάφης 10, Αρσενίδης 10(1), Μακαρδονας 21(3).

Kυριακή 11 Νοεμβρίου 2018

(Α2-B) MACRON STORE – WOW! PARKING  67-35
ΔιαιτητέςΝικολιδάκηΤσεκούρας
Δεκάλεπτα: 13-08, 30-15, 44-24, 67-35

MACRON STORE (Καρατζέτζος K.): Δοξαστάκης Ε., Κόνιας 6, Τσαφαράκης 2, Μπενάκης 11, Παπαδάκης Α. 7, Κάβουρας 2, Καρατζέτζος Κ. 6, Καρατζέτζος Β., Καρατζέτζος Γ. 33 (3).
WOW
!PARKING (Σαμψών – Λάτοβιτς): Πολυμίλης Χ. 10, Χόμπης Θ., Τσικινάς 4, Κουνδουράκης Γ. 2, Πατηταράς, Σαμψών, Κουνδουράκης Σ. 14, Κυριακάκης, Κουταλάς 5 (1).


(Α2-B) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ – THINK VILLA  42-44
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Τσεκούρας
Δεκάλεπτα: 09-13, 19-25, 34-38, 42-44
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ(Γαβαλάκης Γ.): Κυραμαριός, Καλιγιάννης Κ. 13 (1), Καλλιγιάννης Μ. 12 (2), Πετράκης, Κανακάκης, Κονσολάκης 2, Πισκοπάκης 5(1), Λοθρες 10, Μαράτος.
THINK VILLA (Καζίλας): Αντωνίου 11 (1), Ξενίδης 3, Κουδουναράκης 1, Πολιουδάκης 4, Καζίλας 11, Καμαρίτης, Κόκκινος 9, Πηγουνάκης Φ. 5.

(Α2-B) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ  44-33

Διαιτητές: Λόλι, Σαλβαράκη
Δεκάλεπτα: 08-07, 25-13, 37-24, 44-33
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Μαρίνος, Φραγκιαδάκης 4, Βότζης 7 (1), Ζαμπετάκης 2, Γρηγοράκης,  Παραδεισανός 4, Γαβράς Σ. 7, Μάνεσης 9 (3), Μπαραδάκης 4, Καλλέργης 
Uglava 7 (1).
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Ξενάκης 5, Ζουμπουλάκης 7 (1), Οικονομάκης Ι. 2, Οικονομάκης Κ. , Περιστεράκης 4, Ρούλιος Κ. 12, Χατζησπύρος 3 (1).

(Α1) ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  49-56

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 11-11, 23-20, 36-42, 49-56
ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 5 (1), Τσιχλής 14 (2), Παπαδάκης Θ. 12, Παναγιωτάκης 9 (1), Σαββοργινάκης Β. 9.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου, Θεοδοσόπουλος):  Μοσχάκης 3, Λυκάκης 5 (1), Γιαννούλης 16 (2), Θεοδοσόπουλος, Αραμπατζόγλου 3, Ανεζάκης 8 (1), Τσιμπισκάκης 6 (2), Δρουδάκης 12.


(A1) SAILING EXPERIENCE – Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  72-75
ΔιαιτητέςΘεοδωράκηςΤσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 22-16, 41-34, 54-59, 72-75

SAILING EXPERIENCE(Γαβαλάκης, Πάγκαλος, Παρασύρης):  Γαβαλάκης 2, Μακεδάκης 6 (1), Τσαχάκης 15 (4), ΟυρανόςΣταθόπουλοςΠαυλιδάκηςΠαπαδάκης Γ., Τσαγκαρούλης 26 (2), Παπαπαναγιώτου 2, Καρπουζάκης 17 (3).
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 6, Ζουμπεράκης 8, Μίχας 8, Καλογεράκης, Χρυσουλάκης 19 (2), Παπαδάκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 13 (1), Θεοδοσουλάκης, Παπαδογιαννάκης Π., Οικονομίδης 21 (1).

(A1) ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – HAAGEN DAZS BC 54-71
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 16-10, 28-22, 38-47, 54-71.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Μίχας): Πολυδωρόπουλος 2, Λιονάκης 11, Καίσαρης 13(1), Θανάσης 3(1), Κυδωνάκης 1, Μαμαλάκης Ν. 10, Μαμαλάκης Σ. 2, Φουντουδάκης 12(1), Κανλής.
HAAGEN DAZS (Πλεμμένος, Πηγουνάκης, Ξενίδης): Πλεμμένος 10(2), Κούμολος 40(8), Λαγουδάκης 8(2), Σπιτάς 3, Καλαϊτζάκης, Θερμιώτης 10, Μητρόπουλος.

ΡΕΠΟ: (Α1) PHOTO ΈΚΦΡΑΣΗ & (Α2-Β) BUENO HOTEL