Σάββατο, 21 Δεκεμβρίου 2019

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Α2 και Α3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 21 Δεκεμβρίου 2019
(A3) ACE PARKING - ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES 36-45 
Διαιτητές: Ρασούλη Χ., Σταγάκης. 
Δεκάλεπτα: 11-11, 09-09, 09-11, 07-14.
ACE PARKING (Σαμψών Σ): Τσίκινας Ε. 10(1), Χαροκοπάκης Σ., Παναγιωτόπουλος Ε. 7, Ρεβελάκης Γ.7(1), Τσιμπισκάκης Ν. 2, Στάρρας Γ. 10(1).
ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES (Νικολακάκης Γ.): Ορφανίδης Α. 3, Μασαούτης Ε. 7(2), Τρύφων Γ.9(1), Φουντουλάκης Β. 2,, Λαζαράνης Η. 12, Νικολακάκης Γ. 9(1), Μπλεμένος Ι. 3.

(A3) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΓΙΑΤΡΟΙ Α3 47- 37 
Διαιτητές: Ρασούλη Χ., Σταγάκης. 
Δεκάλεπτα: 12 - 06, 15 - 05, 07 - 14, 13 - 12.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατσουλάκης): Παπαδόπουλος Χ. 7(1), Λαμπρινός Σ. 2, Νικολάου Γ. 7(1), Καλησπεράκης Σ. 2, Λαγουδάκης Γ. 6(2), Πατατας Γ. 2, Συμεωνίδης Κ. 6, Δασκαλάκης Μ. 15(1), Σφακιανάκης Κ. 
ΓΙΑΤΡΟΙ Α3 (Τζανάκης.): Ζαφείρης Σ. , Μουχασίρης Γ. 3, Βλαχοπάνος Γ. 15(2), Κόκας Ι. 7(1), Σιβαρόπουλος Ν. , Καθαράκης Φ. 2, Σαμωνάκης Μ. 6, Κριθαράκης Β. 4.

(A3) ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 - ΡΑΨΩΔΙΑ 59-39 
Διαιτητές: Θεοδωράκη., Σταγάκης. 
Δεκάλεπτα: 07-11, 19-06, 10-09, 23-13. 
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 (Προβιάς): Σταματάκης Ε., Καργιώτης Σ. 13(1), Ματθαιουδάκης Λ. 19(3), Νάσος Κ. 7(1), Σταθόπουλος Θ. 2, Πεπονάκης Μ. 4, Σγούρος Δ.2,Χατζηδάκης Ι. 12. 
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης.): Χόμπης Γ. 4, Κριτσωταλάκης Κ. 2, Σκαλίδης Ρ. 9 , Σταματάκης Α. 13(1), Ξενάκης Λ. 4, Νιωτάκης Α. 2, Βεργίτσης Γ. 3(1), Ασβέστας Κ., Ψαθάκης Μ. 2.

(A2) THINK VILLA - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC  38-33 
Διαιτητές: Θεοδωράκης Λελεδάκης. 
Δεκάλεπτα: 07-06, 07-12, 05-05, 19-10. 
THINK VILLA (Καζίλας Δ): Ζήσιμος Α. 5, Παπαδάκης Μ. 8, Καμαρίτης Σ. 3(1), Καζίλας Δ.12(1), Πηγουνάκης Φ. 2, Φέσσας Ν. 3, Κουδουναράκης Λ. 5(1).
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC (Ζουμπουλάκης Μ.):  Περιστεράκης Ι. , Ρούλιος Κ. , Χριστοφοράκης Γ. 2, Μποτωνάκης Σ. 11, Ρούλιος Α. 4, Ζαφειράκης Ν. 7, Οικονομάκης Κ. 9(1).

(A2)  NRG RETHYMNO BC - ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. 52-56
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Λελεδάκη Σταυρούλα. 
Δεκάλεπτα: 08-10, 12-17, 23-16, 09-13.
NRG RETHYMNO BC (Γκόγκος Α.): Θανάσης Ε. 10(2), Λιαδάκης Ν. 11(1), Πολυμήλης Χ. 5(1), Ψωμάς Α., Κυλάφης Φ. 11,  Μακαρδόνας Δ. 15.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας Γ., Σταυρουλάκης Π. ): Δημητριάδης Α. 4, Δουζίνας 9(1), Ερηνάκης Γ. 19(2), Γαλερός Σ. 5(1), Πολοπετράκης Π. 6(1). Κλάδος Ι. 2, Δούβρος Ν. 5, Τρουλλινός Ν. 6, Καλιτσουνάκης Κ.

