Σάββατο, 17 Νοεμβρίου 2018

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου και 5ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Β' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 17 Νοεμβρίου 2018
(Α2-Β) ΧΟΡΕΥΤΕΣ - BUENO HOTEL 57-29

Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 22-06, 34-16, 44-23, 57-29.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 18(4), Σταρράς, Μαραγκουδάκης 12(2), Τσόγκας, Βασιλακάκης 2, Καλυβιανάκης 9(1), Παπαδογιαννης Ν. 4, Μεξης 1, Ρουμαντζής, Λελεδάκης 9(2), Καζάνης 2.
BUENO HOTEL (Σταυρουλιδάκης): Κοπανάκης 9(1), Ανδρεδάκης 7(1), Σταυρουλιδάκης 2,  Χατζάκης 3, Βαζιουράκης 3, Ηλιάκης, Σερλής 3, Κόλκας 2, Μυλωνάς.

(Α2-B) L'ETOILE DU SUD - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ  33-55

Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 08-07, 18-26, 27-39, 33-55.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Περαντωνάκης, Παυλιδάκης Γ. 15(1), Μαυράκης 4, Παπαδάκης Ν., Γαλλιός, Φραγκιαδάκης 14.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ(Γαβαλάκης Γ.): Κυραμαριός 1, Καλιγιάννης Κ. 14(1), Καλλιγιάννης Μ. 9(1), Πετράκης 4, Κανακάκης 10, Πισκοπάκης 8(2), Λοθρες 9, Μαράτος.

(Α2-A) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ.  53-41

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 16-09, 23-19, 45-30, 53-41.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Πετράκης Ι.): Πετράκης Ι., Φωτάκης 17(1), Ξηρας 10, Απανομεριτάκης 1, Πανόπουλος 2, Σταυρουλάκης, Βροντάκης 18(4), Φουσταγιεράκης 2, Κωρονάκης 3.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης 3(1), Δουζίνας 2, Λίτινας 4, Αντωνόπουλος 1, Κλάδος, Αντωνογιάννης 3(1), Δούβρος 5, Καραογλάνης 2, Σταυρουλάκης Π. 5(1), Σταυρουλάκης Ν. 12, Καλιτσουνάκης 4.

(A2-B) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ  - MACRON STORE 42-52

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 08-15, 18-23, 23-41, 42-52.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αντουράκης Μ.): Ρούλιος Α. 15, Περιστεράκης 2, Αποστολάκης 11, Ξενάκης, Ρούλιος Κ. 4, Χατζησπύρος, Οικονομάκης Ι. 4, Αντωράκης 2, Ζουμπουλάκης 4.
MACRON STORE (Καρατζέτζος K.): Δοξαστάκης Ε. 2, Καρατζέτζος Γ. 7, Φωτάκης 9, Πρίναρης 5(1), Μπενάκης 11, Τσαφαράκης 2, Κόνιας 2, Παπαδάκης Α. 4, Κάβουρας 5(1), Καρατζέτζος Κ. 5, Καρατζέτζος Β.

Kυριακή 18 Νοεμβρίου 2018
(Α2-A) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ – ΡΑΨΩΔΙΑ  43-29

Διαιτητές: Μπουζουνιεράκης, Δημητρουλάκης
Δεκάλεπτα: 14-02, 24-08, 32-17, 43-29
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακριδάκης): Περαντωνάκης 14 (2), Σωμαθιανός 13, Ζίανας, Νικολουδάκης 7, Ηλιάκης 2, Μπαγιαρτάκης, Ρωμανιουδάκης 11 (1).
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης Γ.): Χόμπης Γ. 3 (1), Σταματάκης 8, Ξενάκης 2, Νιωτάκης, Βεργίτσης 3 (1), Αθανασιάδης, Μαλανδρίνος 5, Χόμπης Β., Καρίμποφ 5 (1), Ψαθάκης, Παλαφούτης 3.

(Α2-A) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ – ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ  41-51 
Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Μπουζουνιεράκης
Δεκάλεπτα: 08-12, 25-25, 30-33, 41-51
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος): Λιάκος 4, Διαμαντής 1, Μανωλουδάκης, Ξενιτόπουλος, Λεβεντάκης, Χλιαουδάκης, Παλτατσίδης 3 (1), Ζερβουδάκης 7, Τσιγκούλης 10 (1), Νικολιδάκης 16 (2), Καβρουλάκης.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαβουράκης 9, Μελαδάκης Σ. 2, Καραδάκης Ν. 19 (2), Ζάχος, Αντωνάκης, Πολιτάκης 12 (1), Γιαννερής, Κανακάκης, Λιανδρής, Κυριακάκης 9.

(Α2-B) THINK VILLA - ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ  50-49 
Διαιτητές: Καθαράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 12-09, 24-22, 35-37, 50-49
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.): Αντωνίου 13 (2), Ξενίδης 4, Κουδουναράκης, Πολιουδάκης 7 (1), Φεσσάς 8 (1), Καζίλας 13, Κόκκινος 3, Πηγουνάκης Φ. 2.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης Μ.): Μαρίνος 6 (1), Φραγκιαδάκης 4, Γρηγοράκης,  Παραδεισανός 2, Γαβράς Σ. 11, Μάνεσης 7 (1), Μπαραδάκης 8, Καλλέργης 1, Uglava 10.

(Α2-A) PLATANOS TOURS – ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ  81-20
Διαιτητές: Καθαράκης, Λόλι
Δεκάλεπτα: 17-03, 33-09, 55-16, 81-20
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 26 (2), Δαμανάκης, Αγγελάκης 14, Παπαγρηγορίου 10 (1), Βουγιουκαλάκης Ε., Σκέρλος 6, Βουγιουκαλάκης Μ. 4, Περδίκης 6, Μαλλιαρός 15.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Παπαδοπούλου 2, Γιαπιτσογλου 6, Πασχαλίδη 2, Μαστροκώστα, Χατζηβασίλης 6, Βουρδουμπά 3, Βλάσης 1.

(Α2-A) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 34-41
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 11-07, 16-21, 25-27, 34-41.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης):  Λαδάκης 14, Μονογυιός 4, Καλοειδάς, Παπαδογιάννης Β., Τζανιδάκης, Καπετανάκης 7(1), Συμεωνίδης 3(1), Γιακουμάκης 4, Δροσουλάκης, Φουντιδάκης.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης): Τεριζογλου 8(1), Νικολάου 2, Λαμπρινός, Χουστουλάκης, Δασκαλάκης Μ. 8, Λαγουδάκης 4, Μαθιουδάκης 19, Σφακιανάκης, Καλησπεράκης.

(A2-A) KLADOS TOURS - ΙΑΤΡΟΙ 70-61

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 17-13, 37-22, 49-45, 70-61.
KLADOS TOURS (Κλάδος): Καραμπατσάκης 3, Σελούκος, Κλάδος 6, Πετράκης, Πετρίδης, Κανελλάκης 3, Νταουντάκης 39(3), Γιοβάνοβιτς 2, Καθαράκης 16(1), Γερουκάκης 1.
ΙΑΤΡΟΙ (Τζανάκης, Ανδρονικίδης): Γούδας 6, Σιβαρόπουλος 7(1), Ζαχαράκης 9, Βλαχοπάνος 3, Τζανάκης 13(2), Αργυρίου 1, Παρασκάκης 6, Μπούτσιας 15(2), Γιακουμάκης 1, Μοκασύρης.

ΡΕΠΟ: (Α2-Β) OLYMPIC/BONOBO