Κυριακή, 25 Νοεμβρίου 2018

Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 5ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α' Ομίλου του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019

Σάββατο 24 Νοεμβρίου 2018
(Α2-A) ΙΑΤΡΟΙ – ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ
(Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ)


(Α2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 49-51

Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Τσεκούρας Βαγγέλης
Δεκάλεπτα: 09-18, 19-25, 26-35, 49-51.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτης): Χόμπης Γ. 4, Μαλανδρίνος  6(1), Σταματάκης 12(1), Ξενάκης 2, Νιωτάκης, Βεργίτσης 6(2), Χόμπης Β. 7, Καρίμποφ 7, Ψαθάκης 5.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος): Ζερβουδάκης 6, Σταυριανάκη, Διαμαντής 4, Χλιαουδάκης 2, Παπατριανταφύλλου 4, Ξενιτόπουλος, Λεβεντάκης 2, Τσιγκούλης 13, Νικολιδάκης 16(5), Καβρουλάκης 4.

(Α2-B) WOW! PARKING – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 34-60

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 11-12, 20-32, 24-46, 34-60.
WOW!PARKING (Σαμψών): Παρασύρης 3(1), Τσιμπισκάκης 2, Δαβουρνελης, Σταράς 13, Πολυμίλης Χ. 16(1), Τσικινάς, Κουνδουράκης Γ.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 15(4), Τζανουδάκης 3, Κακλαμάνος 14, Καλαϊτζάκης Α. , Παπαδάκης Κ. 8, Γεωργαλής, Σακελλαρίδης 4, Ψωράκης 8, Προκοπάκης, Παπαδάκης Γ. 4, Κινιάδης, Ζουρίδης 4.

(Α1) PROJECT PLUS IKE – ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ 

(Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ)

(Α1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 48-61
Διαιτητές: Κώτσου Λία, Λόλι Ενδρίν 
Δεκάλεπτα: 07-11, 13-27, 32-44, 48-61.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης, Γιαννούλης 3(1), Θεοδοσόπουλος, Αραμπατζόγλου, Ανεζάκης 6, Τσιμπισκάκης 7, Δρουδάκης 9, Αλυγιζάκης 7(1), Κατσαντώνης 16, Συργιανόγλου.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Μαμαλάκης Σ., Κανλής): Πολυδωρόπουλος 10, Λιονάκης 13,   Κυδωνάκης 10(1), Μαμαλάκης Ν. 16, Μαμαλάκης Σ. 3(1), Φουντουδάκης 6, Μουλίτσας, Κανλής 3.

Kυριακή 25 Νοεμβρίου 2018
(Α2-A) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 43-70

Διαιτητές: Αρτεμάκη Δόμνα, Σταυρουλάκης Μανώλης
Δεκάλεπτα: 18-14, 26-38, 35-56, 43-70.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς): Παπαδοπούλου 13(2), Γιαπιτσογλου 8, Πασχαλίδη 4, Μαστροκώστα, Καταξάκη, Κορογωνα, Χατζηβασίλης 2, Βουρδουμπά 4, Βλάσης 12.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Πετράκης Ι. 6(2), Θεοδωράκης, Ξηρας 35, Απανομεριτάκης 13, Πανόπουλος 1, Ρεχερ 6, Βροντάκης 1, Φουσταγιεράκης 2, Κωρονάκης 6, Τσιομπίκας.

(Α2-A) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 55-57

Διαιτητές: Αρτεμάκη Δόμνα, Σταυρουλάκης Μανώλης
Δεκάλεπτα:12-14, 25-22, 39-36, 55-57.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαβουράκης 8, Κεφαλογιάννης 5, Μελαδάκης Σ, Καραδάκης Ν. 11, Περάκης 8, Ζάχος 5(1), Αντωνάκης, Πολιτάκης 8, Κανακάκης, Λιανδρής, Λιανέρης, Κυριακάκης 10.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης):  Λαδάκης 23(4), Μονογυιός 8(1), Παπαδογιάννης Β. 2, Τζανιδάκης 6, Καπετανάκης 10(2), Συμεωνίδης 2, Γιακουμάκης 6, Φουντιδάκης.
(Α2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - PLATANOS TOURS 38-52
Διαιτητές: Λόλι Ενδρίν, Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 08-15, 20-28, 29-34, 38-52.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης, Γαβαλάκης): Τεριζογλου 5(1), Νικολάου 5(1), Δασκαλάκης Μ. 10, Λαγουδάκης 5(1), Μαθιουδάκης 10, Σφακιανάκης 1, Καλογεράκης, Λαμπρινός 2.
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Χριστουλάκης 20(1), Δαμανάκης 2, Αγγελάκης 8, Παπαγρηγορίου 8(2), Βουγιουκαλάκης Ε., Σκέρλος, Βουγιουκαλάκης Μ. 2, Περδίκης 6, Μαλλιαρός 2, Ζουμπεράκης 4, Βαρδάκης, Κλειδαράς.
 
(Α1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ – ΦΟΙΤΗΤΕΣ  87-43
Διαιτητές: Λόλι, Σταμάτης
Δεκάλεπτα: 22-12, 37-19, 64-29, 87-43
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης Β. 11 (2), Κιουρτσιδάκης 3 (1), Μαραυγάκης 10, Νυκταρης 12 (4), Χατζηκωνσταντίνου 10 (1), Σταυρουλάκης 3, Πατέρας 8 (2), Κωνσταντινίδης 2, Βασιλάκης 25 (1), Μπιρλιράκης 3.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Λίτινας, Ζούκης, Καρπούζης, Καρακεσίσογλου 8, Ψαρουδάκης 11 (3), Πελιβανίδης 6 (1), Σεγρεδάκης 6 (2), Μίγλης, Παπαδοκωνσταντάκης 4, Τσίχλης, Θεοδωρόπουλος 2, Κατάκης 6.
(A1) HAAGEN DAZS BC – SAILING EXPERIENCE  86-45
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 25-08, 43-24, 65-37, 86-45
HAAGEN DAZS (Ξενίδης-Πηγουνάκης): Λαγουδάκης 13 (2), Κούμουλος 21 (5), Φιτζανάκης 4, Καλϊτζάκης 12 (4), Πλεμμένος 11, Σπιτάς 12, Χατζηδάκης, Μητρόπουλος, Πηγουνάκης 13 (4).
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης, Τσαχάκης 15 (3), Μακεδάκης 4 (1), Παπαπαναγιώτου 3, Παυλιδάκης, Παπαδάκης 11, Παρασύρης 8 (2), Καρπουζάκης 4, Κορωνάκης.

(A1) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  76-62
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 13-16, 38-21, 53-40, 76-62
Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Χρυσουλάκης 11 (2), Παπαδάκης Χ. 8 (1), Μίχας 4, Παπαδογιαννάκης Γ. 18 (5), Παπαδογιαννάκης Π. , Οικονομίδης 21 (3), Ζουμπεράκης 14.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Αντουράκης 22 (4), Γκάτζιας 2, Ορφανουδάκης 6, Λαμπαρδάκης 14 (1), Τρανταλίδης, Χαιρέτης 8, Μιχαλάκης 4, Κανουπάκης, Μαθηνός 3, Ροδινός 3 (1).

ΡΕΠΟ: (A1) N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