Σάββατο, 7 Δεκεμβρίου 2019

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής Α1 και Α2 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 7 Δεκεμβρίου 2019
(A2) KLADOS TOURS - THINK VILLA 51-41
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 14-07, 14-08, 18-08, 05-18.
KLADOS TOURS (Κλάδος Π.): Πίτερης Ι. 13, Jovanovic B. 5(1), Πετρίδης Ι. 2, Χρυσικός Δ. 28(4),  Περδίκης Β., Αντωνόπουλος Γ., Καλιγιάννης Ε. 3.
THINK VILLA (Κόκκινος Δ.): Ζήσημος Α. 4(1), Παπαδάκης Μ. 6, Πολιουδάκης Σ. 2, Καζίλας Δ. 10(2), Πηγουνάκης Φ. 3, Αντωνίου Α.8 (1), Φεσσάς Ν. 3(1), Κουδούναράκης Λ. 3, Μπριλάκης Σ. 2.

(A2) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ 39-36
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 14-07, 03-11, 11-08, 11-10.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ (Γαβαλάκης Ι.): Κυραμαριός Λ., Κανακάρης Δ. 4, Καλογεράκης Γ. 6, Βασιλάκης Μ. 4, Καλλιγιάννης Μ. 11(1), Κονταξάκης Β., Καλλιγιάννης Κ. 9, Παλιεράκης Μ. 4, Λορθές Κ. 1.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Πιοτογιαννάκης Σ.- Κεραμιανάκης):  Σωμαθιανός Ε., Νικολουδάκης Κ. 12, Ηλιάκης Ε. 9, Μουλίτσας Δ., Μπαγιαρτάκης Γ., Αλεφαντινός Γ. 3(1), Παναγιωτόπουλος Ν. 4, Προκοπάκης Α. 8.

(A2) MACRON STORE - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 52-51
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Πετράκης Γιώργος.
Δεκάλεπτα: 04-07, 22-14, 09-14, 12-16.
MACRON STORE (Καρατζέτζος Γ.): Δοξαστάκης Μ. 4, Καρατζέτζος Γ. 20(1), Καρατζέτζος Β., Πριναράκης Φ. 21(1), Κόνιας Μ. 2, Κάβουρας 5, Τσαφαράκης Μ.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός Μ.): Καπαρός Ε. 23(6), Ρουμάντζης Ι., Μακεδάκης Β. 8, Βασιλακάκης Μ. 4, Κιοσσές Β. 2, Καλυβιαννάκης Χ. 8, Λελεδάκης Μ. Μεξής Ι. 4, Σταρράς Γ. 2, Καζάνης Γ.
(A1) BILLIA'S - KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS 57-71
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Λελεδάκη Σταυρούλα.
Δεκάλεπτα:13-20, 15-20, 08-08, 19-23.
BILLIA'S (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ., Ξανθόπουλος 8, Σερσέμης, Σταθάκης Π., Σερσεμης Δ. 2, Παπαδάκης Θ. 2, Τσιχλής 18(4), Αντουράκης 22(3), Σαβοργιαννάκης Β. 3(1), Παναγιωτάκης Μ. 2.
KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS (Θανάσης Ε.): Πολυδορόπουλος K. 5, Μαμαλάκης Ν. 8, Καίσαρης Θ. 6(1), Μίχας Κ. 12(1), Κυδωνάκης Σ. 10, Μαμαλάκης Σ. 2, Λεβάκης Μ. 7(1), Λεωνιδάκης Χ. 8, Λιονάκης Μ. 13.
(A1) SAILING EXPERIENCE - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 53-67
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Λελεδάκη Σταυρούλα.
Δεκάλεπτα: 08-13, 10-18, 21-22, 14-14.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης, Φοβάκης Ι. 2 , Ουρανός, Καρπουζάκης Μ. 5(1) , Παυλιδάκης Μ. 2, Τσαχακης Ι. 9(3), Φραγκιαδάκης Π. , Τσαγκαρούλης Μ. 18(2), Παπαδάκης Γ. 2, Κορωνακης Ε. 15.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης Β. 18(3), Κιουρτσιδάκης, Σταυρουλάκης Α. 15(2),  Νικολακάκης, Νύκταρης Κ. 10(2), Κωνσταντινίδης, Νταλιάνης Α. 8, Πιρπινάκης , Παρασύρης Κ. 1 , Κεραμιανος Κ. 2, Πατέρας 6(2),  Μπιρλιράκης Κ. 7.

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου 2019
(A2) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ  52-54
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα: 16-10, 06-16, 15-08, 15-20
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ζουμπουλάκης Ν.): Περιστεράκη Γ., Οικονομάκης Κ. 9(1), Αποστολάκης Θ. 2, Ρούλιος Κ., Λαδάκης Ν., Βατζέλης Β., Μποτονάκης Σ. 14(2), Ξενάκης Σ. 2, Ζαφειράκης Ν. 6, Ρούλιος Α. 19.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης Γ.):  Μπενάκης Γ. 10, Παλαφούτης Σ. 3(1), Απανωμεριτάκης Χ. 8(2), Σταυρουλάκης Γ. 5, Reher B. 4, Βροντάκης Γ. 4, Φουσταλιεράκης Ε., Λιάκος Δ. 21(2).