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2019
(A3)  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - OLYMPIC/BONOBO 49-42
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σταγακη.
Δεκάλεπτα: 21-11, 10-11, 10-12, 08-08.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης Ι.): Λαμπρίδης Μ. 4, Λαδάκης Α. 6, Τζανουδάκης Σ. 2, Γιακουμάκης Ε., Καπετανάκης Ι. 3(1), Κακλαμάνος Τ. 26, Μιχαλάκης Γ. 4, Μονογυιός Κ. 4, Φουντιδακης Ι.
OLYMPIC/BONOBO (Φοβάκης): Αποστολάκης Ν. 15(2), Δούκας 10, Uglava G. 2, Prodanovic M. 3, Βασιλάκης Α. 5(1), Βροντάκης Π., Κατσαντώνης Ι. 7(1), Κατσαντώνης Γ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ 2019-2020
(A3)  ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ - BUENO HOTEL 49-32
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σταγακη.
Δεκάλεπτα: 10-04, 15-08, 10-11, 14-09.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ (Σεγρεδάκης Ν.): Χρηστοφορίδης Σ.,Αλεξανδράκης Π. 23(1), Καλιτσουνάς Γ. 3, Κορομπίλης Χ., Λιοδάκης Ν. 7, Βουρβαχάκης Α. 16(2), Βουρβαχάκης Ν., Δαϊρετζής Ι. 2, Αγγελάκης Ι. 8.
BUENO HOTEL (Σταγκουράκης Δ.): Κοπανάκης Μ. 2, Αποστολάκης Χ., Σταγκουράκης Δ. 16, Ανδρεαδάκης Σ. 5(1), Σταυρουλιδάκης Γ. 5, Δαφέρμος Μ.

(A3)  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - L'ETOILE DU SUD 67-49
Διαιτητές: Κώτσου Α., Μαρινάκης Χ.
Δεκάλεπτα: 16-14, 13-15, 23-11, 15-09.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός Β.): Λιάκος Ν. 8, Κατσόγιαννος Θ. 4, Παλτατσίδης Σ, Μάσκας Θ. 22(3), Παπατριανταφύλλου Γ. 9, Δαμιανός Β. 4, Ξενιτόπουλος Σ. 3(1), Νικολιδάκης Ε. 15(4), Καβρουλάκης Β. 2.
L'ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν., Παπιομύτογλου Ζ.): Παπιομύτογλου Ζ. 4, Παυλιδάκης Γ. 10, Σαχινίδης Σ. 2, Παπαδάκης Ν., Γαλλιός Ι. 3, Καθαράκης Β. 30(6).

(A2)  ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - PLATANOS TOURS 58-48
Διαιτητές: Κώτσου Α., Μαρινάκης Χ.
Δεκάλεπτα: 08-15, 19-09, 11-10, 20-14.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Πετράκης Σ., Φουσταλιεράκης Ε.): Παλαφούτης Σ., Ξηράς Μ. 19, Απανωμεριτάκης Χ. 3(1), Reher B. 4,Βροντάκης Γ. 7(1), Λιάκος Δ. 25(3).
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης Κ.): Δροσουλάκης Κ. 18(4), Δαμανάκης Κ. 1, Τζανιδάκης Κ. 2, Βαρδάκης Η. 8(2), Βελονάκης Γ. 4, Βουγιουκαλάκης Μ. 9, Ζουμπεράκης Ν. 6.

(A2)  ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - MACRON STORE 49-63
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Λελεδάκη Χ.
Δεκάλεπτα: 21-13, 12-13, 05-15, 11-22.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος Ε.): Βότζης Ι. 12(2), Μαρίνος Ι. 2, Μπαραδάκης Β., Γαβράς Σ. 25(3), Θεοδοσόπουλος Ε. 4, Παραδείσανος Σ., Γαβράς Ν. 6(2).
MACRON STORE (Καρατζέτζος Κ.): Καρατζέτζος Γ. 14, Πριναράκης Φ. 29(2), Καρατζέτζος Β. 2, Τσαφαράκης Μ. 2, Κόνιας Ε. 4, Καρατζέτζος Κ. 12.
KLADOS TOURS 2019-2020
(A2) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ - KLADOS TOURS 54-61
Διαιτητές: Καμπιτσής Μ., Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα: 14-19, 09-15, 05-13, 26-14.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Κονταξάκης Μ.- Πιοτογιαννάκης Σ.): Σωμαθιανός Ε. 7,Μπιζιργιαννης Ι., Μανωλουδάκης Κ., Νικολουδάκης Κ. 11, Ηλιάκης Ε. 12, Ρωμανιουδάκης Χ. 18(3), Μπαγιαρτάκης Γ. 3(1), Σταματόπουλος Β. 3.
KLADOS TOURS (Κλάδος Π.): Jovanovic B. 4(1), Περδίκης Β. 12, Κλάδος Π. 1, Αντωνόπουλος Γ. 2, Πετρίδης Ι. 5, Χρυσικός Δ. 32(2).

(A2)  ΧΟΡΕΥΤΕΣ - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ  62-52
Διαιτητές: Καμπιτσής Μ., Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα: 18-16, 12-09, 20-09, 12-18.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός Ε.): Καπαρός Ε. 18(2), Παπαδογιάννης Ν. 4, Μακεδάκης Ν. 6, Λαγουδάκης Ν. 12(1), Βασιλακάκης Μ. 1, Καλυβιανάκης Χ. 11, Μαραγκουδάκης Β. 2, Μεξής Ι., Σταρράς Γ. 8(1), Νεονάκης Ε. 2.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ (Γαβαλάκης Ι.): Παλιεράκης Ε. 4, Κανακάρης Δ. 7, Καλογεράκης Ι. 11, Μαράτος Κ., Βασιλάκης Μ. 11, Καλλιγιάννης Ε. 4, Κονταξάκης Ε. Πετράκης Σ. 10.