(A2) PLATANOS TOURS - NRG RETHYMNO BC 59-63
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα: 16-14, 11-13, 18-21, 14-15.
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης Κ.): Δροσουλάκης Κ. 34(4), Δαμανάκης Κ. 3(1), Σκέρλος Λ., Βαρδάκης Η. 3(1), Βουγιουκαλάκης Μ. 2, Κλειδαράς Δ. 11(1), Μαλλιαρός Ν. 6, Βελονάκης Γ.
NRG RETHYMNO BC (Πολυδωρόπουλος Κ.-Γκόγκος Α.): Θανάσης Ε. 20(4), Αρσενίδης Γ. 6, Γκόγκος Α., Πολυμήλης Χ. 6, Ψωμάς Α. 2, Κυλάφης Φ. 6, Βελονάκης Η. 3(1), Μακαρδόνας Δ. 20(1).

(A1) HAAGEN DAZS BC - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 80-60
Διαιτητές: Τσεκούρας Ε. , Φλουρης Ν.
Δεκάλεπτα:17-16, 22-14, 16-19, 25-11.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης Γ.): Πλεμμένος Θ. 5, Καλαϊτζάκης Μ. 19(5), Χατζηδάκης Μ. 6(2) , Βασιλείου, Θερμιώτης 15, Σπιτάς Β. 12, Γκογκίτσας Χ. 15(5), Καλογεράκης Γ., Πηγουνάκης Α. 8(2).
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος Δ.): Βαβουράκης 6, Κεφαλογιάννης Ε., Μελαδάκης Σ. , Καραδάκης Ν. , Σεγρεδάκης Ν. 7(1), Περράκης Ε. 9(1), Κυριακάκης Κ. 15, Κανλής Κ. 20(2), Κυριακάκης Β. 3.

(A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ 63 - 77
Διαιτητές: Φλουρης Ν., Τσεκούρας Ε.
Δεκάλεπτα:12-15, 17-14, 19-26, 15-22.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπαζόγλου): Κατσαβίδης Α.10(2) ,Συριανόγλου Γ. 3(1), Αλυγιζάκης Ε. 12 , Κατσαντώνης Ι.14(1), Βασιλόπουλος 4, Τσιμπισκάκης Ν. 6, Λίτινας 11(2), Δρουδάκης , Ανεζάκης Ε. 3(1).
OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ (Κούμουλος): Οικονομίδης Γ. 10(2), Κούμουλος Γ. 12(1), Παπαδογιαννάκης Γ. 5(1), Ορφανουδάκης Γ. 6 , Παπαδάκης Μ., Χρυσουλάκης Α. 15(1), Συντιχάκης Μ. 13(3), Καφφετζάκης Δ. 5(1), Φωτάκης Γ. 4, Ζουμπεράκης Κ. 7.
 ΦΟΙΤΗΤΕΣ 2019-2020
(A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - BEST CAR IKE 58-47
Διαιτητές: Καθαρακης, Λελεδάκη.
Δεκάλεπτα:17-8, 17-7, 13-12, 11-20.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς Ν.): Λάτσης Δ. 4, Λίτινας, Σαρρής Μ. 4, Κατιε , Καρακεσισογλου Β. 8 , Αναγνωστάκης Κ. 2, Ψαρουδάκης , Αντωνιάδης Κ. 3 , Καρπουζάκης Ε. 5(1), Χρήστου, Αντωνίου Σ. 12(3), Βλάσσης Κ. 2, Πανερης Γ. 6 , Κόης Ι. 12.
BEST CAR IKE (Σταυρουλάκης Α, Χριστουλάκης Χ.): Κλάδος Κ. , Μπουντουρακης Α. 4, Ρακιντζής , Βασιλάκης Ι., Χατζηδάκης Ν. 16(1), Τσιαγαράς , Κανταρτζής, Μαρίνος Ι 2 , Παπαδάκης Α. 22(2), Τσιλεδάκης Λ. 3.
 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 2019-2020
ΓΙΑΤΡΟΙ 2019-2020
(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΓΙΑΤΡΟΙ 53-77
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λελεδάκη.
Δεκάλεπτα: 12-18, 15-21, 06-23, 20-15.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Μακροδημήτρη Ε., Τρανταλίδης Χ.,): Γκίκας Χ. 8(1), Χαιρέτης Γ. 8, Σακελλαρίδης Δ. 2 , Γερουκάκης Ν. 2 , Τρανταλίδης , Τζενεβρακης Γ. 13(1), Μιχαλάκης Η.5(1), Θωμαδάκης , Δαφέρμος , Μαθηνός Π. 15(1), Ροδινός Ε.
ΓΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος, Παρασχάκης Σ.): Ζαχαράκης Α. 4 , Πολιτακης Ν. 9(1), Αργυρίου Ν. , Καληδονάκης Ν.3(1), Νταουντάκης Ε. 17(1), Μπούτσιας Σ. 20, Γιακουμάκης Ι. 2, Κοντουδάκης Ε. 6, Οικονομάκης, Παρασχάκης Σ. 3, Τζανάκης Ι. 9(1), Γούδας Β.4.
 
Δευτέρα 9 Δεκεμβρίου 2019
(A2) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. - ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 77-47
Διαιτητές: Καθαράκης, Λελεδάκη.
Δεκάλεπτα: 26-12, 18-09, 14-12, 19-14.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας Γ., Δουζινας Γ.): Δημητριάδης Α. 4, Δουζίνας 8(2), Ερηνάκης Γ. 18(2), Κλάδος Ι. 7, Δούβρος Ν. 10, Σταυρουλάκης Π. 2, Τρουλλινός Ν. 14, Γαμβρέλλας Γ. 12, Καλιτσουνάκης Κ. 2.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Βότζης Ι.): Βότζης Ι. 8, Μαρίνος Γ. 1, Θεοδοσόπουλος 8, Γρηγοράκης 2, Παραδεισανός 6,  Γαβράς Ν. 6(2), Γαβράς Σ. 16(2).